آموزشگاه تخصصی اپل آچار

Academy Specialist

مختصر توضیحی درباره آموزشگاه تخصصی

تعمیرات اپل و آیفون در اپل آچار تحت نظر تعمیرکاران حرفه‌ای و با سابقه کشور انجام می‌گردد و دوره‌های آموزشی در مجهزترین کارگاه برگزار می شود. مرکز اپل‌آچار تعمیرات دستگاه‌های فقط اپل، از جمله آیفون، مک‌بوک، آی‌مک، آی‌پد و اپل‌واچ را به صورت کاملا تخصصی و صفر تا صد انجام می‌دهد. مربیان مرکز آموزشی اپل‌آچار آموزش‌های عملی و تئوری را برای کارآموزان ارائه می‌دهند.

دوره درجه 1 تیرماه 1402

دوره آموزش اپل آچار به دو قسمت تقسیم می شود . بخش اول :  تئوری بخش ...ادامه مطلب

Hidden
آیا شما در صنف تعمیرات یا فروش موبایل فعالیت داشته دارید؟(Required)
شرایط و ضوابط را خوانده‌ام و می‌پذیرم(Required)
دوره درجه 2 تیرماه 1402

  دوره درجه دو آموزش   در این دوره تمامی موارد دوره سطح درجه یک در دو ...ادامه مطلب

Hidden
آیا شما در صنف تعمیرات یا فروش موبایل فعالیت داشته دارید؟(Required)
شرایط و ضوابط را خوانده‌ام و می‌پذیرم(Required)

آموزش تعمیرات اپل

امروزه یکی از خدماتی که مراکز اپل ارائه می دهند، آموزش تعمیرات اپل است. در این دوره آموزشی عیب یابی تخصصی گوشی آیفون و آشنایی با مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های آیفون و تعمیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری را آموزش می دهند. همانطور که می دانید بسیاری از مشکلاتی که برای گوشی های اپل پیش می آید، برای مشکلات سخت افزاری می باشد. زیرا استفاده نادرست از گوشی و مراقبت نکردن از آن هم می تواند باعث خراب شدن و ایجاد مشکل در قسمت سخت افزار گوشی شود. به همین علت برای تعمیر گوشی های آیفون نیازمند افراد متخصص و تکنسین است. همین موضوع باعث شده تا افراد زیادی اقدام به آموزش و تعمیرات اپل کنند تا بتوانند تکنسین های زیادی را آموزش دهد.

آموزش تعمیرات اپل

سطوح آموزش تعمیرات apple

سطح اول آموزش تعمیر اپل، سطح مقدماتی است. این سطح برای افراد مبتدی می باشد و مبتدی می تواند بگذارند آن پیش نیازهای این سطح با همه بخش های گوشی اپل آشنا شود. علاوه بر این باید بیان کنیم که دوره مقدماتی آموزش تعمیرات اپل اکثراً به صورت تئوری و نظری برگزار می شود. در حقیقت در این سطح کارآموز می تواند با استفاده از اطلاعات و دانشی که از سطح مقدماتی با گذراندن دوره های تئوری و نظری می گیرد، در سطح پیشرفته به صورت عملیاتی بر روی گوشی پیاده کند. در واقع نرم افزار و سخت افزار در دوره مقدماتی آموزش تعمیرات اپل به صورت کلی آموزش داده می شود. در این صورت کاربر می تواند فرق نرم افزار و سخت افزار را از یکدیگر تشخیص دهد. اما سطح آخر در آموزش تعمیرات اپل سطح پیشرفته است. در واقع در این سطح آموزش تعمیرات گوشی اپل آیفون به صورت اختصاصی داده می شود و کارگاه های تخصصی برگزار می شود. در حقیقت همه ی کلاس ها در این ساعت به صورت عملی است و کاربر می تواند اطلاعاتی که کسب کرده است را بر روی گوشی پیاده کند.

