تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعمیر آیفون 11

تعمیر آیفون 11

گوشی آیفون 11 جزو محبوب ترین و پرفروش ترین گوشی های موجود در بازار محسوب می شود. بر کسی پوشیده نیست که این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد اما مثل سایر گوشی ها ممکن است قطعات آن مشکل پیدا کرده و یا دچار اختلال شوند. باید این نکته را ذکر کرد که  تعمیر آیفون 11 می بایست توسط افراد با تجربه انجام گیرد. گاهی اوقات در صورتی که شما تنظیمات گوشی را درست کنید و به روزرسانی نرم افزاری را انجام دهید مشکل رفع خواهد شد. اما، در برخی از مواقع ممکن است به قطعه های درونی ...

رتبه دهی به این مطلب

گوشی آیفون 11 جزو محبوب ترین و پرفروش ترین گوشی های موجود در بازار محسوب می شود. بر کسی پوشیده نیست که این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد اما مثل سایر گوشی ها ممکن است قطعات آن مشکل پیدا کرده و یا دچار اختلال شوند. باید این نکته را ذکر کرد که  تعمیر آیفون 11 می بایست توسط افراد با تجربه انجام گیرد. گاهی اوقات در صورتی که شما تنظیمات گوشی را درست کنید و به روزرسانی نرم افزاری را انجام دهید مشکل رفع خواهد شد. اما، در برخی از مواقع ممکن است به قطعه های درونی گوشی صدمه وارد شود و تعمیر آیفون 11 الزامی باشد که در چنین شرایطی باید برای تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب اقدام کرد. از نکات اصلی و مهم که می بایست هنگام ترمیم آیفون 11 درنظر بگیرید سپردن تعمیر دستگاه به افراد کاربلد و ماهر است.

تعویض قاب پشت iphone 11 / آیفون 11 پرو

هنگامی که شیشه برای ایجاد کردن یک لایه محافظتی برای گوشی ها به کار گرفته می شود منجر می گردد تا دستگاه ظاهری زیبا و جذاب داشته باشد. به همین دلیل است که مورد استفاده قرار دادن شیشه برای طراحی و تولید گوشی های آیفون اپل بسیار متداول می باشد. با توجه به اینکه قاب پشت آیفون 11 از جنس شیشه است از این رو بسیار شیک و مدرن به نظر می رسد. از طرفی دیگر چون پنل جلو و قاپ پشت این دستگاه با استفاده از شیشه به طور کامل پوشیده شده است بنابراین هنگامی که آن با وسایل نوک تیز تماس پیدا می کند مقاومت زیادی از خود نشان خواهد داد. ولی با وجود این ممکن است به علت وارد شدن ضربات مختلف دچار شکستگی شود. اگر قاب پشت آیفون 11 آسیب دید باید برای تعویض کردن و یا تعمیر آیفون 11 اقدام نمایید.

تعمیر آیفون 11

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 11

امکان دارد بسیاری از کاربران هیچ گونه آگاهی یا اطلاعی در مورد جزئیات تعویض گلس صفحه نمایش گوشی آیفون 11 نداشته باشند. عوض کردن گلس جزء رایج ترین موارد تعمیر آیفون 11 محسوب می شود. زمانی که عوض کردن گلس شکسته ال سی دی گوشی آیفون 11 الزامی می باشد تعمیرکار باید برای تعویض لایه شیشه ای و ضخیم که از جمله بخش های مجموعه تاچ و ال سی دی گوشی  بوده و پرس آن بر روی فریم ال سی دی صورت گرفته اقدام نماید. به منظور انجام دادن چنین کاری حتما باید ابزارآلات مطلوب و دستگاه های مخصوص را به کار گرفت. این نکته را درنظر بگیرید که اگر تعمیر آیفون 11 و در واقع تعویض گلس یا شیشه این دستگاه را به اشخاص بی تجربه و غیرمتخصص بسپارید احتمال صدمه دیدن ال سی دی آن خیلی زیاد است. دورهای آموزش تعمیرات اپل  را با اپل آچار تجربه کنید.

تجهیزات موردنیاز جهت تعویض گلس آیفون 11

تعمیر آیفون 11 و عوض کردن گلس ال سی دی آن از جمله کارهایی می باشد که به صرف دقت و توجه بسیار بالا نیاز دارد. برخلاف تصور برخی از افراد انجام این کار به سهولت و تنها با استفاده از قاب بازکن و پیچ گوشتی امکان پذیر نمی باشد. در واقع برای تعویض گلس آیفون 11 باید تجهیزات مدرن و پیشرفته به کار گرفته شود. با دستگاه های مخصوص می بایست اول آن پرسی را آزاد نمود که در میان گلس شکسته و فریم ال سی دی گوشی موجود می باشد و پس از آن برای نصب کردن گلس نو بر روی ال سی دی دستگاه به کمک دستگاه لمینیت اقدام کرد. در انتها نیز لازم است تا مرحله حباب زدایی به وسیله دستگاه مخصوصی بر روی صفحه نمایش گوشی انجام شود. انجام این کار موجب از بین رفتن حباب های ایجاد شده  میان گلس و ال سی دی می شود.

