مختصر توضیحی درباره آموزشگاه تخصصی

اپل آچار، تخصصی ترین خدمات مربوط به بهبود، به روز رسانی، بازیابی و تعمیر محصولات اپل را به مشتریان گرامی ارائه می دهد. دارندگان محصولات اپل در صورت بروز هرگونه مشکل یا نقص در دستگاه خود می توانند با نماینده مجاز اپل تماس بگیرند و تخصصی ترین خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

نمایندگی اپل تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا خدمات با بالاترین سطح کیفی را در زمینه تعمیرات، فروش و آموزش به کاربران اپل و طرفداران این برند ارائه دهد. از آنجایی که اپل هنوز نماینده قانونی در ایران ندارد، کاربران این برند در هنگام خرید محصولاتش ممکن است این نگرانی را داشته باشند که در صورت بروز مشکل، امکان بازیابی و تعمیر آن وجود نداشته باشد، اما کارشناسان تعمیرات اپل آچار تمام تلاش خود را می کنند تا این باور را رد کنند و تمام نیازها و خواسته های کاربران اپل را به بهترین نحو ممکن برآورده سازند.

هر زمان که محصول جدید اپل معرفی و عرضه می شود، کارشناسان ما در اپل آچار آن را بررسی و آنالیز کرده و ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن را استخراج می کنند. این کار منجر به توسعه آخرین روش های تعمیر و بازیابی مربوط به هر دستگاه می شود و باعث می شود دستگاه های معیوب به بهترین شکل ممکن و با بالاترین کیفیت تعمیر شوند.

ارتباط با اپل آچار

اپل آچار با تجهیز فضای خود با حضور “بهترین متخصصان” و “به روزترین تجهیزات” در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات مورد نیاز کاربران دستگاه های اپل را ارائه دهد. کارشناسان این مجموعه با بررسی و آنالیز بی شمار محصولات اپل، بر ریز و درشت این محصولات مسلط شده اند و می توانند مشکلات ایجاد شده در محصولات اپل را به بهترین شکل برطرف کنند.  برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر در نمایندگی مجاز اپل باعث شده است تا مهمترین مرحله در تعمیر اپل یعنی تشخیص صحیح عیب دستگاه و منشاء آن – تعمیر صحیح و کامل و بدون عیب هنگام تخلیه دستگاه انجام شود. اکثر دستگاه های بازسازی شده در اپل آچار به کیفیت اولیه خود بازیابی می شوند و در نهایت به یک دستگاه جدید و کارآمد تبدیل می شوند.

تلفن تماس