تعمیرات آیفون iphone

همانطور که می دانید اتفاقات زیادی برای گوشی اپل می افتد. اتفاقات می تواند از نوع سخت افزاری و یا از نوع نرم افزاری باشد. برای تعمیر مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری نیازمند به تکنسین هایی است که دوره های آموزش و تعمیرات اپل را گذرانده باشند. همانطور که می دانید هنگامی که گوشی آیفون شما خراب می شود، حتماً باید آن را به یک تعمیرکار مجرب و کاربلد بسپارید. این گوشی ها تخصصی هستند و فقط افراد متخصص می توانند آنها را تعمیر کنند. به همین علت بهتر است گوشی های خود را پیش یک فرد متخصص ببرید تا بتواند اطلاعات و دانش خود عیب یابی گوشی شما را به بهترین شکل انجام دهد. امروز مراکز زیادی اقدام به تعمیر آیفون می کنند اما مراکزی کمی وجود دارد که این گونه از این خدمات را به صورت تخصصی انجام دهد. همانطور که می دانید اگر آیفون شما به خوبی تعمیر نشود، می تواند باعث خسارت مالی برای شما شود. زیرا در مدت کوتاهی مجددا خراب می شود.

آموزش تعمیرات اپل

مشکلات آیفون iphone

گوشی های آیفون جزو بهترین گوشی های هستند که در سطح جهان به صورت گسترده استفاده می شود، اما استفاده نادرست و نگهداری درست از گوشی آیفون می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در آن شود. همانطور که می دانید در تولید گوشی آیفون از بهترین قطعات استفاده کرده اند این قطعات کامل اصل و اورجینال هستند. استفاده نادرست از آن می تواند قطعات اصلی آن را خراب کند و از عمر گوشی بکاهد. مثلاً اولین مشکلی که برای گوشی های آیفون پیش می آید شکستگی قاب بدنه و یا شکستگی صفحه ال سی دی است. در واقع سهل انگاری و بی توجهی می تواند باعث ایجاد این مشکل شود. علاوه بر این یکی دیگر از مشکلاتی که در گوشی آیفون به وجود می آید ناشی از خراب شدن سوکت گوشی و یا خراب بودن باتری گوشی است. باتری گوشی آیفون بعد از مدتی عمر خود را از دست می دهد و خراب می شود.

آموزش تعمیر تخصصی آیفون

کمپانی اپل در سال ۱۹۷۱ با دوستی دو نفر به نام‌ های استیو 21 ساله که مهندس کامپیوتر بوده و استیو جابز ۱۶ ساله تولید شد. شش سال از آشنایی این دو نفر گذشت و بعد از گذشت آن سال ها و در سال {۱۹۷۷} این کمپانی که تشکیل داده بودند با معرفی کردن کامپیوتر شخصی Apple I که در گاراژ خانه جابز به‌صورت دستی ساخته و تولید شد؛ و امروز این کمپانی کوچک به یکی از بزرگ‌ترین و سودآورترین و بهترین شرکت‌های تولید محصولات کامپیوتری لپ‌تاپ، موبایل و …در جهان تبدیل‌شده است.

آموزش تعمیرات موبایل اپل apple

همان طور که می دانید آموزش تعمیرات موبایل اپل هم از سطح مقدماتی و پیشرفته تشکیل شده است. این دوره ها توسط استاد های مجرب تدریس می شود و خواننده می تواند همه قطعات گوشی موبایل را بشناسد و در مورد آنها اطلاعات زیادی کسب کند و نحوه تعمیر آنها را هم به صورت عملی و هم به صورت تئوری بیاموزد. در واقع کار آموز ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی را به صورت کلی و جزئی یاد می گیرد. علاوه بر این با نحوه تعمیر و تعویض قطعات گوشی آشنا می شود و در سطح پیشرفته به صورت عملی اقدام به تعمیر و تعویض قطعات گوشی می کند. همچنین باید بیان کنیم که در آموزش و تعمیرات اپل کارآموز مرحله ی عیب یابی را به طور کامل یاد می گیرد و می تواند با عیب یابی درست در رفع مشکلات عملکردی اپل بپردازد. علاوه بر این کارهای نرم افزاری مانند بروزرسانی نرم افزاری و اصلاح تنظیمات و ویروس کشی و ریست فکتوری را بطور کامل یاد می گیرد.

