تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعمیر آیفون 11 پرو مکس

تعمیر آیفون 11 پرو مکس

آیفون ۱۱ پرو مکس در ۲۳ سپتامبر سال ۲۰۱۹ روانه بازار شد و طرفداران زیادی کسب کرد. عوامل بسیار زیادی وجود دارد که ممکن است باعث خرابی گوشی آیفون ۱۱ پرومکس شود. به همین علت برای این که بتوانید گوشی خود را به مانند روز اول برگردانید، باید اقدام به تعمیر آیفون 11 پرو مکس کنید. همانطور که می دانید برای تعمیر آیفون ۱۱ پرو مکس باید گوشی خود را به یک تکنسین ماهر بسپارید. این فرد باید با مهارت خود اقدام به تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) شما کند. رایج ترین مشکلاتی که برای گوشی ...

رتبه دهی به این مطلب

آیفون ۱۱ پرو مکس در ۲۳ سپتامبر سال ۲۰۱۹ روانه بازار شد و طرفداران زیادی کسب کرد. عوامل بسیار زیادی وجود دارد که ممکن است باعث خرابی گوشی آیفون ۱۱ پرومکس شود. به همین علت برای این که بتوانید گوشی خود را به مانند روز اول برگردانید، باید اقدام به تعمیر آیفون 11 پرو مکس کنید. همانطور که می دانید برای تعمیر آیفون ۱۱ پرو مکس باید گوشی خود را به یک تکنسین ماهر بسپارید. این فرد باید با مهارت خود اقدام به تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) شما کند. رایج ترین مشکلاتی که برای گوشی آیفون ۱۱ پیش می آید، آسیب دیدگی صفحه نمایش و آب خوردگی است.

جلوگیری از شکستن قاب آیفون 11 پرو مکس

همان طور که می دانید پشت قاب آیفون ۱۱ پرو مکس یک لایه شیشه ای طراحی شده است. اگر ضربه و یا فشاری به آن وارد شود، ممکن است باعث شکستن قاب شیشه یا نشود. برای پیشگیری از شکستن قاب آیفون ۱۱ پرو مکس شما باید همواره مراقب گوشی تان باشید. زیرا اگر گوشی از دستتان بیفتد و یا جسمی بر روی آن ضربه وارد کنند، باعث شکستن شیشه پشت قاب گوشی شما می شود. در این صورت باید اقدام به تعمیر گوشی آیفون ۱۱ پرو مکس کنید. علاوه بر این باید توجه کنید که در محیط‌ های شلوغ گوشی خودرا از کیف خود بیرون نیاورید و گوشی تان را همواره در آن قسمت از خانه که رفت آمد زیاد است قرار ندهید. نکته دیگری که باید توجه کنید این است گوشی خود را به روی زمین نگذارید. برای گذراندن دوره های آموزش تعمیرات اپل  کلیک کنید.

تعمیر آیفون 11 پرو مکس

نحوه تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو مکس

برای  تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) باید آن را به افراد ماهر بسپارید. برای تعمیر قاب شکسته آیفون مراحلی باید طی شود و همانطور که می‌ دانید تعویض پنل شیشه ای قاب آیفون کار ساده‌ ای نیست. در واقع تعمیر آن یکی از پر دردسر ترین اجزای آیفون است. همانطور که می دانید قاب شیشه ای روی بدنه آیفون پرس شده است. به همه جدا کردن آن کار بسیار سختی است و به راحتی امکان‌ پذیر نیست. برای تعویض قاب پشت ۱۱ پرو مکس نیاز به دستگاه و تجهیزات خاصی است. ابتدا باید با این دستگاه و تجهیزات قاب شیشه ای را جدا کنید و سپس باید یک پنل جدید بر روی قاب گوشی آیفون و نصب کنید.

قیمت تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو مکس

همانطور که می دانید تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) نسبت به دیگر گوشی‌ های در رده پایین تر قیمت بالاتری دارد. همانطور که می دانید تعویض و تعمیر قاب شکسته آیفون ممکن است‌. هزینه‌ های زیادی ببرد. از آنجایی که قطعاتی که در گوشی آیفون ۱۱ پرو مکس استفاده می شود، از با کیفیت ترین و بهترین قطعات است، تعویض آن ممکن است بسیار گران شود. به همین جهت هم تعمیر و تعویض قاب شکسته آیفون ممکن است هزینه بالایی داشته باشد. اما شما باید همواره به مراکز مراجعه کنید که با قیمت منصفانه  خدمات ارائه دهند. زیرا بعضی از مراکز سودجو  قیمت بسیار بالایی برای تعویض قاب پشت 11 پرو مکس دریافت می کنند. به همین جهت حد امکان به مراکز نمایندگی رسمی خود گوشی مراجعه کنید. برای تعمیرات تخصصی اپل به اپل آچار مراجعه نمایید.

