تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعویض باتری آیفون 5 اس iphone 5s

تعویض باتری آیفون 5 اس

آیفون برندی معتبر و تراز اول در صنعت تولید گوشی‌های همراه است. شرکت اپل در کشورهای زیادی کارخانه دارد و نیروهای متخصص را در تمام شعب خود آموزش داده تا پشتیبانی قوی‌، تولیدی سریع و بصرفه با کمترین هزینه حمل و نقل را برای خود به ارمغان آورد. بنابراین وقتی یک مشتری مثلا می‌خواهد تعویض باتری آیفون 5s خود را در کوتاه‌ترین و با بالاترین رضایت انجام دهد، دسترسی‌های اولیه ایجاد شده است. 

تعویض باتری آیفون 5s یک عمل تخصصی است و نباید توسط افراد عادی انجام شود، چراکه منجر به اعمال خسارت‌های بیشتر به دستگاه می‌شود. آیفون 5s در سال  2013  با سیستم عامل IOS7  به بازار معرفی شد. باتری این گوشی‌ها قدرت مناسبی دارد، ظرفیت معادل 54 ساعت مکالمه بی‌ وقفه. قیمت تعویض باتری آیفون 5s در ایران بستگی زیادی به کشور تولید کننده و نو یا دست دوم بودن باتری دارد.

تعویض باتری آیفون 5 اس

تعمیر باتری آیفون 5 اس

یکی از ریسکی‌ترین حرکت‌ها در تعمیر باتری آیفون 5s، تلاش خود کاربر برای انجام آن است. تنها به صرف دیدن یک ویدیو یا یک پی دی اف آنلاین، شما به تخصص مورد نیاز برای تعمیر باتری آیفون 5s، یا هر گوشی دیگری، دست نخواهید یافت. بنابراین نباید تلاش کرد که چنین فعالیت‌های تخصصی را در قالب یک فعالیت خودآموز انجام داد. دلیل اول این است که ساختار گوشی‌های آیفون بسیار پیچیده است و ممکن است در هنگام باز و بسته کردن و تعمیر گوشی به قسمت‌های دیگر صدمه وارد کنید. موضوع دیگر بحث گارانتی است که در صورت دستکاری گوشی توسط شما، شرکت تضمین‌کننده دیگر هیچ تضمینی در قبال خدمات پشتیبانی نخواهد داشت.

بوردهای گوشی‌های آیفون در انواع مختلفی، بسته به نوع و ویژگی‌های تخصصی گوشی، طراحی می‌شوند. آگاهی از یک بورد به طور کلی به مفهوم آشنایی شما با کلیه بوردهای موجود نیست و به طور خاص، آیفون 5s  دارای ساختار متفاوت با بورد الکترونیکی خود است. تعمیر و تعویض باتری آیفون 5s را به کسانی که تخصص لازم در این نوع گوشی‌ها را ندارند، نسپارید. به دنبال مراکز خدمات و فروش معتبر باشید، خیلی سخت نیست بدانید کجا می‌شود چنین مراکزی را پیدا کرد.

قیمت تعویض باتری آیفون 5s

همه‌ی ما می‌دانیم که وسایل الکترونیکی از نقاط مختلف با کیفیت‌های متفاوت، وارد کشور می‌شوند. اینکه بدانیم کدام جنس اورجینال و قابل اطمینان است، واقعا یک هنر است. تعویض باتری آیفون 5s از این امر مستثنی نیست، قیمت تعویض باتری آیفون 5s، متناظرا، متغیر است. البته نباید به صرف گران بودن، لزوما جنس مورد نظر را با کیفیت و استاندارد بالا دانست. 

تشخیص کیفیت محصول، در هنگام تعویض باتری 5s بسیار تخصصی است و شخص پس از سالها سرو کار داشتن با انواع این باتری‌ها، یا هر وسیله‌ الکترونیکی دیگر، به سطحی می‌رسد که بتواند کیفیت را قبل از استفاده از وسیله تشخیص دهد. تعویض باتری آیفون 5s تصمیمی است که شما باید نسبت به پارامترهای مشخصی بگیرید. به عنوان مثال، باید عمر کیفی باتری را از قسمت تنظیمات گوشی چک کنید و اگر عددی زیر 80 درصد بود به فکر تعویض باتری آیفون 5s باشید. نوع استفاده شما پارامتر دیگری است که در کیفیت بهره‌وری گوشی شما موثر است. 

برای کسی که از گوشی خود تنها برای اعمال ساده‌ای مثل زنگ زدن، پیامک دادن و یا عکس گرفتنی ساده استفاده می‌کند، یک باتری چند ساله و تحلیل رفته نیز برایش جوابگو است و نیازی به تعویض باتری نیست. اما اگر شما هر روز اینستاگرامتان را چک می‌کنید و ساعتها با محیط‌های با گرافیک بالا سروکار دارید، حتما باید باتری با توان حداکثری داشته باشید.

به طور کلی، قیمت تعویض باتری آیفون 5s چندان بالا نیست، با این حال نباید با تعویض خودسرانه باعث صدمه زدن به گوشی بشوید. تا جایی که امکان دارد از باز کردن بدنه گوشی اجتناب کنید. اگر نیاز به تعمیر یا تعویض باتری آیفون 5s شما اجتناب ناپذیر است، این عمل را به متخصص آن بسپارید.