آموزش تعمیرات اپل

آموزش تضمینی تعمیرات اپل با ارائه مدرک معتبر

آموزش تضمینی تعمیرات اپل با ارائه مدرک معتبر، یکی از خدماتی مهمی است که نمایندگی این برند به کاربران خود ارائه خواهند داد. در امتداد تکثیر سطح اطلاعات و آگاهی کاربران، نمایندگی اپل اقدام به برگزاری آموزش برای تعمیرات تخصصی در این زمینه نموده است. کارشناسان متخصصی که در قسمت تعمیر تخصصی موبایل آیفون  آموزش دیده اند با استفاده از پیشرفته ‌ترین کارگاه‌ های آموزشی جهت آموزش این دوره‌ از تعمیرات اپل مواجه بوده که در نهایت با کسب مدرک معتبر به اتمام می رسانند. دانشجویان با طی کردن دوره‌ های تخصصی آموزش تعمیرات اپل، به راحتی در بازار کار کسب درآمد داشته  و از مهارت‌ های کسب شده به بهترین شکل استفاده می کنند. در این دورها‌ی آموزش تخصصی گوشی‌های اپل، عیب‌یابی و تعمیر انواع مدل‌های آیفون را تحت مراقبت‌های اساتید با تجربه و تجهیز شده در محیط آموزشی بسیار عالی اجرا خواهد شد.  با گذشتن از این دوره می توانید با اطمینان وارد بازار کار شوید و تجربه مهارتی پردرآمد را داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با این دوره تخصصی تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

مرکز آموزش تعمیرات تخصصی گوشی اپل و ارائه مدرک معتبر

به ‌منظور اینکه روند آموزش به شکل تخصصی انجام شود و کاربران تا انتها استفاده از آن ببرند، یک بخش مجهز جداگانه در نمایندگی گوشی‌های اپل به این کار اختصاص داده است. مرکز آموزش تعمیرات اپل ، مجهز به پیشرفته‌ترین ابزار آلات روز دنیا بوده و مراحل کار و آموزش دادن با استفاده از روش‌های نوین آموزش دادن در این مرکز شکل خواهد گرفت و در مرحله اتمامی آموزش تعمیرات اپل مدرک معتبر به شما ارائه خواهند داد. از جمله ویژگی‌های گفتنی و بسیار مهم این بخش، باید به حضور مدرسین با تجربه در زمینه آموزش تعمیرات موبایل اشاره خواهد داشت. این کارشناسان با تجربه، روش‌ها و موارد لازم را به دانشجویان آموزش خواهند‌ داد و از تمام دانش و مهارت خود برای این کار استفاده می‌کنند.
نکته مهمی که در این خصوص وجود دارد ، کسب مدرک معتبر ، پس از طی کردن دوره ها می باشد. پس از پایان یافتن این دوره‌های آموزشی، کارآموزان در آزمون‌های مربوط در این زمینه شرکت خواهند کرد. در صورت کسب نمره در حدنصاب در این دوره‌های آموزشی به آن‌ها گواهینامه معتبر مرکز ارائه خواهد شد .با داشتن این مدرک معتبر، امکان فعالیت داشتن آن‌ها در مراکز تعمیرات تخصصی به‌عنوان تکنسین تعمیر کار فراهم خواهد شد.

آموزش تعمیر تبلت اپل apple

همان طور که می دانید در آموزش تعمیر اپل یکی از مهم ترین سر فصل ها در مورد تعمیر تبلت است. در واقع در این سطح هم از دوره مبتدی تا پیشرفته شده است. همچنین باید بیان کنیم که در این سرفصل کارآموز آموزش تعمیر آپدیت را به طور کامل یاد می گیرد و همه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری آن را می آموزد. علاوه بر این تفاوت های تبلت ویندوزی و اندرویدی را متوجه می شود. با تمام قطعات الکترونیکی تبلت مانند خازن و دیود و مدار و غیر آشنای کامل کسب می کند و تعریف هریک از این قطعات را به طور کامل یاد می گیرد و به عیب یابی اصولی می پردازد. علاوه بر این باید بیان کنیم که کارآموز طریقه تست و اندازه گیری و حتی عیب یابی و تعمیر تبلت را به طور کامل فرا می گیرد. همچنین انواع سوئیچ آنتن و بررسی انواع کریستال ساعت را آموزش می بیند.

آموزش تعمیر مک بوک

در آموزش تعمیر مک بوک در ابتدا کارآموز اطلاعات کافی در مورد موضوعات ابتدایی مک بوک کسب می کند و به خوبی این بخش را می شناسد و سپس به سراغ مراحل ترمیم آن می رود. در این مرحله به صورت کاملاً اختصاصی آموزش می بیند تا به آن مسلط شود. در واقع کاربر می تواند با یادگیری آسان تعمیر مک بوک سطح خود را ارتقا دهد و به سطح پیشرفته برود. در سطح پیشرفته کارآموز می تواند در مورد چگونگی تعمیر نرم افزار و سخت افزار انواع مک بوک ها آشنایی کامل کسب کند و مهارت خود را در این حوزه افزایش دهد. علاوه بر این کار آموز در مورد همه اجزا و قطعات انواع مک بوک ها اطلاعات کافی کسب می کند و همه قطعات آن را به طور کامل می شناسد. کارآموزی که به سطح پیشرفته می رود، یعنی بر همه اطلاعات مربوط به انواع مک بوک ها تسلط کامل دارد و می تواند به خوبی اقدام به عیب یابی و تعمیر و تعویض قطعات مک بوک ها کند.

