تعویض باتری مک بوک با اپل آچار

تعویض باتری مک بوک

مک بوک یکی از پرطرفدارترین ابزارهایی است که این روزها افراد برای ارتباط با یکدیگر و ورود به دنیای اینترنت از آن استفاده می کنند. از زمانی که کمپانی اپل محصولات خود را به بازار عرضه کرد، این محصولات مورد توجه قرار گرفتند. دلیل اصلی این امر ظرافت و در عین حال پیچیدگی هایی است که در این محصولات وجود دارد و باعث می شود تا کاربران حس خوبی را از استفاده از این محصولات بدست بیاورند. در واقع کسانی که می خواهند خاص باشند این محصولات را خریداری می کنند. یکی از آیتم های مک بوک که ممکن است خراب شود باتری آن است. به همین دلیل سوالات زیادی در مورد تعمیر باتری مک بوک پرسیده می شود. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

تعویض باتری مک بوک

تعویض باتری مک بوک را کجا انجام دهیم تا دچار دردسر نشویم؟ وجود لپ تاپ برای هر یک از افراد در بخش های زیادی از کارهای ما به یک الزام تبدیل شده است. به طوری که هر کسی در بخش های مختلف مانند دانشجو، کارمند، گیمر، تاجر و… نیاز دارند تا یک لپ تاپ متناسب با فعالیت خود داشته باشند. در این صورت شما می توانید زمان زیادی را بدون اتصال به برق با کامپیوتر همراه خود کار کنید. شما حتی در ماشین نیز می توانید از این دستگاه استفاده نمایید. همین موضوع باعث شده است تا حدود زیادی جایگزین کامپیوترهای شخصی و ثابت شود. 

شما در هر بار شارژ نیاز دارید تا یک یا سه ساعت کار انجام دهید. به همین خاطر می توانید با کارایی بالا عملیات و کارهای خود را پیش ببرید. لپ تاپ برای کسانی که مدت زیادی در طول روز با آن سروکار دارند و نیاز است تا با خود حمل کنند بسیار مفید است. برندهای مختلفی در این حوزه تولید کردند و هر یک از آن ها نیز دارای سیستم های مخصوص خود می باشند. برای تعمیر آیفون خود به اپل آچار مراجعه نمایید. 

یکی از برندهایی که در بخش تولید لپ تاپ اسم خوبی برای خود تهیه کرده است برند اپل است. برند اپل لپ تاپ های خود را در قالب نام مک بوک تولید می کند که طرفداران زیادی نیز به همراه داشته است. میزان کیفیت مربوط به این برند لپ تاپ بسیار بالا بوده و می تواند حجم زیادی از خواسته های مخاطبان را برطرف کند. بنابراین نیاز است تا به بهترین شکل در هنگام خرید عمل کنید و قبل از اقدام یک مشاوره مناسب داشته باشید. برای تعویض باتری آیفون به اپل آچار مراجعه نمایید.

تعویض باتری مک بوک

هزینه تعویض باتری مک بوک

یکی از دغدغه های افراد برای تعویض باتری مک بوک قیمت مربوط به آن می باشد. بهترین قیمت مربوط به خرید یک باتری مک بوک زمانی است که براساس میزان کیفیت مربوط به آن یک خرید داشته باشید. صرف هزینه زیاد برای یک باتری بی کیفیت و یا هزینه ارزان برای یک باتری با قیمت پایین نمی تواند جوابگو کارکرد مناسب لپ تاپ شما باشد. 

در زمان تعویض مربوط به باتری مک بوک نیاز است تا به یک مرکز معتبر مراجعه کنید تا بتوانید از خدمات آن ها برای خود استفاده کنید. باتری های تعویضی نیاز دارند تا در حالت استاندارد و اورجینال باشد. برای اینکه بتوانید نکات و خصوصیات اورجینال بودن را چک کنید با همان باتری اصلی تعویضی چک کنید و در صورت تمایز باید شک کنید. بنابراین مشاوره در زمان خرید و همچنین استفاده از یک مرکز مناسب که دارای اجناس اورجینال است جزو الویت شما باشد. 

