برای تماس مستقیم با کارشناسان کلیک کنید (مجموعه اپل آچار از تاریخ 29 اسفند تا 13 فروردین 1402 تعطیل میباشد.از 14 فروردین طبق روال معمول در خدمتتون هستیم)

تعمیر آیفون SE 2020

تعمیر آیفون SE 2020

برای تعمیر آیفون SE 2020 باید به مراکز معتبر مراجعه کنید. همانطور که می دانید اگر مشکل گوشی شما از قسمت سخت افزار آن باشد، باید حتماً توسط تعمیرکار قابل اعتماد و متبحر تعمیر شود. در غیر این صورت ممکن است گوشی شما خراب شود. برای تعمیر آیفون SE 2020 حتماً باید مرحله عیب یابی آن به طور کامل انجام بگیرد و بعد از آن اقدام به تعمیر آن شود. البته دارندگان باید توجه کنند هنگامی که برای تعمیر آیفون SE 2020 مراجعه می کنند، حتماً به قطعات آن توجه داشته باشند. زیرا ممکن است تعمیرکار قابل اعتماد نباشد و ...

رتبه دهی به این مطلب

برای تعمیر آیفون SE 2020 باید به مراکز معتبر مراجعه کنید. همانطور که می دانید اگر مشکل گوشی شما از قسمت سخت افزار آن باشد، باید حتماً توسط تعمیرکار قابل اعتماد و متبحر تعمیر شود. در غیر این صورت ممکن است گوشی شما خراب شود. برای تعمیر آیفون SE 2020 حتماً باید مرحله عیب یابی آن به طور کامل انجام بگیرد و بعد از آن اقدام به تعمیر آن شود. البته دارندگان باید توجه کنند هنگامی که برای تعمیر آیفون SE 2020 مراجعه می کنند، حتماً به قطعات آن توجه داشته باشند. زیرا ممکن است تعمیرکار قابل اعتماد نباشد و قطعا فیک و تقلبی بر روی دستگاه شما بیندازد. در این صورت مجدد گوشی شما در کوتاه ترین زمان خراب می‌ شود و باید اقدام به تعمیر دوباره آن کنید. همانطور که می دانید تعمیر آیفون SE 2020 هزینه زیادی دارد‌. در این صورت این هزینه را باید دوبار پرداخت کنید.

تعمیر آیفون SE 2020

خدمات تعمیرات آیفون SE 2020

همانطور که می دانید در گوشی آیفون SE 2020 از قطعات اصل و اورجینال استفاده شده است و به همین علت هنگامی که به تعمیر آیفون SE 2020 اقدام می‌ کنید، حتماً باید به قطعاتی که بر روی آن پیاده می شود توجه کنید.

خدمات تعمیر آیفون SE 2020 شامل در دو حوزه سخت افزاری و نرم افزاری صورت می گیرد. مثلاً خدماتی که در حوزه سخت‌ افزاری انجام می شود، شامل تعمیر هارد و تعمیر دوربین و تعویض و تعمیر برد و تعمیر و تعویض تاچ گوشی و تعمیر و تعویض ال سی دی و تعمیر دکمه هوم و تعویض گلس و تعمیر و یا تعویض باتری گوشی آیفون و همچنین تعمیر سوکت شارژ گوشی است. همواره باید توجه کنید خدماتی که ارائه می‌ شوند با ضمانت کامل باشند. زیرا در غیر این صورت اگر خدماتی که ارائه می شود دارای ضمانت نباشد، اگر در کوتاه مدت گوشی شما دوباره خراب شد باید مجددا برای تعمیر آیفون SE 2020 هزینه کنید. برای گذراندن دوره های آموزش تعمیرات اپل  کلیک کنید.

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون SE 2020

برای تعمیر آیفون SE 2020 به خصوص در بخش سخت افزاری و تعویض و تعمیر تاچ و ال سی دی باید توجه زیادی داشته باشید. زیرا یکی از مهمترین و حساس ترین بخش گوشی آیفون تاچ و ال سی دی آن می باشد. این قطعات در برابر ضربه بسیار حساس هستند. حساس بودن تاچ و ال سی دی آیفون ایجاب می کند تا با بهترین شکل از آن محافظت کنید. همواره باید توجه کنید تا از هر گونه ضربه که به تاچ و ال سی دی گوشی شما وارد می شود، جلوگیری کنید. زیرا در این صورت می‌ تواند باعث خراب شدن و یا شکسته شدن آن شود. همانطور که می دانید تعویض تاچ و ال سی دی آیفون هزینه بسیار زیادی دارد. به همین علت باید از آب خوردگی و ضربه به آن جلوگیری کنید. در این صورت که براساس میزان خسارتی که به تاچ و ال سی دی وارد شده است تعویض و یا تعمیر می شود.

