برای تماس مستقیم با کارشناسان کلیک کنید (مجموعه اپل آچار از تاریخ 29 اسفند تا 13 فروردین 1402 تعطیل میباشد.از 14 فروردین طبق روال معمول در خدمتتون هستیم)

تعویض گلس ال سی دی آیفون

تعویض گلس ال سی دی آیفون

گلس یکی از مهمترین اجزای هر گوشی موبایل است. در واقع گلس یا شیشه گوشی، وظیفه مراقبت از قطعه با ارزش‌تر گوشی، یعنی ال سی دی آن را دارد. تعویض گلس ال سی دی آیفون در انواع مختلف آیفون به شیوه‌های مختلف انجام می‌شود. متناظر با هر ورژن، تعویض گلس ال سی دی آیفون هزینه خاص خود را دارد. برای جلوگیری از شکستن گلس یا شیشه ال سی دی آیفون، از محافظ‌های گلس استفاده کنید که قیمت‌های بسیار پائین‌تری دارند و می‌توان به کررات آنها را تعویض کرد. برای تعمیر ال سی دی آیفون کلیک کنید.

تعویض گلس ال سی دی آیفون

تعویض گلس یا شیشه آیفون ایکس iphone x

آیفون x از جمله گوشی‌های آیفون با گلس گران قیمت است. تعویض گلس یا شیشه آیفون x به یک تعمیرکار مجرب نیاز دارد تا گوشی را باز کند و به صورت کاملا امن عمل تعویض گلس را به انجام رساند.  در صورتی که خودتان میخواهید عمل تعویض گلس آیفون ایکس‌تان را انجام دهید، می‌توانید از طریق آموزش‌های آپلود شده در بستر اینترنت و با استفاده از پروتکل‌های راهنمای شرکت اپل اقدام به این کار کنید. توجه داشته باشید که تعویض گلس آیفون ایکس مستلزم استفاده از کیت تخصصی این کار است و بدون داشتن چنین کیتی امکان انجام عمل تعویض وجود نخواهد داشت. برای انجام تعمیرات آیفون به اپل آچار مراجعه کنید.

تعویض گلس ال سی دی آیفون ایکس اس iphone xs

برای افزایش امنیت ومحافظت هرچه بیشتر ال سی دی آیفون ایکس باید حتما برای آن گلس تهیه کرد. خرید گلس ملزم به به رعایت بعضی نکات است که در تعویض گلس ال سی دی آیفون  ایکس باید به آنها توجه کرد. دانستن این نکته مهم است که در صورت آسیب به گوشی شما تعویض گلس ال سی دی آیفون  ایکس زمانی کارآمد است که فقط گلس رویی گوشی شکسته باشد و به ال سی دی صدمه ای وارد نشده باشد. در واقع زمانی که طی مدت استفاده طولانی و یا ضربه خوردگی گوشی ممکن نمایشگر ترک خورده و بشکند، این شکستگی گاهی نیاز به تعویض ال سی دی و تاچ داشته و گاهی نیز تنها با ممکن است نمایشگر ترک خورده و بشکند.

این شکستگی گاهی نیاز به تعویض ال سی دی و تاچ داشته و گاهی نیز تنها با تعویض گلس ال سی دی گوشی رفع می گردد. اکثر ال سی دی های موجود در بازار بسیار نازک و شکننده هستند، ممکن است در هنگام جداسازی گلس و انجام فرآیند تعویض گلس توسط تعمیرکاران مبتدی، ال سی دی دچار شکستگی و ترک گردد. از طرفی تمیز کردن صفحه نمایش گوشی از چسب گلس مورد تعویض نیز پروسه ی حساسی است. در صورتی که این امر پاکسازی به درستی انجام نشود و گلس جدید بر روی اضافه های چسب گلس قبلی سوار شود، ال سی دی و تاچ گوشی آسیب دیده و از عملکرد اصلی خود دور می شوند، بنابراین پیشنهاد ما برای شما تعویض گلس ال سی دی آیفون ایکس توسط افراد مجرب و کاربلد است تا آسیبی به گوشی و ال سی دی آن وارد نکند و گوشی با گلسی شفاف و بدون حباب را بهشما تحویل دهند. از این رو توصیه می کنیم تعویض گلس گوشی را جدی بگیرید و از مراجعه به مراکز نامعتبر جهت تعویض گلس ال سی دی آیفون  ایکس جدا پرهیز نمایید.