آموزش تعمیرات اپل

دوره عمومی و تخصصی تعمیر apple

دوره عمومی آموزش تعمیرات اپل مباحث ابتدایی و عمومی تدریس می شود. علاوه بر این باید بیان کنیم که سرفصل های مرتبط با هر دستگاه ارائه می شود. علاوه بر این باید بیان این که دوره عمومی آموزش تعمیرات اپل پیش نیاز دوره های دیگر است. به همین علت کارآموزان باید در این دوره امتیاز مورد نیاز را کسب کنند تا بتوانند در دوره تخصصی اموزش تعمیرات ایفون شرکت کنند. در دوره تخصصی آموزش تعمیرات اپل کارآموزان با سرفصل هایی که مرتبط با دوره تخصصی است آموزش داده می شوند و از دوره عمومی به دوره تخصصی می روند. این دوره به کارآموزان مباحث تئوریک و متد های تعمیرات تخصصی دستگاه اپل و فنی آموزش داده می شود. البته قبل از ورود به دوره تخصصی آموزش تعمیرات اپل توسط اساتید از کارآموزان امتحانی برای که تعیین سطح مهارت می گیرند و سپس بعد از آن اگر در تعیین سطح کارآموز مهارت را لازم را داشت می تواند در این دوره شرکت کند.

مرحله های تعمیر iphone در نمایندگی

اولین مرحله تعمیر آیفون ثبت درخواست می باشد. در واقع مراجعه کنندگان قبل از مراجعه به نمایندگی تعمیر گوشی حتماً باید با این مراکز تماس حاصل فرمایند و بعد از آن که از خدماتی که ارائه می دهند اطلاع یافتند، می توانند به این مراکز مراجعه کنند. علاوه بر این باید بیان کنیم که دومین مرحله، مرحله عیب یابی گوشی است. این مرحله توسط تعمیر کاران انجام می گیرد. مرحله بعد هزینه تعمیرات آیفون به مراجعه کننده گفته می شود. در واقع زمانی که مرحله عیب یابی و شناسایی بطور کامل انجام شد و مشکل گوشی مشخص شد، هزینه آن تعیین می شود. مرحله دیگر تعمیر و یا تعویض گوشی آیفون است. در حقیقت تعمیرکاران در اموزش تعمیرات ایفون چگونگی تعویض و تعمیر قطعات را یاد گرفته اند. به همین علت در این مرحله می توانند از پس این کار بر بیایند. مرحله دیگر تست گوشی و تحویل آن به مراجعه کننده است. در واقع در این مرحله همه قطعات گوشی را بررسی می کنند و بعد از این که از کارکرد صحیح آن اطلاع حاصل کردند آن را به مراجعه کننده تحویل می دهند.

مزیت های تعمیر گوشی apple

همانطور که می دانید گوشی اپل قیمت بالایی دارد. به همین علت تعمیر آن قیمت مقرون به صرفه ترین نسبت به خرید مجدد آن دارد. به همین علت اگر گوشی شما به دلیل هر شرایطی خراب شده باشد، بهتر است اقدام به تعمیر آن کنید. البته باید توجه کنید که برای تعمیر آن حتماً به نمایندگی و یا مراکز معتبر مراجعه کنید. زیرا برخی از افراد دانش و اطلاعات کافی برای تعمیرات اپل ندارند. به همین علت می توانند گوشی شما را خراب کنند. همچنین باید بیان کنیم که هزینه تعمیر گوشی اپل نسبت به هزینه تعویض آن بسیار کمتر است. زیرا هیچ یک از قطعات آن تعویض نمی شود و فقط تعمیر می شود. در این صورت دیگر نباید مبلغی برای قطعه جدید پرداخت کنید. در واقع این یک شانس برای کاربران اپل است. زیرا ممکن است در بعضی از مواقع قطعاتی که بر روی گوشی شما می گذارند، اصل و اورجینال نباشد. در این صورت گوشی شما مجدداً خراب می شود.