تعمیر آیفون SE 2020تعمیر برد  iPhone SE 2020

برد گوشی آیفون همان مادربرد گوشی است. همانطور که می دانید یکی از مهمترین قطعاتی که در گوشی آیفون وجود دارد، مادربرد آن است. اگر مادربرد گوشی خراب شود، گوشی دیگر روشن نمی شود. به همین علت باید در کوتاه ترین زمان اقدام به تعمیر آیفون SE 2020 کنید.  دلایل بسیار زیادی باعث می‌ شود تا مادربرد گوشی بسوزد، مثلا بعضی از این دلایل مانند آب خوردگی گوشی و یا استفاده کردن از شارژرهای نامناسب و استفاده نادرست از گوشی است. علاوه بر این باید بیان کنیم که مادربرد در گوشی آیفون دارای چند تا لایه است. هر آسیبی که در هر یک از قطعات و لایه های مادربرد رخ دهد، باعث می شود تا گوشی شما بسوزد و خاموش شود. برای تعمیر آیفون SE 2020 به مراکزی مراجعه کنید تا بتوانند به بهترین روش مادربرد گوشی شما را تعمیر کنند. از آنجایی که مادربرد یکی از مهمترین قطعات است، چگونگی تعمیر آن اهمیت زیادی دارد.‌ برای تعمیرات تخصصی اپل به اپل آچار مراجعه نمایید.

تعمیر دوربین آیفون SE 2020 

همانطور که می دانید دوربین در آیفون نقش بسیار زیادی دارد و یکی از مهم ترین و محبوب ترین بخش های گوشی آیفون به حساب می آید. به همین علت اگر یه قسمت از گوشی شما دچار مشکل شد، باید سریعا اقدام به تعمیر آیفون SE 2020 کنید. همانطور که می دانید عواملی مانند ایجاد ضربه در دوربین و یا آب خوردگی و ایجاد خط و خش و در لنز دوربین و حتی شکستگی لنز دوربین می تواند برای دارندگان گوشی آیفون آزار دهنده باشد. به همین علت بهتر است از هرگونه ضربه ای که به گوشی شما وارد می شود جلوگیری کنید تا دیگر نیاز به تعمیر دوربین آیفون نداشته باشد. هزینه تعمیر دوربین آیفون از هزینه تعمیر ال سی دی و مادربرد آن کمتر است. اما باید توجه داشته باشید که هنگامی که به تعمیر آیفون SE 2020 اقدام می کنید تعمیرکار باید حتماً از قطعات یدکی سالم و اورجینال استفاده کند.

تعمیر سوکت شارژ گوشی آیفون SE 2020 اپل

یکی از رایج ترین اتفاقاتی که برای گوشی های نسل جدید می‌ افتد، خراب شدن سوکت شارژر گوشی آیفون است. همانطور که می‌ دانید استفاده نادرست از شارژر و گوشی می‌ تواند باعث شود تا سوکت گوشی شما خراب شود. اگر گوشی شما در شارژ باشد و از آن استفاده کنید، ممکن است سوکت گوشی شما آسیب ببیند. البته عوامل دیگری مانند جان زدن نادرست سر شارژ در سوکت گوشی و یا استفاده از شارژر های نامناسب می‌ تواند باعث خراب شدن سوکت شود و یا آب خوردگی  و ضربه دیدگی سوکت هم می‌ تواند باعث شود تا سوکت گوشی شما خراب شود. در این صورت بر اساس میزان خسارتی که به سوکت گوشی تان وارد شده است، سوکت گوشی شما تعمیر و یا تعویض می شود. البته برای تعمیر آیفون SE 2020 باید توجه کنید که در هنگام تعویض از سوکت اورجینال استفاده شود. زیرا در غیر این صورت ممکن است مجدد خراب شود.

