تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعویض ال سی دی آیفون 11 پرومکس

تعویض ال سی دی آیفون 11 پرومکس

گوشی قدرتمند آیفون 11 پرومکس دارای قابلیت‌های بسیار بالایی است که از آن جمله می‌توان به رم 4 گیگ، حافظه داخلی 256 گیگ، پشتیبانی 4جی و صفحه نمایش گسترده 6.5 اینچی، اشاره کرد. این گوشی به شکل ویژه و سفارشی ساخته شده است. به طور مثال، زیر فشار 6 متر آب نیز همچنان فعال خواهد بود و در ضربه‌های نسبتا شدید هم مقاومت خوبی دارد. تعویض ال سی دی آیفون 11 پرومکس برای مواقعی است که، گوشی از دستتان می‌افتد، یا نوسان شدیدی از طریق شارژر به گوشی وارد شده و صفحه نمایش می‌سوزد یا می‌شکند. باید توجه داشت که هزینه تعویض ال سی دی آیفون 11 پرومکس بسیار بالاست و باید تا جای ممکن از آن پرهیز کرد.

مراکز بسیار زیادی در سطح تهران و شهرستان‌ها وجود دارند که تعویض ال سی دی آیفون 11 پرومکس را برای شما انجام می‌دهند، با این حال یافتن یک مرکز تخصصی و مجرب کار آسانی نیست. نمایندگی‌های فروش و خدمات، و عاملیت‌هایی که مجوزهایی مثل مجوز سازمان فنی و حرفه‌ای دارند، از جمله مکان‌هایی هستند که می‌توانید گوشی تلفن خود را با اطمینان بیشتری یه آنها بسپارید.

اینترنت در سال‌های اخیر بازارها را به سمت خود کشیده و اکثر کسب و کارها یا اینترنتی شده‌اند یا شعبه فعال مجازی دارند. برای تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون 11 پرومکس می‌توانید از طریق اینترنت اقدام کنید. وبسایت‌های فروش قطعات و خدمات رسانی را می‌توانید با جستوجو در گوگل به راحتی پیدا کنید. با این حال، توجه داشته باشید که هر وبسایت و حساب فضای مجازی قابل اطمینان نیست و قبل از هر فعالیتی از اعتبار آنها اطمینان حاصل کنید.

تعویض ال سی دی آیفون 11 پرومکس

تعمیر ال سی دی آیفون 11 پرومکس

به ندرت اتفاق می‌افتد که بعد از سقوط گوشی‌ شما و برخورد آن به زاویه‌های تیز و محکم، یا کف زمین سخت، امکان تعمیر ال سی دی وجود داشته باشد. با این حال مواردی هستند که در آنها نیازی به تعویض ال سی دی آیفون 11 پرومکس نیست و می‌توانید، با دریافت خدمات از تعمیرکار مجاز، نسبت به تعمیر ال سی دی آیفون 11 پرومکس خود اقدام کنید. 

از جمله این موارد، قطع اتصالات داخلی فریم بر اثر ضربه خوردن گوشی است. در این حالت با باز کردن گوشی و برقراری اتصال و ثابت کردن فریم درون گوشی، می‌توانید از پرداخت هزینه تعویض ال سی دی آیفون 11 پرومکس اجتناب کنید. 

مورد بعدی مشکلات نرم افزاری و سیستم عامل خود گوشی است که باعث کارکرد نادرست و نوسانی ال سی دی می‌شود. در این مورد هم می‌توان با استفاده از یک ریست کردن یا فعالیت‌هایی مشابه، عمل تعمیر ال سی دی آیفون 11 پرومکس را با موفقیت انجام داد.

هزینه تعویض ال سی دی آیفون 11 پرومکس

ال سی دی آیفون 11 پرومکس از گران‌ترین قطعات آن است. . این بازه قیمتی گسترده به دلیل وجود انواع مختلف برندها  از کشورهای مختلفی است که ال سی دی را تولید می‌کنند. 

هزینه تعویض ال سی دی آیفون 11 پرومکس خود عاملی است که بر مبنای آن، اکثر کاربران آن تمایل به استفاده از ال سی دی‌های کپی و غیر اورجینال دارند. با این حال، این نوع قطعات طول عمر بالایی ندارند و بعد از مدتی نیاز به تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون 11 پرومکس دوباره احساس خواهد شد. 

تا جایی که امکان دارد از ال سی دی گوشی، با استفاده از انواع محافظ‌ها و قاب گوشی، نگهداری کنید و در صورت نیاز به تعمیر و تعویض آن، به تعمیرکار مجرب مراجعه کنید و قطعه‌ای اورجینال را به کار ببرید.