تعمیر آیفون 11 پرو مکس

علت افت کیفیت باتری آیفون 11 پرو مکس

زمانی که شما گوشی جدید خریداری می‌ کنید متوجه می‌ شوید که در کوتاه ترین زمان شارژ می شود و در زمان طولانی شارژ را نگه می دارد. اما زمانی که می گذرد کیفیت باتری افت می‌ کند و ممکن است قدرت نگهداری شارژ باتری کاهش پیدا کند. از آنجایی باتری آیفون ۱۱ پرو مکس از نوع باتری لیتیوم یونی به حساب می‌ آید این اتفاق بعد از مدتی پیش می آید. این یکی از مشکلاتی رایجی  است که برای سایر گوشی ها از جمله گوشی آیفون ۱۱ پرو مکس پیش می آید. در این صورت شما باید اقدام به تعمیر آیفون 11 پرو مکس ( iPhone 11 Pro Max ) کنید. در واقع باید بیان کنیم که هرچه زمان بیشتری بگذرد میزان قدرت نگهداری شارژ در باتری کمتر می شود. بنابراین باید بیان کنیم این مشکل کاملا طبیعی است و در این هنگام باید اقدام به تعمیر یا تعویض باتری 11 پرو مکس کنید.

موارد مهم در تعویض و تعمیر باتری آیفون 11 پرو مکس

در تعویض و یا تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) باید تکنسینی که اقدام به تعمیر آن می کند تجربه کافی داشته باشد. زیرا اگر تکنسین تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد، ممکن است باعث ایجاد آسیب در موبایل شود. همانطور که می دانید تعمیر و یا تعویض هر قطعه از گوشی ۱۱ پرو مکس هزینه بسیار بالایی دارد. به همین دلیل همواره گوشی خود را به شخص متبحر بسپارید. مورد دیگر ابزار و تجهیزات تعمیر کار است. تعمیرکار باید از ابزار های مدرن استفاده کند و ابزارش کاملاً به روز و پیشرفته باشد. زیرا اگر بخواهند از ابزارهای سنتی و قدیمی استفاده کند، ممکن است آسیب بیشتری به گوشی شما وارد کند. نکته دیگر مدت زمان تعمیرات است. همواره سعی کنید گوشی خود را به تعمیرکار حرفه ای بسپارید که در کوتاه ترین زمان اقدام به تعمیر گوشی کند.

ضرورت استفاده از باتری اورجینال در آیفون

استفاده از باتری اورجینال در گوشی آیفون ۱۱ پرو مکس بسیار حائز اهمیت است. زیرا اگر باتری که استفاده می‌ کنید تقلبی و کم کیفیت باشد، در وهله اول باعث می شود تا ظرفیت باتری و شارژر آن وضعیت نابه سامانی داشته باشند و باتری زود را خالی کند و باعث می شود تا باتری نتواند خوب شارژ شود. در این صورت باید اقدام به تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) کنید و باتری خود را مجدداً تعویض کنید.  هزینه تعویض باتری آیفون ۱۱ پرو مکس بالا است. اما اگر بخواهید مجددا اقدام به تعویض آن کنید، هزینه‌ای که برای تعویض باتری قبلی کرده اید هدر می رود. در این صورت ضرر اقتصادی زیادی می کنید. در واقع اگر باتری گوشی خوب نباشد، ممکن است باعث شود تا قسمتی از سخت افزار گوشی آسیب ببیند.‌ در این صورت باید مجدد اقدام به تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) کنید.

تعمیر آیفون 11 پرو مکس

تعویض گلس شکسته LCD آیفون 11 پرو مکس

همانطور که می دانید اتفاقات مختلف ممکن است باعث شکستن گلس ال سی دی گوشی آیفون ۱۱ پرو مکس شود. در این صورت به جای این که اقدام به تعویض گوشی کنید، مقرون به صرفه ترین راه تعویض گلس است. تعویض گلس هزینه زیادی نمی برند. زیرا هزینه آن نسبت به تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) بسیار کمتر است و به طور کل هزینه تعویض گلس ۱۱ پرومکس با هزینه تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) قابل قیاس نیست. همواره سعی کنید برای تعویض گلس شیشه شکسته ۱۱ پرو مکس بهترین گلس را انتخاب کنید. زیرا به هر میزان کیفیت گلس گوشی آیفون بالاتر باشد از صفحه ال سی دی گوشی بیشتر محافظت می کند. به همین علت اهمیت استفاده از گلس خوب بسیار ضروری و مهم است.