معرفی مراکز خرید باتری اورجینال مک بوک نیازمند کمی وقت گذاشتن و سرچ در اینترنت است. بنابراین شما باید در زمان خرید قبل از اینکه موبایل خود به آن فرد بسپارید در ابتدا از خدمات مرکز مطمئن شوید و نسبت به سپردن خیالتان راحت باشد.

تعمیر باتری مک بوک

یکی از قطعات حیاتی برای مک بوک های اپل، باتری مربوط به آن می باشد. باتری مورد استفاده در این مک بوک دارای کیفیت بسیار مطلوبی می باشد اما نیاز است تا در هنگام استفاده دقت لازم را داشته باشیم تا دچار دردسر نشویم. بخشی از هزینه مربوط به این لپ تاپ به قطعه باتری مربوط به آن بر می گردد. با توجه به وجود تحریم ها و جنس های متفاوت در بازار این قطعه در قیمت های مختلف می توان پیدا شود. 

نکات مربوط به نگهداری و نحوه استفاده درست از لپ تاپ که باعث آسیب به باتری نشود لازم است تا در هنگام استفاده از آن رعایت نمایید. برخی اوقات در اثر بی توجهی و استفاده نادرست از آن خرابی جزئی به باتری مربوط به لپ تاپ وارد می شود که ممکن است منجر شود تا به تعمیرگاه مراجعه شود. 

زمانی که میزان شارژدهی آن کاهش می یابد و یا آن طوری که باید شارژ انجام نشود، اخطارهایی از باب خرابی به شما ارسال می شود. حال اگر این میزان خرابی جزئی باشد می توان با کمی تعمیرات آن را به حالت عادی برگرداند. شما نیز از این بابت که قطعه اورجینال می باشد یا نه مشکلی نخواهید داشت. اما در بخش بعدی این می باشد که بعد خسارت است و شما نیاز دارید تا به سراغ تعویض آن بروید. در این صورت نیاز است تا یک قطعه مناسب و اصل جایگزین شود. آموزش تعمیر مک بوک اپل در مجموعه اپل آچار

چه زمانی باتری مک بوک را تعویض کنیم

کسانی که مک بوک را خریداری می کنند در این باره سوال می پرسند چه زمانی باتری مک بوک را تعویض کنیم. ممکن است این عبارت را زیاد شنیده باشید که مک بوک من دیگر باتری را نگه نمی دارد و زمان تعویض باتری مک بوک  رسیده است. کمپانی اپل اعلام کرده است مک بوک ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند تا 1000 سیکل مورد استفاده قرار بگیرند. 

این امر بدین معناست پس از 1000 بار شارژ کردن باتری مک بوک باید برای تعویض آن اقدام شود. در واقع، شما می توانید 4 تا 5 سال بدون هیچ گونه مشکلی از مک بوک خود استفاده کنید. اما باید بدانید اگر کار شما به گونه ای است که باید دائما از مک بوک استفاده کنید، این زمان به سه تا چهار سال کاهش پیدا می کند. 

ایرادات رایج باتری لپ تاپ مک بوک 

سوالات زیادی در مورد ایرادات رایج لپ تاپ مک بوک و تعویض باتری مک بوک پرسیده می شود. یکی از رایج ترین ایراداتی که نشان می دهد زمان تعویض باتری مک بوک  رسیده است این است که مک بوک ناگهان شارژ خالی می کند. به طور مثال، شما مک بوک خود را به شارژ متصل کرده اید و صد در صد کامل شده است. آن را از شارژ جدا می کنید و شروع به کار می نمایید. پس از نیم ساعت و یا یک ساعت متوجه می شوید چراغ باتری روشن شده است و شما باید دوباره مک بوک خود را شارژ کنید. در این شرایط باتری ایراد پیدا کرده است. 