تعمیر آیفون SE 2020

تعمیر باتری موبایل آیفون SE 2020 اپل

عوامل بسیار زیادی وجود دارد که می‌ تواند باعث شود تا باتری شما در مدت طولانی خراب شود. البته این عوامل می‌ تواند بستگی به طرز استفاده شما از گوشی داشته باشد. اگر در استفاده از گوشی نکات مهم را رعایت نکنید، باعث می شود تا طول عمر باتری  شما کم شود و در کوتاه مدت زود شارژ خالی کند و یا زمان زیادی ببرد تا شارژ شود. مثلاً اگر هنگامی که گوشی شما در شارژ است استفاده کنید، می تواند به باتری شما آسیب وارد شود. البته شیوه نادرست شارژ کردن باتری و استفاده از کابل های نامناسب و غیر استاندارد هم می تواند بر روی سلامت باتری موبایل شما تاثیر گذار باشد. به همین جهت باید اقدام به تعویض باتری و تعمیر آیفون SE 2020 کنید. البته اگر از باتری به شیوه درست هم استفاده کنید بعد از مدت طولانی عمر آن تمام می شود و در این صورت باید اقدام به تعویض باتری کنید.

تعمیر دکمه هوم و سنسور تاچ آیدی آیفون SE 2020

استفاده نادرست از دکمه هوم و سنسور تاچ آیدی آیفون می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در این قطعه شود. اگر هنگامی که دستان تان خیس است، بر روی دکمه هوم قرار دهید، ممکن است باعث نفوذ آب به درون آن و در نتیجه خراب شدن آن شود. البته هر مشکلی که در این قطعه اتفاق افتاد، نیازی به تعویض کل مجموعه دکمه‌ هوم نمی باشد. زیرا در بعضی از مواقع فقط لازم است بخشی از قطعه آن تعویض شود و یا با تعمیر این مشکل حل می شود. به همین علت باید گوشی خود را به یک متخصص بسپارید تا بتواند عملیات عیب یابی را به بهترین روش انجام دهد و با استفاده از تجهیزات و دانش تخصصی خود گوشی شما را تعمیر کند. همانطور که می دانید تعمیر آیفون SE 2020 بسیار حائز اهمیت است. زیرا خرابی در هر یک از قطعات آن می‌ تواند باعث ایجاد زیان مالی برای شما شود.

تعویض گلس چیست؟

بر روی ال سی دی گوشی آیفون شیشه ای وجود دارد که به آن گلس می‌ گویند. اگر در اثر عوامل مختلفی مانند ضربه گلس بشکند باید اقدام به تعویض گلس شیشه شکسته iPhone SE 2020 کنید. همانطور که می دانید باید از گوشی خود در برابر برخورد هر جسم سنگین محافظت کنید، زیرا اگر گلس آیفون بشکند و یا حتی ترکی بر روی آن دیده شود، می‌ تواند برای دارندگان آن  بسیار آزاردهنده باشد. در این هنگام باید اقدام به تعویض گلس گوشی خود کنید. زیرا در بعضی از مواقع شکستن گلس و یا شیشه روی ال سی دی باعث می شود تا جزئیات صفحه نمایش گوشی به خوبی مشخص نشود. در این صورت تنها کار تعویض گلس گوشی است. علاوه بر آن باید توجه داشته باشید که حتماً باید برای گوشی خود از گلس مناسب استفاده کنید. زیرا اگر گوشی تان به صورت ناگهانی از دستتان افتاد این محافظ صفحه از شکستن ال سی دی گوشی جلوگیری کند.

تفاوت بین تعویض گلس با تعویض ال سی دی

ال سی دی با گلس گوشی تفاوت بسیار زیادی دارد. همانطور که می دانید اگر گلس گوشی خراب شود، می توانید به راحتی اقدام به تعویض آن کنید. زیرا در این صورت آسیب جدی به گوش شما وارد نمی شود و فقط محافظ صفحه شکسته است. علاوه بر این باید توجه کنید که هزینه تعویض گلس با هزینه تعویض ال سی دی تفاوت بسیار زیادی دارد. زیرا گلس گوشی قیمت ارزانی دارد، در حالی که ال سی دی جزو قطعات اصلی گوشی به حساب می‌ آید و یک صفحه نمایشگر بسیار ضروری است که شکستن آن می‌ تواند هزینه‌ های بسیار زیادی را به همراه بیاورد. اگر تاچ ال سی دی بشکند در بعضی از مواقع نمی‌ توانید از گوشی استفاده کنید. در این صورت باید اقدام به تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 کنید. البته باید بدانید که تعویض گلس زمان بر نیست اما تعویض ال سی دی زمان زیادی می خواهد.

