تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعویض ال سی دی آیفون ایکس iphone X

تعویض ال سی دی آیفون ایکس

آیفون x ، یا آیفون 10، در سال 2017 راهی بازار شد. یک گوشی قدرتمند با ویژگی‌هایی چون رم 3 گیگ، دوربین 12 مگاپیکسل، صفحه نمایش 5.8 اینچی و باتری لیتیوم یونی با قدرت 2716 میلی آمپر ساعت. رزولوشن این گوشی 1125 در 2426، 458 پیکسل در اینچ، است، که از انواع قبلی خود بسیار با کیفیت‌تر می‌باشد. شیشه این گوشی‌ها دربرابر خراش و ضربه‌های خفیف مصونیت دارد، بنابراین ال سی دی آن نیز در فریم به خوبی محافظت می‌شود. با این حال تعویض ال سی دی آیفون ایکس بسیار معمول است و مردم هزینه‌های زیادی را بابت بازگرداندن کیفیت تصویر به گوشی خود، پرداخت می‌کنند.

تعویض ال سی دی آیفون x زمانی رخ می‌دهد که امکان تعمیر مهیا نباشد و سطح آسیب در حدی باشد که تاچ و ال سی دی باید کلا دور انداخته شوند. . با این حال انواع کپی و ارزان این محصول نیز به وفور یافت می‌شوند. قابلیت تاچ سه بعدی این نوع گوشی و طیف گسترده رنگ‌های قابل نمایش با آن، باعث می‌شود به دنبال قطعه اورجینال باشیم، چراکه انواع فیک ممکن است هم از کیفیت تصویر بکاهند هم قابلیت‌هایی مثل تاچ سه بعدی برایشان امکان پذیر نباشد.

تعویض ال سی دی آیفون ایکس

تعمیر ال سی دی آیفون ایکس 

ماهیت و کیفیت نمایش تصویر و صفحه نمایش فوق‌العاده حساس آیفون x باعث شده که بیشتر میزان نیاز به تعمیر این گوشی، از جانب تاچ و ال سی دی آن باشد. تعمیر ال سی دی آیفون x بسیار تخصصی است و شخص باید دوره‌های متناظر با این نوع گوشی را گذرانده باشد. برای تعمیر ال سی دی آیفون x باید کلیه مدارهای داخل فریم نگهدارنده ال سی دی چک شود و در صورت لزوم قطعات و اتصالات تعویض شوند. با این حال، اگر شدت ضربه، یا هر عاملی که باعث خرابی گوشی شده، زیاد باشد، در اینصورت شما نیاز به تعویض ال سی دی آیفون x دارید. تعویض ال سی دی آیفون ایکس به طور ویژه هزینه بر است و تا جایی که امکان دارد باید از آن پرهیز شود. یکی از روش‌های کاربردی جلوگیری از شکسته شدن ال سی دی، استفاده از محافظ ضد ضربه برای صفحه نمایش است.

هزینه تعویض ال سی دی آیفون ایکس

شما باید دو هزینه مجزا را در هنگام تعویض ال سی دی آیفون x خود پرداخت کنید، یکی هزینه خرید قطعه و دومی دستمزد تعمیرکار است. هزینه تعویض ال سی دی آیفون ایکس همچنین، در شهرهای مختلف یکسان نیست و ممکن است نسبت به موقعیت مکانی قیمت‌های متغیری را شاهد باشید. برای اینکه هزینه تعویض ال سی دی آیفون x برایتان در مطلوب‌ترین سطح باشد، حتما از نمایندگی‌های معتبر این قطعات را دریافت کنید و از تعمیرکاران مورد تایید آنها بهره ببرید.

تعویض ال سی دی آیفون x  یک فرایند زمان‌بر و پر هزینه است. با این حال روش‌هایی وجود دارند که پس از آگاهی از صدمه‌ی وارده به ال سی دی، کمترین هزینه را پرداخت کنید. روش اول استفاده از بستر اینترنت است. در وبسایت‌های مختلف امکان خرید این قطعات و حتی تعمیر آنها ایجاد شده است. به طور ویژه، برای تعویض ال سی دی آیفون x، کافی است همین عبارت را در اینترنت جستوجو کنید و بعد از آن معتبرترین وبسایت را برای خرید قطعه انتخاب کنید. همچنین، شما می‌توانید قیمت‌های متفاوت را با هم مقایسه کنید و در نهایت قطعه‌ای را که هم از اورجینال بودن آن مطمئن هستید، هم قیمتش پائین‌تر از سایر وبسایت‌ها است را دریافت کنید.

گارانتی نکته حیاتی بعدی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید. حتما تضمین سلامت کالا را از فروشنده دریافت کنید و حداقل برای بازه یک هفته امکان بازپس فرستادن محصول موجود باشد.