کارشناسان توضیح می دهند یکی از دلایل خالی شدن شارژ باتری ممکن است عدم آپدیت شدن برنامه هایی باشد که بر روی آن نصب شده اند. توصیه می شود در اولین مرحله و قبل از اینکه برای تعویض باتری مک بوک  اقدام کنید، برنامه های مک بوک خود را شارژ نمایید. پس از آن دوباره مک بوک خود را بررسی کنید و ببینید که آیا شارژ خالی می کند یا خیر. اگر متوجه شده اید که باتری دوباره سریعا خالی می شود نشان دهنده این است که آسیب دیده است و باید تعویض گردد.

تست باتری مک‌بوک

کسانی که برای تعویض باتری مک بوک مراجعه می کنند در این باره سوال می پرسند که چگونه می توان تست باتری مک‌بوک را انجام داد. بهتر است بدانید کارشناسان برنامه ها و ابزارهای خاصی دارند که با بررسی مک بوک شما می توانند به این امر پی ببرند. اما کمپانی اپل قابلیتی را بر روی مک بوکهایش قرار داده است که باعث می شود تا شما بتوانید به وضعیت باتری پی ببرید. یکی از این روش ها این است که به صفحه اصلی مک بوک مراجعه کنید و وضعیت باتری را مشاهده کنید. به طور کلی برای باتری های مک بوک چهار وضعیت وجود دارند که به شرح زیر هستند:

  • نرمال 
  • تعویض به زودی 
  • تعویض فوری 
  • خدمات باتری 

تعویض فوری و خدمات باتری حاد ترین شرایطی هستند که به شما می گویند باید هر چه سریعتر برای تعویض باتری مک بوک اقدام نمایید. در غیر اینصورت، ممکن است قسمت های دیگر مک بوک نیز آسیب ببینند و همین امر می تواند برای شما که صاحب مک بوک هستید چالش های زیادی را به وجود بیاورد. هرگز اجازه ندهید زمان زیادی بگذرد وس پس شما باتری مک بوک را تعویض کنید.

تعویض باتری مک بوک ایر و پرو

تعویض باتری مک بوک ایر و پرو یکی از پر درخواست ترین مواردی است که این روزها وجود دارد. همانطور که می دانید مک بوک ها امروزه زیاد مورد استفاده قرار می گیرند و خرابی باتری از جمله مواردی است که ممکن است برای تمامی افراد رخ دهد. داغ شدن بیش از حد باتری مک بوک و خاموش شدن ناگهانی مک بوک از مواردی است که نشان می دهند زمان تعویض باتری مک بوک ایرو و پرو فرا رسیده است. برای تعویض باتری باید به مراکز معتبر مراجعه کنید و کار خود را به افراد متخصص بسپارید. 

آموزش تعویض باتری مک بوک

آموزش تعویض باتری مک بوک از جمله مواردی است که می تواند به درآمد زایی افراد کمک کند. یکی از مواردی که باعث شده است محصولات اپل مورد توجه قرار گیرد ظرافت در طراحی است. زمانی که می خواهید باتری مک بوک را تعویض کنید، باید قسمت پایینی مک بوک را جدا کنید و اینکار نیازمند استفاده از ابزارهای خاص و ویژه است. به همین دلیل، کسانی که می خواهند برای آموزش تعویض باتری مک بوک اقدام کنند باید به مراکز معتبر بروند و پس از آن زیر نظر متخصصان کار کنند. این امر به موفقیت آنها کمک می کند. 

مراحل تعویض باتری لپ تاپ اپل

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم مراحل تعویض باتری لپ تاپ اپل بسیار تخصصی است. به این موضوع توجه داشته باشید اگر کاور پایینی مک بوک طبق اصول جدا نشود ممکن است به قطعات دیگری که در مک بوک به کار رفته اند آسیب وارد کند. از طرف دیگر، پس از آنکه باتری در مک بوک جایگذاری گردید، باید تست سلامت باتری گرفته شود. این امر اطمینان حاصل می کند همه چیز به خوبی پیش رفته است و افراد دوباره می توانند از مک بوک خود استفاده کنند. 

