تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعویض باتری آیفون 11 پرومکس

تعویض باتری آیفون 11 پرومکس

آیفون 11 پرومکس در سال 2019 به بازار عرضه شد. دوربین 12 مگاپیکسلی قوی، صفحه مانیتور 6.5 اینچی و باتری لیتیوم یونی 3969 از جمله خصوصیات این گوشی است. از جمله ویژگی‌های جالب دیگری که آیفون 11 پرومکس دارد، مقاومت آن در برابر ضربه و در زیر آب است. این ویژگی‌ها به منبع تغذیه‌ی همیشه در دسترس و قدرتمند 3969 میلی آمپر ساعت وصل است. نیاز به تعویض باتری آیفون 11 پرومکس در سال‌های اخیر احساس شد، چراکه از تاریخ تولید محصول حدود 3 سال گذشته و شارژهای مکرر گوشی باعث شده کاربر از کارکرد باتری رضایت نداشته باشد و تمایل به تعویض باتری آیفون 11 پرومکس بیشتر از پیش ایجاد شود.

آیفون 11 پرومکس اسپیکرهای بسیار قوی هم دارد که خود باعث استفاده بیشتر از باتری می‌شوند. همچنین دوربین با کیفیت آن به کاربر حس خوب فیلمبرداری و عکاسی را منتقل می‌کند. تمام این ویژگی‌ها باعث شده که برق بیشتری مصرف شود و به همان میزان باتری بیشتر شارژ و دی-شارژ گردد. تعویض باتری آیفون 11 پرومکس بنابراین، یک ویژگی گریز ناپذیر این محصول است که بعد از چند سال استفاده از آن لازم به نظر می‌آید. این نوع باتری‌ها به تکنولوژی شارژ سریع مجهز هستند و با شارژر 18 آمپری شارژ می‌شوند. قیمت تعویض باتری آیفون 11 پرومکس شامل خرید آن، حدود 500 تا 1100 هزار تومان، و هزینه نصب توسط تعمیرکار، حدود 500 هزار تومان، است.

تعویض باتری آیفون 11 پرومکس

قیمت تعویض باتری آیفون 11 پرومکس

مطمئنا بارها به قسمت سلامت باتری در گوشی آیفون خود مراجعه کرده‌اید و با اعداد متغیر، و نزولی، زیر 100 مواجه شده‌اید. عدد کیفی سلامت باتری در واقع یک معیار مناسب برای آگاهی از میزان کارکرد و کارایی باتری آیفون است. عدد زیر 80 نشان از نیاز به تعویض باتری آیفون 11 پرومکس شما دارد. قیمت تعویض باتری آیفون 11 پرومکس، مثل هر قطعه الکترونیکی دیگر، بسیار پر نوسان است و به عامل‌های زیادی مثل ارزش دلار، کمیاب بودن قطعه، کشور تولید کننده و غیره بستگی دارد.

برای تعویض باتری آیفون 11 پرومکس خود، قبل از هرچیزی نیاز به خرید باتری با کیفیت دارید. برای خرید باتری آیفون، و هر قطعه دیگر از آن، حتما به یک نمایندگی یا عاملیت فروش معتبر گوشی‌های آیفون مراجعه کنید. به دلیل وجود انواع مختلف باتری با کیفیت‌های متفاوت، و عدم آگاهی شما از نوع اورجینال و باکیفیت، مراجعه به چنین مراکز آفلاین یا آنلاین بهترین انتخاب است. قیمت تعویض باتری آیفون 11 پرومکس چنانکه گفته شد، شامل هزینه نصب آن از طرف تعمیرکار نیز می‌شود که خود رقم حدودی 500 هزار تومان است.

تعمیر باتری آیفون 11 پرومکس

موارد زیادی در تخریب و پائین آمدن کارایی باتری گوشی‌های آیفون تاثیر گذارند، از آن جمله می‌توان به شارژ کردن‌های مکرر، ضربه خوردن گوشی، استفاده نکردن از گوشی برای زمان‌های طولانی، در معرض گرما و سرمای شدید قرار گرفتن، نوسانات برق و امثال اینها اشاره کرد. یک تعمیرکار مجرب می‌تواند تشخیص دهد که تعمیر باتری آیفون 11 پرومکس شما آیا امکان پذیر است یا خیر. 

تعمیر باتری آیفون 11 پرومکس، بسته به نوع صدمه‌ای که دیده، از روش‌های متعددی انجام می‌شود. به عنوان مثال و برای شرایطی که باتری گوشی زمان زیادی را بدون استفاده گذرانده، شوک الکتریکی گزینه‌ی مناسبی است. یک ولتاژ ناگهانی که با ورود به باتری باعث ایجاد جریان داخلی در آن و انفعال شیمیایی باتری می‌شود. تعویض باتری آیفون 11 پرومکس بسیار تخصصی است و هرگز نباید توسط شخص کاربر یا تکنسین دور ندیده‌ای انجام گیرد. تنها با باز و بسته کردنی غیر اصولی، ورود جریان نامناسب به مدار و اعمالی از این شکل، می‌توان صدمه‌ای همیشگی به گوشی آیفون زد.

ابتدا مشخص کنید که آیا گوشی شما به تعویض باتری نیاز دارد یا نه، اگر جواب بلی است! از یک عاملیت فروش معتبر برای خرید و از یک تعمیرکار دوره دیده برای تعویض باتری آیفون 11 پرومکس خود بهره ببرید. هرگز خود وارد عمل نشوید و از این طریق به گوشیتان صدمه بیشتری وارد نکنید.