آموزش تعمیرات اپل

آموزش تعمیر هندزفری apple

در آموزش تعمیرات اپل موارد زیادی به کارآموزان آموخته می شود،یکی از آن آموزش هندزفری است. در حقیقت مشکلاتی که برای هندزفری اپل پیش می آیند شامل پاره شدن هندزفری، شکستن قاب دور آن و سوختن بوستر و پاره شدن سوکت و یا پاره شدن سیم اصلی و یا سوختن بلندگو آن است. همانطور که همه شما می دانید رایج ترین مشکلاتی که برای یک هندزفری پیش می آید، پاره شدن سیم هندزفری و قطع شدن سیم آن است. برای تعمیر هندزفری اپل ابتدا باید آموزش تعمیرات اپل را یاد بگیرید. برای انجام این کار نیاز به ابزار و تجهیزات خاصی است. شما باید با استفاده از این ابزار قطعات هندزفری را از یکدیگر باز کنید. در این زمان باید سیم های قدیمی را حذف کرده و سیم های جدید را جایگزین آن کنید. در واقع شما در آموزش و تعمیرات اپل با تعویض قطعات آشنا می شوید. به همین علت می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. همچنین شما باید با مقدمات اتصال سیم آشنا باشید و بدانید که کدام سیم را در چه جایی متصل کنید.

آموزش تعمیر اپل واچ

یکی از مواردی که در آموزش تعمیرات اپل به کارآموزان یاد داده می شود، تعمیر اپل واچ است. در این دوره در مورد شناخت این محصول و روش کار و تعمیرات آن اطلاعات زیادی به کارآموزان داده می شود. به همین علت کارآموزان می توانند دو نسخه اسپرت و ادیشن اپل واچ را به راحتی بشناسند و اقدام به تعمیر آن کنند. علاوه بر این باید بیان کنیم که تعمیرات اپل واچ کارآموزان باید در ابتدا با قطعات آن آشنایی داشته باشند و روش کار قطعات را بدانند. علاوه بر این باید بیان کنیم که در آموزش تعمیرات اپل واچ کارآموزان باید بدانند که راه را با شارژ بی سیم اپل واچ با یکدیگر ادغام شده است. در این صورت از طریق شارژر که پشت اپل واچ متصل شد شارژ می گردد. این موضوع یکی از مهمترین نکاتی است که حتماً باید کارآموزان از آن اطلاع کسب کنند.

آموزش تخصصی و عمومی تعمیرات اپل واچ

همان طور که بیان کردیم آموزش تعمیرات اپل به چند دسته تقسیم بندی می شود مانند؛ اموزش تعمیرات ایفون و آموزش تعمیر مک بوک اپل و آموزش تعمیرات لپ تاپ اپل و آموزش تعمیر آی پد اپل و آموزش تعمیر ایرپاد اپل. در واقع همه این مواردی که بیان کردیم شامل دو دوره عمومی و تخصصی هستند. در دوره عمومی دروس تئوری ارائه می شود و قطعات این محصولات آشنایی پیدا کنند و در مورد که به آنها وارد می شوند و اطلاعات زیادی کسب کنند. علاوه بر این باید بیان کنیم که مثلاً افرادی که برای آموزش تعمیرات اپل واچ آموزش می بینند با همه ی ساختار اپل واچ و تجهیزات تعمیر این دستگاه به طور کامل آشنا می شوند و در واقع در دوره تخصصی که پیشرفته ترین دور است کارآموزان در تعمیر اپل واچ مهارت بسیار بالایی کسب می کنند. علاوه بر این باید بیان کنیم که سر فصل هایی که در آموزش تعمیر اپل واچ ارائه می شود. شامل آموزش غیر فعال کردن ویژگی اکتیویتی و آموزش اضافه کردن صفحه کلید شماره گیری و غیر است.