تعویض گلس ال سی دی آیفون پلاس

یکی از دغدغه های اصلی در نگهداری گوشی آیفون محافظت از صفحه ال سی دی آن است که جز قطعات ظریف و حساس محسوب شده و با آسیب به آن مشکلات جدی برای تلفن همراه شما پیش می آید. بهترین راه برای حفاظت از ال سی دی گوشی های آیفون نصب و تعویض گلس ال سی دی آیفون پلاس به موقع و توسط افراد کاربلد است. ما به هیچ عنوان توصیه نمیکنم که تعویض گلس ال سی دی آیفون پلاس را خودتان انجام دهید. شما برای اینکار به تجهیزات تخصصی زیادی همچون پد گرمایشی، دستمال مخصوص نیاز دارید تا در واقع ال سی دی و خود شیشه را جدا کنید. بنابراین، و به طور کلی انجام این فرآیند می تواند چندین ساعت طول بکشد و حتی احتمال دارد که به طور تصادفی LCD را در این فرآیند بشکند.

تعویض کلس ال سی دی آیفون پلاس را باید به نمایندگی های مجاز و افراد مجرب سپرد تا بدون هیچ آسیبی به ال سی دی اصلی تعویض گلس ال سی دی آیفون پلاس را انجام داده و گلس خوب و باکیفیتی را به دقت جایگزین آن کنند. انتخاب خدمات تعمیر صفحه نمایش تقریبا همیشه انتخاب بهتری است، زیرا باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان می شود. در بیشتر موارد، تعویض گلس ال سی دی آیفون پلاس و محافظ صفحه نمایش امری مقرون به صرفه است که می تواند عمر دستگاه شما را چندین ماه (یا حتی سال ها، در برخی موارد) افزایش دهد. تعویض گلس ال سی دی آیفون پلاس یا هر گوشی دیگری، با استفاده از دستگاه های پیشرفته و دقیق شیشه یا گلس روی ال سی دی برداشته میشود و یک گلس جدید بر روی آن نصب خواهد شد اینکار با دقت بالا و با حداقل دخالت دست انجام می شود که نتیجه ای عالی و با کیفیت را به ارمغان می آورد

تعویض گلس ال سی دی آیفون پرو

انواع پرو گوشی‌های آیفون از قابلیت‌های جالبی برخوردار هستند. از آن‌جمله می‌توان به توان بالای باتری‌های آنها، امکان استفاده زیر آب، پردازنده‌ها و گرافیک‌های قوی‌تر ، و غیره اشاره کرد. تعویض گلس ال سی دی آیفون پرو از جمله فعالیت‌های تخصصی است که باید توسط تعمیرکار دوره دیده گوشی‌های آیفون انجام بگیرد. توجه داشته باشید که ال سی دی این گوشی‌ها بسیار گران است و در صورتی که تعویض گلس ال سی دی آیفون پرو به درستی انجام نشود، خسارت بیشتر و، در ابعاد هزینه، وسیع‌تری به شما وارد خواهد شد.

تعویض گلس ال سی دی آیفون پرومکس

یک قدم جلوتر از نسخه‌های پرو، ورژن پرومکس انواع مختلف آیفون مثل آیفون 11، 12 و 13 است. در این ورژن‌ها قابلیت‌های جذاب‌تری به گوشی اضافه شده‌ است، از آن جمله می‌توان به صفحات نمایش بزرگتر و حساسیت بیشتر تاچ آنها اشاره کرد. در صورتی که به صفحه نمایش خسارت وارد شده، و با این وجود ال سی دی همچنان سالم است، تنها به تعویض گلس ال سی دی آیفون پرومکس نیاز دارید. عمل تعویض گلس ال سی دی آیفون پرومکس توسط تعمیرکار مجاز و پس خرید گلس یا شیشه از نمایندگی‌های مجاز باید صورت بگیرد.

گلس یک سپر دفاعی برای ال سی دی است. در واقع صدمه دیدن باعث اختلال چندانی در عملکرد نمایشی مانیتور نمی‌شود، تنها ناخوشایندی ترک‌های شیشه و احتمالا کدر بودن تصاویر را خواهید داشت. برای تعویض ال سی دی آیفون خود در اپل آچار کلیک کنید. 

گلس یا شیشه ال سی دی آیفون را از طریق اینترنت هم می‌توانید تهیه کنید. قبل از هر خریدی، به صورت اجمالی و با جستوجو در سایت‌های تخصصی حوزه گوشی و تجهیزات آن، اقدام به برایند ویژگی‌ها و قیمت انواع مختلف بکنید تا در نهایت بهترین گلس با نازلترین قیمت به دستتان برسد.