تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعویض ال سی دی آیفون 12

تعویض ال سی دی آیفون 12

آیفون 12 از جدیدترین و پر قدرت‌ترین نوع در میان گوشی‌های موبایل شرکت اپل است. صفحه نمایش این گوشی 6.1 اینچ است که با کمک باتری قدرتمند لیتیوم یونی 2815 میلی آمپر ساعتی می‌درخشد. صفحه‌ای این‌چنین بزرگ، مطمئنا در معرض صدمات زیادی هم قرار می‌گیرد. به طور خاص، یکی از اصلی‌ترین دلایل مراجعه کاربران این گوشی‌ها به مراکز تعمیر موبایل، تعویض ال سی دی آیفون 12  است. 

صفحه بزرگ گوشی آیفون 12 بسیار آسیب‌پذیر است و ضربه یا وارد آمدن فشار روی آن، نیاز به تعویض ال سی دی آیفون 12 را محقق می‌کند. قیمت ال سی دی این گوشی بسیار گران است، در واقع گران‌ترین قطعه این گوشی همان ال سی دی آن است. با این حال و بسته به عواملی مانند اورجینال بودن یا کپی بودن ال سی دی، کشور تولید کننده، تغییرات بازار ارز و امثال این موارد، هزینه تعویض ال سی دی آیفون 12 بسیار متغیر است.

یک واقعیت جالب این است که در آیفون 12 ال سی دی جای خود را به او سی دی داده، نسل جدید ال سی ‌دی‌ها با قابلیت تفکیک رنگ بسیار بالا و ارائه رده‌ی 16 میلیونی از انواع رنگ‌های ممکن. شگفتی در یک صفحه 6 اینچی، تمام آن چیزی که می‌توان درباره قاب تصویر آیفون 12 گفت. رزولوشن این نمایشگر 1170 در 2532 پیکسل است که تجربه جدید از وب‌گردی و تماشای تصاویر و ویدیوها به شما می‌دهد.

تعویض ال سی دی آیفون 12

تعمیر ال سی دی آیفون 12

تعمیر ال سی دی آیفون 12 مستلزم داشتن دانش کافی نسبت به این گوشی آیفون است. آیفون 12 بسیار پیشرفته و با ساختار فیزیکی و نرم‌افزاری منحصر به فرد است. به طور ویژه، ال سی دی آیفون 12 بسیار حساس است و در هنگام نصب شما نیاز دارید که از ابزار مختص آن، تحت عنوان کیت صفحه نمایش آیفون 12، استفاده کنید.

در صورتی که خسارت وارد آمده به ال سی دی شدید نباشد و نیاز به تعویض ال سی دی آیفون 12 احساس نشود، تعمیرات جزئی و در حد برقراری اتصالات، کار شما را راه می‌اندازد. وقتی صفحه نمایش خیلی بزرگ باشد، گوشی در مقابل ضربه و فشار آسیب‌پذیر می‌شود. لحیم‌کاری از جمله لازمه‌های تعمیر ال سی دی آیفون 12 است که تعمیرکار باید با دقت بسیار بالایی انجام دهد تا از خسارت به قطعات دیگر اجتناب نماید.

هزینه تعویض ال سی دی آیفون 12

تفاوت در انواع قیمت‌ها در واقع به دلیل وجود انواع ال سی دی با کیفیت‌های متفاوت و از کشورهای تولید کننده متنوع است. همچنین ال سی دی دست دوم، اما اورجینال، را هم می‌توانید از طریق اینترنت و سایت‌های اشتراکی فراهم کنید. با این حال، چنین قطعاتی  تضمین کارایی ندارند و ممکن است سر هم شده باشند تا برای بازه زمانی کوتاهی فعال و بعد از آن از کار میافتند.

دستمزد تعمیرکار مجاز پارامتر دیگری است که به هزینه تعویض ال سی دی آیفون 12 اضافه می‌شود. به دلیل پیچیدگی مداری و سیستم منحصر به فرد آیفون 12، هزینه‌های مرتبط با تعمیر آن هم بسیار بالاتر از انواع قدیمی‌تر است. این امر هم منطقی است، چراکه خسارت به یک قطعه از آیفون 12 شما نیازمند جبران خسارت با رقم بالایی از جانب تعمیرکار است. 

به طور کلی، تعویض ال سی دی آیفون 12 بسیار هزینه‌بر است و باید تا جایی که امکان دارد از بروز حادثه برای ال سی دی جلوگیری کرد. آیفون 12 یک صفحه نمایش 6.1 اینچی دارد، بنابراین باید بسیار مواظب بود که گوشی در جیب یا کیف زیر فشار و برای زمان طولانی ثابت نماند. قیمت‌ها را از اینترنت و سایت‌های معتبر جویا باشید و قبل از هر اقدام به خریدی، تحقیق مختصری درباره انواع و راه‌های تعویض ال سی دی آیفون 12 داشته باشید.