تعمیر آیفون 11

تعویض یا تعمیر باتری آیفون 11

تعویض و یا تعمیر کردن باتری گوشی آیفون 11 به عنوان یکی دیگر از مهمترین و اصلی ترین موارد مربوط به تعمیر آیفون 11 به شمار می آید. باید بدانید که هنگام تعویض باتری این نوع گوشی دقت کافی به خرج دادن از اهمیت بالایی برخوردار است. به گونه ای که همیشه باید به دنبال بهترین و باکیفیت ترین باتری باشید. تعویض باتری یکی از تخصصی ترین تعمیرات آیفون می باشد. برای تعمیر آیفون 11 پرو می بایست تجهیزات به روز و مدرن را به کار برد. هنگامی که برای تعویض باتری این گوشی اقدام می کنید مطمئن شوید که تعمیرکار باتری اورجینال را بر روی دستگاه شما نصب کرده است. علاوه براین اطمینان حاصل کنید که ابزارآلات مناسب و باکیفیت را مورد استفاده قرار می دهد. برای تعمیرات تخصصی اپل به اپل آچار مراجعه نمایید.

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون 11

شکستن ال سی دی آیفون های اپل در حال حاضر به عنوان مشکلات رایج به شمار می آیند که برای این نوع گوشی ها پیش می آید. تعداد زیادی از آن دسته افرادی که برای تعمیر آیفون 11 خود به مراکز تعمیرات مراجعه می کنند ال سی دی دستگاه آنها به تعویض نیاز دارد. متاسفانه ال سی دی گوشی آیفون 11 به گونه ای می باشد که در برابر ضربه زیاد مقاوم نیست و از مهمترین و اصلی ترین عوامل شکسته شدن این قطعه آیفون ها می توان به افتادن آنها بر روی زمین اشاره کرد. اگر وارد شدن ضربه به ال سی دی آیفون 11  شما باعث شده است تا آن آسیب ببیند لازم است که به مراکز معتبر تعمیرات آیفون اپل مراجعه کنید تا اقدامات مربوطه برای تعویض ال سی دی شکسته آیفون 11 شما صورت گیرد.

هزینه تعمیر آیفون 11

تعداد زیادی از کاربران نمی دانند که برای تعمیر آیفون 11 چقدر باید هزینه کرد. البته کاملا طبیعی است که هیچ گونه اطلاعاتی در مورد این موضوع نداشته باشید. به طور کلی می توان گفت که هزینه های مربوط به تعمیر آیفون 11 با توجه به ایرادی که دارد و همچنین قطعه ای که معیوب است مشخص می شود. از این رو زمانی که افراد برای تعمیر گوشی خود اقدام می کنند ابتدا مرکز تعمیرات اپل مشکل دستگاه شما را شناسایی کرده و سپس آن را رفع می کند. این نکته را درنظر بگیرید که تعمیرات قسمت ها و قطعه های مختلف این موبایل دارای قیمت متفاوتی می باشد. برای نمونه، قیمت تعمیر ال سی دی آیفون 11 با تعمیر و یا تعویض ال سی دی یکسان نیست. یکی از نکات اصلی و مهم که می بایست در مورد ترمیم آیفون 11 مورد توجه قرار گیرد اجتناب از مراجعه به مراکز غیرمعتبر می باشد.

تعمیر آیفون 11

ضرورت نصب باتری اورجینال بر روی آیفون 11

در بخش قبلی ذکر کردیم که هنگام تعمیر آیفون 11 و نصب باتری باید باتری اورجینال را مورد استفاده قرار داداز آنجایی که تعداد زیادی از باتری های گوشی آیفون 11 موجود در بازار غیراصلی می باشند به همین جهت کار بسیار سختی است که بتوانیم باتری اصلی این گوشی را پیدا کنیم. حواستان باشد که تعداد زیادی از تعمیرکاران ادعا می کنند که باتری اصلی را بر روی آیفون 11 شما نصب می نمایند اما باتری نصب شده غیراصلی است. یکی از مهمترین نشانه های باتری غیر اورجینال این است که خیلی سریع شارژ آن خالی می شود و همچنین پس از مدت زمان کوتاهی کارکرد آن دچار اختلال می شود. لازم به ذکر است که نصب باتری غیراصلی و بی کیفیت خطراتی زیادی از قبیل انفجار باتری، ایجاد لرزش در موبایل و  بسیاری از مشکلات و خطرات دیگر را برای کاربران به دنبال دارد.

