برای تماس مستقیم با کارشناسان کلیک کنید (ساعات کاری از 9 صبح تا 6 بعدالظهر همه روزه غیر از روزهای تعطیل)

تعویض دوربین آیفون 6

تعویض دوربین آیفون 6

خرابی دوربین آیفون 6 یکی از آزاردهنده‌ترین اتفاق هایی است که می تواند برای گوشیتان اتفاق افتد. فکر کنید دقیقا زمانی که به گوشی خود احتیاج دارید متوجه خرابی دوربین خود شوید. با تمام ناراحتی که ممکن است حس کنید خبر خوبی که وجود دارد امکان تعمیر و تعویض دوربین ایفون 6 می باشد. امروزه مراکز زیادی اقدام به تعمیر دوربین ایفون 6 پلاس می کنند که راه حلی برای حل مشکل شما خواهند بود. شایان ذکر است توجه داشته باشید که برای تعمیر دوربین گوشی خود به مراکز معتبر مراجعه نمایید. موضوعی که مهم است به آن توجه شود مراجعه به متخصص در این حوزه و بهره مندی از ابزار کار تخصص برای تعمیر دوربین ایفون 6 اس و سایر مدل های آن می باشد. برای تعمیر آیفون خود می توانید به اپل آچار مراجعه کنید.

تعویض دوربین آیفون 6

لرزش دوربین آیفون 6 پلاس

در آیفون های 6 پلاس  اتفاق های زیادی ممکن است باعث  خرابی در دوربین شود که  باعث لرزش داشتن دوربین می شود  به طور کلی  وقتی که از دوربین آیفون 6 plus  استفاده می نمایید شاهد لرزش یا موج روی تصویر دوربین می شوید. در این موارد لازم است اقدام به  تعویض دوربین آیفون 6 پلاس نمایید. مواردی همچون وارد شدن ضربه به آیفون می ‌تواند دلیل برای از کار افتادن دوربین گوشی باشد. معمولا وقتی  ضربه به لبه فوقانی قاب آیفون 6 پلاس وارد گردد، ممکن است که  ماژول های دوربین گوشی با خرابی مواجه شود زیرا هر دو ماژول دوربین اصلی و سلفی آیفون 6 Plus اپل در لبه فوقانی قاب آن قرار گرفته اند.لذا وارد شدن ضربه شما را مجبور به تعویض دوربین ایفون 6 کند. تعمیرات آیفون 6 در اپل آچار

تعمیر دوربین ایفون 6 پلاس

تعمیر دوربین آیفون 6 پلاس  به معنی رفع همه ایراداتی که عملکرد گوشی را مختل می کند.گاهی امکان دارد  آسیب دیدگی های دوربین به گونه ای باشند که قابل امکان تعمیر آن قطعه وجود نداشته باشد. چنانچه که با شکستن لنز دوربین،  مواجه شوید نمی توان آن را تعمیر کرد  و می بایست به فکر تعویض قطعه بود. شکستن دوربین یا خط افتادن روی لنز آن، موضوعی است که احتمال رخ دادن آن زیاد نمی باشد.ولی در صورتی که  دوربین ضربه بخورد و شکسته باشد، قطعات آن قابل تعمیر نیست. تعمیر دوربین آیفون 6 در هر شرایطی  به تعویض نیاز دارد. 

تعویض دوربین آیفون 6

تعمیر دوربین ایفون 6 اس

در ابتدا برای تعمیر لازم است تا گوشی را خاموش نمایید سپی دو پیچ 3.6 میلیمتری لبه زیرین قاب آیفون را باز نمایید.جهت پیشگیری ازآسیب به بخش ها ی دیگر لازم است تا باتری گوشی خالی شود یا حداقل کمتر از 25 درصد شارژ داشته باشد اکنون با قاب کش قاب را بازنمایید. حال آیفون 6 تعمیری را در قاب کش جا داده ، پس ازباز کردن  دستگیره قاب کش کاپ های مکنده آن روی درب پشت و جلوی آیفون 6 تعمیری بچسبانید.توجه داشته باشید که گیره ها به خوبی روی ال سی و قاب پشتی قرار گرفته باشند.

حال قاب آیفون را باز نمایید. برای تعمیر دوربین آیفون 6 لبه زیرین درب پشت را با نوک قاب باز نموده و  ساکشن کاپ را با دست دیگرتان به سمت بکشید و کم کم نیرو را تا جایی افزایش دهید که جدا شود.  حال نوک قاب باز کن را به درون شکاف ایجاد شده فرو ببرید. و دوربین جدید را نصب کنید .قبل از آن باید لنز دوربین اصلی آیفون را از درب پشت گوشی جدا نمایید.برای  تعویض دوربین اصلی آیفون 6  به راحتی با بهره مندی از ابزار آن می توانید خودتان در صورت داشتن مهارت اقدام نمایید.برای  بستن آیفون باید تمام مراحل گفته شده  را به ترتیب از انتها با ابتدا انجام نمایید. حال پس از طی همه مراحل براکت دوربین اصلی را جدا نموده واتصال آن را از روی درب پشت گوشی جدا نمایید.