تعمیر آیفون SE 2020

چگونگی تعویض گلس آیفون

همانطور که می دانید هر اتفاقی که برای گوشی آیفون بیفتد، باید در وهله اول اقدام به تعمیر آیفون SE 2020 کنید. در واقع تعمیر آیفون SE 2020 زمان زیادی می‌ برد، اما تعویض گلس زمان بسیار کمی برد. زیرا جزو قطعات اصلی گوشی به حساب نمی آید و به منظور حفاظت از ال سی دی استفاده می‌ شود. اما با این حال باید توجه کنید که تعویض گلس ال سی دی به راحتی انجام نمی پذیرد. زیرا برای انجام آن باید از تجهیزات و دستگاه های خاصی استفاده شود. این دستگاه لمینیت نام دارد. همانطور که می‌ دانید برای تعویض گلس آیفون باید مراحلی طی شود که یکی از این مراحل مرحله حباب زدایی است. زمانی که این مرحله طی شود همه هوا های ما بین ال سی دی و گلس از بین می رود. به همین علت باید برای تعمیر آیفون SE 2020 و تعویض گلس به مراکزی که تجهیزات دارند مراجعه کنید.

زمان مورد نیاز و هزینه تعویض گلس آیفون SE 2020

تعویض گلس آیفون ممکن است به مانند تعمیر ال سی دی کمی زمانبر باشد اما باید توجه کنید که هزینه ی تعمیر گوشی آیفون ‏اس ای ۲۰۲۰ بر اساس خرابی قطعات سنجیده می شود. مثلاً هزینه تعویض گلس بسیار ارزانتر از هزینه تعمیر گوشی آیفون اس ای ۲۰۲۰  است. اما باید دقت کنید که در طی تعمیر و تعویض هر دوی قطعات نیاز به دقت و تلاش زیادی است. اما باید بدانید که محدوده زمانی که برای تعویض گلس آیفون اس ای ۲۰۲۰ در نظر گرفته‌اند حداقل ۳ ساعت است. اما برای  تعمیر آیفون SE 2020 زمان بیشتری در نظر می گیرند. زیرا تعمیر آیفون SE 2020 مراحل بیشتری نیاز دارد. به همین علت باید بدانید که در تعمیر ال سی دی هم مانند تاچ گوشی آیفون ممکن است کمی زمانبر باشد. زیرا تعویض گلس نیازمند طی کردن مراحل زیادی با دستگاه ها و تجهیزات خاص است.

دلایل خرابی ال سی دی آیفون SE 2020

همانطور که می دانید یکی از مهمترین قطعات گوشی آیفون ال سی دی آن است و امروزه اتفاق های مختلفی می افتد که باعث خراب شدن ال سی دی آیفون می شود. عواملی مانند ضربه خوردگی به ال سی دی و سقوط گوشی از فاصله زیاد و فرود اجسام سنگین به گوشی و آب خوردگی می تواند باعث خراب شدن ال سی دی آیفون شود، به این صورت باید اقدام به تعمیر آیفون SE 2020 کنید. همانطور که می دانید آب خوردگی می تواند باعث خراب شدن پورت گوشی هم شود، در این صورت باید اقدام به تعویض پورت شارژر آیفون SE 2020 کنید. البته دلایل تعویض اسپیکر مکالمه آیفون SE 2020 هم آب خوردگی گوشی است. برای جلوگیری از تعمیر آیفون SE 2020

بهتر است از صفحات شیشه ای و یا  همان گلس استفاده کنید. زیرا در این صورت اگر ضربه به گوشی شما برخورد کند گلس می شکند و ال سی دی سالم می ماند.