آموزش تعمیرات اپل

آموزش تعویض بند اپل واچ

در آموزش تعمیرات اپل کاراموز با تعویض بند اپل واچ هم آشنا می شود. در دوره های آموزش تعمیرات اپل واچ اساتید بسیار ماهر و خبره هستند که به آموزش تعمیرات اپل واچ می پردازند. در این دوره ها همه کارآموزان تسلط کاملی بر اپل واچ پیدا می کنند. همچنین باید بیان کنیم که در آموزش تعمیرات اپل واچ به کارآموزان گفته می شود که دستگاه را بر روی یک سطح نرم قرار دارد و با دقت اقدام به تعویض بند اپل واچ کنند. همانطور که می دانید موادی که در آموزش تعمیرات اپل واچ آورده می شود و نباید آن را به صورت عملی انجام دهند زمانی که نمره کافی در در این زمینه کسب کردند می توانند از آزمون سربلند بیرون بیایند. کارآموزان باید دقت کنند که زمانی که دارند اقدام به تعویض بند اپل واچ می کنند، نباید به صفحه نمایش ساعت آسیبی وارد شود.

روش اجرای دوره آموزش تعمیر apple

دوره آموزش تعمیرات اپل تکنسین ها به چند دسته تقسیم بندی می شوند. دسته اول تکنسین های مبتدی هستند. این افراد بعد از اینکه دوره مبتدی را گذراندن وارد دوره تکمیلی می شوند. علاوه بر این باید ذکر کنیم که در دوره بعدی به تکنسین ها مباحث اختصاصی آموزش داده می شود. این دوره متخصص و افرادی است که می خواهند تعمیر کار شوند و تعمیرات اختصاصی یاد بگیرند. در واقع افرادی که فروشنده محصولات آیفون هستند، بهتر این این دوره ها شرکت کنند. زیرا این دوره هم به صورت عملی و هم به صورت تجربی به کارآموزان آموخته می شود. در واقع آموزش تعمیرات گوشی اپل به کارآموزان کمک می کند تا بتواند برای خود کسب درآمد کند. به همین علت بهتر است کارآموزان و افرادی که با گوشی آیفون سرکار دارند دوره های آموزش تعمیرات اپل را شرکت کنند. برای این که کاراموزان وارد دوره های بالاتر شوند حتماً باید تعیین سطح شوند. زمانی که مهارت آنها سنجیده شد و توانایی لازم را برای شرکت در دوره تخصصی داشتن می توانند به راحتی در این دوره ها شرکت کنند.

تعمیر برد گوشی iphone

همانطور که می دانید یکی از مهمترین قطعات گوشی آیفون برد آن است. در واقع هنگامی که برد آیفون خراب شود گوشی خاموش می شود و دیگر روشن نمی شود. عوامل بسیار زیادی می تواند باعث سوختن برد گوشی آیفون شود. عواملی مانند خیس شدن گوشی و استفاده نادرست از گوشی می تواند باعث شود که برد گوشی شما به راحتی بسوزد. در این صورت اتفاقات مختلفی پیش می آید . ممکن است پیام دریافت و یا ارسال نکنید و یا گوشی شما به اینترنت متصل نشده باشد و یا ممکن است گوشی شما روشن نشود. در این صورت در کوتاه ترین زمان باید گوشی خود را تعمیر کنید. علاوه بر این باید با بهترین شکل از گوشی خود مراقبت کنید. زیرا اگر برد گوشی شما خراب شود، باید هزینه زیادی برای تعمیر آن بدهید. به همین جهت بهترین کار این است که حتی اگر گوشی شما ضد آب است از خیسانده شدن گوشی تان جلوگیری کنید.

آموزش تعمیرات اپل

اموزش تعمیرات اپل در تهران در دو دوره مبتدی و پیشرفته انجام می گیرد؛ در دوره مبتدی کارآموزان در مورد قطعات و ساختار آن ها و نوع کاربرد آنها اطلاعات زیادی کسب می کنند و زمانی که توانستند دوره مبتدی را به طور کامل یاد بگیرند و سپری کنند وارد دوره تکمیلی آموزش تعمیرات اپل می شوند. در حقیقت کار آموزان برای اینکه بتوانند به دوره پیشرفته بروند باید تعیین سطح شوند تا زمانی که مهارت آنها سنجیده شد و توانایی لازم را شرکت در دوره پیشرفته کسب کردند، می توانند در این دوره شرکت کنند. علاوه بر این باید بگوییم که در آموزش تعمیرات اپل موارد زیادی به کارآموزان آموخته می شود و کارآموزان می توانند تعمیرات هندزفری و آی پد و تعمیرات مک بوک و لپ تاپ و غیره را بیاموزند.

تعمیر فیس آیدی آیفون xs max
تعویض گلس Apple Wach
CPU ipad 7