تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعویض ال سی دی آیفون 6 پلاس

تعویض ال سی دی آیفون 6 پلاس

آیفون 6 پلاس در سال 2014 به بازار عرضه شد. این محصول ورژن بزرگتر آیفون 6 بود که به یک صفحه نمایش IPs  5.5 اینچی مجهز بود. شکسته شدن یا از کار افتادن ال سی دی، معمولا بر اثر ضربه خوردن گوشی و یا نوسانات شدید در جریان ورودی به گوشی، در هنگام شارژ شدن صورت می‌گیرد. تعویض ال سی دی آیفون 6 پلاس یک فعالیت تخصصی است که انجام آن توسط خود شما همراه با ریسک خواهد بود. با این حال عمل تعویض ال سی دی آیفون 6 پلاس را می‌توانید با صرف 3 ساعت زمان، استفاده از کیت تخصصی ابزار گوشی آیفون و کمی حوصله به خرج دادن، انجام دهید.

بسته به اینکه به چه طریق ال سی دی نو یا دست دوم خود را تهیه کنید، هزینه تعویض ال سی دی آیفون 6 پلاس می‌تواند بسیار متغیر باشد. برای مثال، کشور تولید کننده ال سی دی تاثیر بسزایی در قیمت آن دارد و انواع اورجینال ال سی دی مطمئنا بالاترین قیمت‌ها را دارند. برای اطمینان از خرید یک قطعه اورجینال و با گارانتی، حتما به فروشگاه‌های معتبر حضوری و آنلاین مراجعه کنید. تعویض ال سی دی آیفون 6 پلاس نیازمند پرداخت رقم حدودی 1500 تا 2000 هزار تومان است.

تعویض ال سی دی آیفون 6 پلاس

تعمیر ال سی دی آیفون 6 پلاس

قبل از هر چیزی، توصیه می‌کنیم که فرایند تعویض ال سی دی آیفون 6 پلاس را خود انجام ندهید و از یک تکنسین متخصص برای انجام آن کمک بگیرید. قطعات داخلی گوشی آیفون بسیار حساس هستند و نیازمند دقت بالایی‌اند؛ یک حرکت اشتباه در هنگام باز و بسته کردن گوشی ممکن است به قطعات اصلی دیگر صدمه وارد کند و هزینه‌ای اضاف را برای شما بتراشد. تعمیر ال سی دی آیفون 6 پلاس به طور ویژه کار یک تعمیرکار مجاز گوشی‌های آیفون است و هرگز نباید توسط کاربر عادی گوشی انجام بگیرد. شما می‌توانید از راهنمای تصویری موجود در این صفحه برای تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون 6 پلاس بهره ببرید.

تعمیرکار پس از اطمینان از خرابی ال سی دی، در صورت امکان تعمیر آن، گوشی را از طریق پیچ‌های پنتالوپ باز کرده و اتصالات ال سی دی را جدا می‌کند.  مرحله بعد در تعمیر ال سی دی آیفون 6 پلاس تست کردن کارایی آن است. در صورتی که صدمه وارد شده چندان شدید نباشد و بتوان با لحیم‌کاری ساده یا کارهایی از این دست اتصالات را ایجاد و مدار را بازسازی کرد، دیگر نیاز به پرداخت هزینه تعویض ال سی دی آیفون 6 پلاس نخواهد بود.

هزینه تعویض ال سی دی آیفون 6 پلاس

هزینه تعویض ال سی دی آیفون 6 پلاس شامل دو بخش است، هزینه خرید قطعه و دستمزد تعمیرکار. در صورتی که خود توانایی اولیه در تعمیر و تعویض قطعات الکترونیکی مثل گوشی را دارید، مراحل ارائه شده در این آموزش را طی کنید تا امکان جدا سازی و تعویض ال سی دی آیفون 6 پلاس برایتان ممکن شود. در واقع این فعالیت، اگر نیازمند هیچ عمل دیگری بر روی گوشی نباشد، چندان هم سخت نیست. با این حال، همچنان توصیه ما بر دریافت کمک از یک تعمیرکار متخصص است تا صدمات حین تعویض را به گوشی خود اعمال نکنید.

تعمیر و تعویض ال سی دی ایفون 6 پلاس بسیار تخصصی است  و گاها اقدام صاحب گوشی برای تعویض یا تعمیر قطعه‌ای از آن منجر به صدمه بیشتر به گوشی می‌شود. توجه کنید که راهنماها و پروتکل‌های فنی بارگذاری شده در وبسایت‌ها و صفحات اجتماعی، در واقع برای کاربرد تخصصی آن و توسط تعمیرکاران است نه افراد عادی و کاربر معمولی گوشی‌ها. هزینه تعویض ال سی دی آیفون 6 پلاس، خرید و نصب، عددی کمتر از 2 میلیون تومان است.