تعمیر آیفون SE 2020

بزرگترین مشکل کاربران برای تعویض ال سی دی SE 2020

یکی از بزرگترین مشکلات کاربران برای تعمیر آیفون SE 2020 تعویض ال سی دی گوشی یافتن تعمیرکار حرفه‌ای است. همانطور که می دانید اگر شما قصد تعویض ال سی دی و یا تعویض باتری آیفون SE 2020  و یا تعویض بدنه اصلی آیفون SE 2020 را داشته باشید، باید حتماً به یک تعمیرکار خوب مراجعه کنید تا بتواند با بهترین روش و با تجهیزات گوشی شما را تعمیر کند. دومین مشکل زمان تعمیر آیفون SE 2020 است. همانطور که می‌ دانید بعضی از تعمیرکاران به مدت چندین روز گوشی را برای تعمیر می گیرند. در این صورت ممکن است بعضی از افراد از کار و مشغله های زندگی خود عقب بمانند. سومین مشکل استفاده از قطعات اورجینال و هزینه تعمیر آن است. قطعات آیفون همه اورجینال هستند. به همین علت اگر بخواهد تعمیر شود، ممکن است هزینه زیادی ببرد. در این صورت باید به یک تعمیرکار خوب و باتجربه و منصف مراجعه کنید.

لزوم استفاده از قطعات اورجینال در تعمیرات 

همانطور که می دانید برای تعویض باتری آیفون SE 2020 و تعویض دوربین جلوی آیفون SE 2020  باید از قطعات اورجینال استفاده شود. زیرا اگر از قطعات غیر اصل و فیک استفاده شود در کوتاه مدت دوباره گوشی شما خراب می شود و در این صورت باید مجدداً هزینه زیادی برای تعمیر آن پرداخت کنید. قطعات فیک در گوشی آیفون باعث می شود تا عملکرد این گوشی ناقص شود. به همین جهت به هیچ عنوان بعد از تعمیر عملکرد قبل را ندارد. زیرا از قطعات اورجینال استفاده نشده است. علاوه بر این باید بدانید که برای تعویض دوربین اصلی آیفون SE 2020 حتماً باید از قطعات اصل استفاده شود. زیرا در غیر این صورت دیگر دوربین‌ ایفون کیفیت قبل را نخواهد داشت. البته باید بدانید که هزینه تعمیر آیفون SE 2020 که با قطعات اصل تعمیر شده است با قطعات فیک کاملا متفاوت است. به همین جهت هنگامی که برای تعمیر آیفون SE 2020 مراجعه می کنید، با قیمت متفاوت مواجه می شوید.

تعمیر آیفون SE 2020

قیمت ال سی دی آیفون SE 2020

همانطور که می دانید هزینه تعمیر ال سی دی آیفون نسبت به دیگر قطعات  کمی گران تر است. زیرا ال سی دی یکی از قطعات بسیار مهم در آیفون به شمار می رود. البته استفاده از قطعات اصل و یا غیر اصل هم تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت و هزینه تعمیر آن دارد. قیمت ال سی دی یکی از بزرگترین دغدغه های دارندگان گوشی آیفون است. به همین جهت هنگامی که دارندگان گوشی به تعمیرکار آن مراجعه می‌ کنند در وهله اول از قیمت ال سی دی آگاه می شوند. تعمیرکاران بر اساس پارامتر هایی قیمت ال سی دی را به دارندگان گوشی می دهند. این پارامتر ها نوع قطعاتی است که در گوشی استفاده می شود. هر قدر که میزان کیفیت قطعات بالاتر باشد، قیمت آن هم افزایش می یابد. همچنین اگر قصد آموزش تعمیرات SE 2020 را دارید باید همه قطعات آن را بشناسید.

برای تعمیر گوشی آیفون همواره باید به مراکز مراجعه کنید که دارای تکنسین های کاربلد و با اعتماد من متبحر باشد علاوه بر این از دستگاه‌ های مدرن را به روز در تعمیر گوشی شما استفاده کنند. خدمات تعمیر آیفون در دو حوزه سخت ‌افزاری و نرم ‌افزاری انجام می ‌گیرد تعمیرات سخت افزاری شامل تعویض و تعمیر تاچ گوشی و تعویض و تعمیر ال سی دی و دکمه هم و تعویض گلس و تعمیر سوکت گوشی و تعویض باتری است. برای تعویض تاچ و ال سی دی آیفون باید توجه داشته باشید که حتماً باید از قطعات اصل و اورجینال استفاده شود علاوه بر این همواره باید از هرگونه ضربه ای که به گوشی شما وارد می شود جلوگیری کنید. زیرا در این صورت باعث شکستن ال سی دی می شود. همچنین مادربرد یکی از قطعات اصلی گوشی است که اگر خراب بشود گوشی دیگر روشن نمی شود.