تعمیر برد آیفون 11 پرو

برد یکی از قطعات اصلی و مهم گوشی آیفون 11 می باشد که خیلی حساس است. برد آیفون 11 شامل قسمت های الکترونیکی، پردازنده، حافظه و به علاوه رام می شود. برد از جمله قطعاتی می باشد که تعداد زیادی از کارشناسان آن را به سیستم عصبی انسان تشبیه کرده اند. برد تمام داده هایی که ما از دستگاه درخواست می کنیم را به بخش های مربوطه منتقل می کند. از این رو اگر برد گوشی به خاطر ضربه فیزیکی خاصی، آب خوردگی و یا عوامل دیگر دچار اختلال شود گوشی از نظر عملکرد نیز مشکل پیدا خواهد کرد و شما خیلی سریع باید برای تعمیر آیفون 11 اقدام کنید. می بایست این نکته را ذکر کنیم که قیمت ترمیم و رفع عیب برد گوشی آیفون 11 با توجه به نوع آسیب ممکن است بالا باشد ولی قیمت آن نسبت به تعویض برد ارزان تر است.

تعمیر دوربین آیفون 11 پرو

ممکن است شما هم هنگام عکس یا فیلم گرفتن با مشکل ارور دادن دوربین یا عدم باز نشدن آن مواجه شده باشید. در برخی از مواقع زمانی که در بخش نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه ایراد موجود است چنین مشکلی به وجود می آید. بنابراین، زمانی که کاربران برای تعمیر آیفون 11 خود به مرکز تعمیرات آیفون مراجعه می کنند کارشناسان بخش های مختلف دوربین دستگاه را بررسی کرده و سپس ایراد آن را رفع می کنند. آنها ابتدا دستگاه را ریست کرده و یا آن را به روزرسانی می کنند و در صورتی که مشکل برطرف نشد کارشناسان برای اینکه مشکل دوربین به طور کامل شناسایی گردد و همچنین علت بروز آن را تشخیص دهند  تعمیر آیفون 11 پرو مشتریان را انجام می دهند. پس از طی کردن مراحل ترمیم مشکل دوربین گوشی به طور کامل برطرف شده و عملکرد آن همانند روز اول می شود.

تعمیر آیفون 11

خدمات ارائه دهنده تعمیر آیفون 11

تعمیر آیفون 11 خدمات بسیار متنوعی را ارائه می دهد که برخی از آنها شامل رفع نمودن مشکل پایین آمدن سرعت اجرای برنامه ها، ریست فکتوری، عوض کردن گلس، ترمیم اسپیکر و میکروفن، عوض کردن فلت نمایشگر و مواردی از این قبیل می شود.  به علاوه تعمیرات بخش های گوناگون آیفون هم به عنوان خدمات تعمیر آیفون به حساب می آید. همچنین باید گفته شود که نمایندگی تعمیرات آیفون در بخش های تخصصی خود مهمترین و ضروری ترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می دهند. این مرکز از جمله واحدهایی می باشد که در ایران به عنوان مجهزترین مرکز تعمیرات انواع مدل های گوشی اپل شناخته شده است. چون گوشی آیفون 11 قیمت ارزانی ندارد این مرکز آن را به طور دقیق بررسی می کند و تعمیر آیفون 11 و تعویض قطعات معیوب آن را با استفاده از قطعات اورجینال و با مناسب ترین قیمت انجام خواهد داد.

در مقاله ای که خواندید در مورد تعمیر آیفون 11 صحبت کردیم. در حال حاضر گوشی آیفون 11 جزو محبوب ترین گوشی های موجود در بازار محسوب می شود که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد و توانسته فروش بسیار بالایی را به خود اختصاص دهد. همه ما می دانیم این گوشی دارای کارایی و کیفیت بالایی می باشد. ولی نباید فراموش کنید که بالا بودن کیفیت گوشی به این معنا نیست که عملکرد ان دچار اختلال نمی شود. اگر قاپ پشت، گلس یا شیشه، باتری و تاچ و دوربین و ال سی دی آیفون 11 و سایر قطعات آن صدمه دید به منظور رفع مشکل و عیب آن حتما به مراکز یا نمایندگی تعمیرات آیفون مراجعه کنید. لازم است بگوییم که قیمت تعمیر آیفون 11 توسط این مراکز براساس نوع مشکل و قطعه معیوب گوشی مشخص می گردد.