قیمت باتری مک بوک

یکی از سوالات پرتکراری که در مورد تعویض باتری مک بوک پرسیده می شود در مورد قیمت باتری مک بوک است. بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید با توجه به این امر که امروزه محصولات اصل و تقلبی در بازار موجود هستند، قیمت باتری مک بوک اصل از باتری تقلبی بیشتر است. برای تشخیص باتری اورجینال راهکارهای متعددی وجود دارند. اولا بر روی این باتری ها تاریخ تولید ذکر شده است. همچنین، باتری های اصل وزن بیشتری از باتری های تقلبی دارند. کیفیت و رنگ باتری های اصل بیشتر از باتری های تقلبی است. برای خرید باتری اصل تنها باید به مراکز معتبر بروید. 

مرکز تعمیرات مک بوک

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد تعویض باتری مک بوک در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید علائم زیادی وجود دارند که نشان می دهند باتری مک بوک خراب شده اند که از مهمترین آنها می توان به داغ شدن ناگهانی باتری و یا خالی شدن ناگهانی شارژ مک بوک اشاره کرد. همچنین، بر روی مک بوک قابلیتی وجود دارد که می تواند به شما وضعیت باتری را نشان دهند. ما به عنوان مرکز تعمیرات مک بوک در خدمت شما هستیم تا خدمات ویژه ای را ارائه دهیم. همچنین، می توانید از مشاوره های تخصصی کارشناسان این مرکز بهره مند شوید.

چرا شارژ باتری مک بوک زود خالی می شود؟

کسانی که برای تعمیر باتری مک بوک اقدام می کنند، در این باره سوال می پرسند که چرا شارژ باتری مک بوک زود خالی می شود و چه اقداماتی برای رفع آن باید صورت گیرد. شما می توانید با انجام برخی از اقدامات این مشکل را رفع کنید، اما گاهی با این روش ها باتری درست نمی شود و شما مجبور می شوید برای تعمیر به تعمیرگاه تخصصی محصولات اپل مراجعه کنید. 

آیا SMC آپدیت شده است؟

SMC مک بوک آپدیت می شود. زمانی که این آپدیت صورت می گیرد باعث می شود تا شارژ باتری به سرعت خالی شود. این روش با ریست کردن مک بوک رفع می گردد.  برای اینکار کلید شیفت را نگه دارید و سپس کلیدهای کنترل، آپشن و پاور را همزمان فشار دهید و رها کنید. پس از آنکه مک بوک ریست شود معمولا مشکل خالی شدن شارژ باتری رفع می گردد و دیگر نیازی به تعمیر باتری مک بوک نیست. 

آیا باتری خود را کالیبره کرده اید؟

باتری مک بوک حساسیت بسیار بالایی دارد و همین امر باعث شده است که نیاز به نگهداری ویژه ای داشته باشد. توصیه می شود تمامی کسانی که دارای مک بوک هستند، حداقل یک بار در ماه باتری لپ تاپ خود را کالیبره کنند. این کار باعث می شود که طول عمر باتری مک بوک افزایش پیدا کند و نیاز به تعمیر باتری مک بوک به میزان زیادی کاهش پیدا می کند. با توجه به این موضوع که کالیبره کردن باتری مک بوک یک کار تخصصی است شما هرگز نباید خودتان این کار را انجام دهید.

آیا شارژ را مدت زیادی به مک بوک وصل کرده اید؟

یکی از اشتباهاتی که باعث می شود افراد برای تعمیر باتری مک بوک اقدام کنند، این است که مدت زیادی شارژر را به لپ تاپ خود وصل می کنند. این امر باعث می شود تا انرژی زیادی به باتری وارد شود و زمانی برای تخلیه آن پیدا نکند. وقتی که این انرژی در باتری باقی می ماند به مک بوک نیز آسیب وارد می کند و همین امر باعث می شود تا طول عمر لپ تاپ کاهش پیدا کند. معمولا کسانی که به این موضوع توجه ندارند، باتری مک بوک آنها خراب می شود و نیاز مبرم به تعمیر باتری مک بوک و حتی تعویض باتری مک بوک دارند. 

