تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعویض ال سی دی آیفون 7 پلاس iphone 7 plus

تعویض ال سی دی آیفون 7 پلاس

آیفون 7 پلاس محصول سال 2016 میلادی است. یک گوشی با صفحه نمایش بزرگ 5.5 اینچی، رم 3 گیگ، دوربین 12 مگاپیکسل و باتری 2900mAh. تعویض ال سی دی آیفون 7 پلاس زمانی صورت می‌گیرد که ال سی دی گوشی بر اثر ضربه یا تخریب مواد شیمیایی داخل ال سی دی، و یا هرمساله دیگر، قابلیت نمایش خود را از دست بدهد. برای تعویض ال سی دی آیفون 7 پلاس به کیت تعمیر گوشی‌های آیفون نیاز دارید. توصیه ما این است که خود دست به چنین فعالیت‌های فنی نزنید تا صدمه بیشتری به گوشیتان وارد نکنید و به قول معروف برای خودتان هزینه نتراشید.

قیمت ال سی دی آیفون 7 پلاس بسیار متغیر است و به عوامل زیادی از  جمله کشور تولید کننده، واسطه‌گری  فروشندگان در هنگام خرید، بستگی دارد. با این حال رقم حدودی 1500 هزار تومان را می‌توانید مدنظر داشته باشید. در هزینه تعویض ال سی دی آیفون 7 پلاس باید دستمزد تعمیرکاری که آن را نصب می‌کند را هم لحاظ کنید، رقمی حول و حوش 500 هزار تومان. حتما از تخصص تعمیرکار اطمینان حاصل کنید و گوشی خود را به دست تکنسین مجرب بسپارید. همچنین برای خرید ال سی دی، قبل از هر چیزی و با استفاده از جستوجوی اینترنتی، درباره نمایندگی‌های مختلف، امکان خرید آنلاین، و نوع و قیمت قطعه، تحقیق کنید.

تعویض ال سی دی آیفون 7 پلاس

تعمیر ال سی دی آیفون 7 پلاس

در صورتی که میزان صدمه خیلی زیاد نباشد، امکان تعمیر ال سی دی آیفون 7 پلاس را می‌توانید از یک تعمیرکار مجاز گوشی‌های آیفون جویا شوید. ممکن است پیکسل‌های بخش خاصی از صفحه نمایش دچار آسیب شده باشند که یک شوک یا لحیم کاری، به منظور برقراری اتصالات قطع شده، مشکل گوشی شما را رفع کند و دیگر نیاز به تعویض ال سی دی آیفون 7 خود نباشید. تعمیر ال سی دی آیفون 7 پلاس به هیچ وجه یک فرایند معمولی نیست و هر کسی نمی‌تواند انجامش دهد. 

قیمت ال سی دی آیفون 7 پلاس

در بازار قطعات الکترونیک، قیمت‌ها در لحظه عوض می‌شوند. قیمت ال سی دی آیفون 7 پلاس از این واقعیت مستثنی نیست و به دلیل تغییرات ارزش ارز و یا کمبود قطعه در بازار، قیمت این قطعه می‌تواند بسیار متغیر باشد. برای استعلام قیمت ال سی دی آیفون 7 پلاس، حتما از نمایندگی‌ها و عاملین فروش معتبر کمک بگیرید. اینترنت نیز بستری مناسب برای جستوجوی قیمت است، حتما از یک سرچ کوتاه خودتان را محروم نکنید. قیمت ال سی دی آیفون 7 پلاس حدود 1500 هزار تومان است. اکثر این قیمت‌ها همراه است با یک ضمانت کوتاه مدت برای تست محصول از جانب شما. به عنوان مثال، پس از خرید یک هفته ممکن است به شما اجازه نصب و آزمایش کارایی محصول را بدهند. حتما و به مراتب ال سی دی دریافتی را در این بازه زمانی آزمایش کنید و از کارایی مطلوب آن اطمینان حاصل کنید.

هزینه تعویض ال سی دی آیفون 7 پلاس

هزینه تعویض ال سی دی آیفون 7 پلاس دو پهلو است، خرید قطعه و تعویض آن توسط تعمیرکار مجرب آن. چنانکه گفته شد قیمت ال سی دی حدود 1500 هزار تومان است، به این قیمت باید رقم حدودی 500 هزار تومان را به عنوان هزینه نصب ال سی دی اضافه کنید. بنابراین هزینه تعویض ال سی دی آیفون 7 پلاس حدود 2 میلیون تومان است. 

قطعات الکتریکی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند. تعویض ال سی دی آیفون 7 پلاس، حدود 2 میلیون تومان است، هزینه‌ای که با کمی مواظبت و استفاده از محافظ صفحه نمایش، می‌توان از آن پرهیز کرد. در صورت نیاز به تعویض ال سی دی، حتما از یک تعمیرکار مجرب برای انجام آن کمک بگیرید؛ در بیشتر موارد وقتی شخص خود اقدام به تعویض قطعه‌ای اینچنین می‌کند، به قطعات دیگر صدمه می‌زند و در واقع هزینه‌ها را بالاتر می‌برد.