وسایل لازم برای تعویض گلس iPhone 11 Pro Max

برای تعویض گلس گوشی آیفون ۱۱ پرو مکس نیازمند به تجهیزات خاصی است. همانطور که می‌ دانید تعویض گلس کار راحتی نیست و هر شخص نمی تواند اقدام به تعویض گلس آیفون ۱۱ پرو مکس کند. زیرا نیازمند ابزار پیشرفته است. این ابزار بر روی کیفیت نصب گلس تاثیر بسیار زیادی می گذارند. علاوه بر این باید توجه کنید که زمان تعویض گلس باید افراد ماهر وجود داشته باشند تا به پروسه تعویض آن نظارت داشته باشند. این دستگاه نامش دستگاه لمینت است و برای نصب گلس مورد استفاده قرار می گیرد البته مرحله حباب زدایی با استفاده از این دستگاه خاصی انجام می‌ شود و هوا و هوای ایجاد شده بین ال سی دی و گلس را از بین می‌ برد. همانطور که می دانید هیچ حبابی نباید مابین ال سی دی و گلس قرار داشته باشد.

تعمیر آیفون 11 پرو مکس

سوختن ال سی دی آیفون 11 پرو مکس

همانطور که قبلاً بیان کردیم یکی رایج ترین مشکلاتی که برای ال سی دی آیفون ۱۱ پرو مکس پیش می‌ آید، سوختن ال سی دی است. در این صورت باید اقدام به تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) کنید. زیرا در این صورت صفحه نمایش گوشی شما کاملا از کار افتاده است و دیگر روشن نمی شود. در واقع رنگ آن سیاه است و هیچ استفاده نمی توانید از آن کنید. زیرا کاربرد دیگری ندارد و تنها کار تعویض و تعمیر آیفون 11 پرو مکس  است. تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی ۱۱ پرو مکس ممکن است هزینه زیادی داشته باشد و به همین جهت همواره سعی کنید تا حد امکان از گوشی خود مراقبت کنید تا مانع از این اتفاق شوید. عوامل مانند آب خوردگی گوشی می‌ تواند باعث سوختن صفحه ال سی دی گوشی شما شود. البته آیفون خاصیت ضد آب بودن دارد، اما بدور آب نگهدارید.

شکستن ال سی دی iPhone 11 Pro Max

علاوه بر سوختن ال سی دی یکی دیگر از رایج ترین مشکلاتی که برای ال سی دی گوشی ۱۱ پرو مکس پیش می‌ آید، شکسته شدن ال سی دی است. هنگامی که جسم سنگینی بر روی آن بیفتد در این صورت ال سی دی گوشی می شکند و دیگر قابل استفاده نیست. زیرا صفحه نمایش گوشی شما خراب شده است و در این هنگام باید اقدام به تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) کنید. این مشکل یکی از بزرگترین مشکلاتی است که تقریباً ۹۰ درصد افراد این گوشی را دارا هستند، برایشان پیش می آید. بی توجهی و سهل انگاری می تواند ریسک آسیب دیدن صفحه ال سی دی گوشی گویا ۱۱ پرومکس افزایش دهد. در این صورت تنها کار برای وارد اولیه برگرداندن گوشی تان تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) است. هزینه تعمیر آیفون ۱۱ پرو مکس بر اساس نوع مشکل گوشی متغیر است.

اگر گوشی صفحه ال سی دی گوشی شما شکسته است و شکستگی عمیق است در این صورت باید اقدام به تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) کنید. همانطور که می دانید برای تعویض و تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) باید به مراکز معتبر مراجعه کنید. از آنجایی که در گوشی آیفون از بهترین قطعات استفاده می کند. هزینه تعویض و تعمیر آیفون 11 پرو مکس (iPhone 11 Pro Max) ممکن است گران شود. علاوه بر این در تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی ۱۱ پرو مکس باید توجه کنید که ممکن است هزینه اش بالا باشد. اگر گلس گوشی شما شکسته است بهتر است دو شخص کاردان مراجعه کنید تا بتواند با استفاده از تجهیزات خاصی گلس گوشی شما را تعویض کند. علاوه بر این باید بیان کنیم که تعمیر قاب شکسته آیفون کار ساده نیست.