آیا از گزینه اسلیپ استفاده می کنید؟

ممکن است کار شما به گونه ای باشد که بخواهید مدت زمان زیادی از لپ تاپ استفاده کنید. در همین حین ممکن است ساعاتی را استراحت می کنید. اکنون سوال ما از شما این است که لپ تاپ خود را در چه وضعیتی قرار می دهید؟! معمولا بسیاری از افراد لپ تاپ را روشن رها می کنند. 

اما باید بدانید این کار بسیار بد است و می تواند به باتری مک بوک آسیب وارد کند. توصیه می شود در این شرایط لپ تاپ را در وضعیت اسلیپ قرارد هید تا میزان مصرف انرژی به میزان زیادی کاهش پیدا کند. این امر باعث می شود طول عمر باتری مک بوک افزایش پیدا می کند و دیگر نیازی به تعمیر باتری مک بوک نیست. اگر تا به حال به این موضوع توجه نداشته باشید، بهتر است این موضوع را مد نظر خود قرارد هید تا طول عمر مک بوک شما افزایش پیدا کند و سالیان زیادی بتوانید از آن استفاده کنید. 

تست سلامت باتری مک‌بوک

تست سلامت باتری مک‌بوک یکی از مهمترین مواردی است که تعمیرکاران به آن توجه می کنند. تست سلامت باتری مک‌بوک به روش های زیادی است که به صورت زیر هستند:

  • بررسی تعداد سیکل شارژ و دشارژ باتری مک بوک
  • بررسی سلامت باتری لپ تاپ اپل با نرم‌ افزار CoconutBattery

این دور روش از مهمترین روشهایی هستند که این روزها مورد توجه قرار دارند و تنها افراد متخصص می توانند این کار را انجام دهند. 

تعمیر باتری مک بوک به چه صورت است؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد تعمیر باتری مک بوک در اختیار شما قرار دهیم. موارد متعددی مانند طولانی مانند شارژر در لپ تاپ، عدم کالیبره کردن باتری و عدم قرار دادن مک بوک در حالت اسلیپ باعث می شوند باتری آسیب ببیند. تعمیر باتری مک بوک به روش های متعددی صورت می گیرد. در ابتدا تعمیر کار تلاش می کند تا به این موضوع پی ببرد چرا باتری خراب شده است. پس از آنکه به علت خرابی باتری پی برد، تلاش می کند تا روش های مناسب را برای تعمیر آن به کار ببرد. گاهی باید باتری مک بوک تعویض گردد و راهی برای تعمیر آن باقی نمانده است. تیم حرفه ای ما می توانند تعمیر باتری مک بوک را برای شما انجام دهند. 

تعویض باتری مک بوک

برندهای زیادی در بازار فعالیت دارند و می توانید در بخش خرید لپ تاپ از آن ها تهیه نمایید. لپ تاپ های مک بوک برند معتبر و با کیفیتی بوده که می تواند برای عده زیادی از افراد مناسب باشد. با وجود تحریم هایی که وجود دارد این برند در ایران نیز دارای ارزش زیادی بوده و نیازمند هزینه می باشد. برای تعویض باتری آیفون 13 کلیک کنید.

طراحی سخت افزاری و همچنین عملکرد ایده آل سیستم عامل در کنار وجود قطعات با کیفیت باعث شده است تا همه آن فاکتورهای مهم را همراه خود داشته باشد. در زمان خرید و همچنین تعمیرات نیاز دارید تا به یک مرکز معتبر فروش مک بوک مراجعه کنید. در زمان تعویض باتری مک بوک نیاز است تا افراد معتبر و قابل اعتماد این روند را صورت دهند. ممکن است افراد با اعتبار پایین باعث افزایش دغدغه شما در آبنده نیز شود. به نوعی خرابی مربوط به آن ادامه دار باشد و لطمه به کارایی آن وارد نماید. باتری اورجینال مک بوک کیفیت مناسبی داشته و می تواند در زمان بهره برداری نیز کارایی مناسبی ارائه کند. اما در صورت خرابی نیاز است تا دقت کافی داشته باشیم و به هر جای نامعتبری اعتماد نکنیم. 

خدمات اپل آچار