تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعویض گلس ال سی دی آیفون

تعویض گلس ال سی دی آیفون

گلس یکی از مهمترین اجزای هر گوشی موبایل است. در واقع گلس یا شیشه گوشی، وظیفه مراقبت از قطعه با ارزش‌تر گوشی، یعنی ال سی دی آن را دارد. تعویض گلس ال سی دی آیفون در انواع مختلف آیفون به شیوه‌های مختلف انجام می‌شود. متناظر با هر ورژن، تعویض گلس ال سی دی آیفون هزینه خاص خود را دارد. برای جلوگیری از شکستن گلس یا شیشه ال سی دی آیفون، از محافظ‌های گلس استفاده کنید که قیمت‌های بسیار پائین‌تری دارند و می‌توان به کررات آنها را تعویض کرد.

تعویض گلس ال سی دی آیفون

تعویض گلس یا شیشه آیفون x

آیفون x از جمله گوشی‌های آیفون با گلس گران قیمت است. تعویض گلس یا شیشه آیفون x به یک تعمیرکار مجرب نیاز دارد تا گوشی را باز کند و به صورت کاملا امن عمل تعویض گلس را به انجام رساند. 

در صورتی که خودتان میخواهید عمل تعویض گلس آیفون ایکس‌تان را انجام دهید، می‌توانید از طریق آموزش‌های آپلود شده در بستر اینترنت و با استفاده از پروتکل‌های راهنمای شرکت اپل اقدام به این کار کنید. توجه داشته باشید که تعویض گلس آیفون ایکس مستلزم استفاده از کیت تخصصی این کار است و بدون داشتن چنین کیتی امکان انجام عمل تعویض وجود نخواهد داشت.

تعویض گلس ال سی دی آیفون پرو

انواع پرو گوشی‌های آیفون از قابلیت‌های جالبی برخوردار هستند. از آن‌جمله می‌توان به توان بالای باتری‌های آنها، امکان استفاده زیر آب، پردازنده‌ها و گرافیک‌های قوی‌تر ، و غیره اشاره کرد. تعویض گلس ال سی دی آیفون پرو از جمله فعالیت‌های تخصصی است که باید توسط تعمیرکار دوره دیده گوشی‌های آیفون انجام بگیرد. توجه داشته باشید که ال سی دی این گوشی‌ها بسیار گران است و در صورتی که تعویض گلس ال سی دی آیفون پرو به درستی انجام نشود، خسارت بیشتر و، در ابعاد هزینه، وسیع‌تری به شما وارد خواهد شد.

تعویض گلس ال سی دی آیفون پرومکس

یک قدم جلوتر از نسخه‌های پرو، ورژن پرومکس انواع مختلف آیفون مثل آیفون 11، 12 و 13 است. در این ورژن‌ها قابلیت‌های جذاب‌تری به گوشی اضافه شده‌ است، از آن جمله می‌توان به صفحات نمایش بزرگتر و حساسیت بیشتر تاچ آنها اشاره کرد. در صورتی که به صفحه نمایش خسارت وارد شده، و با این وجود ال سی دی همچنان سالم است، تنها به تعویض گلس ال سی دی آیفون پرومکس نیاز دارید. عمل تعویض گلس ال سی دی آیفون پرومکس توسط تعمیرکار مجاز و پس خرید گلس یا شیشه از نمایندگی‌های مجاز باید صورت بگیرد.

گلس یک سپر دفاعی برای ال سی دی است. در واقع صدمه دیدن باعث اختلال چندانی در عملکرد نمایشی مانیتور نمی‌شود، تنها ناخوشایندی ترک‌های شیشه و احتمالا کدر بودن تصاویر را خواهید داشت.

گلس یا شیشه ال سی دی آیفون را از طریق اینترنت هم می‌توانید تهیه کنید. قبل از هر خریدی، به صورت اجمالی و با جستوجو در سایت‌های تخصصی حوزه گوشی و تجهیزات آن، اقدام به برایند ویژگی‌ها و قیمت انواع مختلف بکنید تا در نهایت بهترین گلس با نازلترین قیمت به دستتان برسد.