تعویض دوربین ایفون 7

تعویض دوربین ایفون 7

تعویض دوربین آیفون 7 از جمله تعمیراتی می باشد که کمتر رخ می دهد. خوشبختانه انجام این کار سخت نبوده و زمان کوتاهی برای تعویض آن نیاز می باشد. اما این سادگی نیازمند به تخصص و مهارت تعمیرکار دارد. توجه داشته باشید که در صورتی که لاستیک آب بندی استفاده شده در لبه های آیفون 7 خراب گردد این کار موجب از بین رفتن خاصیت ضد آب دستگاه خواهد شد. لذا می بایست حتما پس از تعویض دوربین آیفون 7 لاستیک آب بندی جدیدی  روی آن نصب گردد. با نصب لاستیک آب بندی جدید خاصیت ضد آب آیفون 7 بار دیگر احیاء می گردد.

در حال حاضر حتی باز کردن یک موبایل نیز به سختی صورت می گیرد و عدم توجه در آن می تواند صدمات زیادی برای موبایل ها به وجود آورد. از این حیث لازم است در زمان تعمیر و تعویض تعویض دوربین ایفون 7  از خدمات تعمیرکار حرفه ای استفاده نمایید و موبایل خود را به دست افراد بی تجربه نسپارید. چنانچه که به تعمیر و تعویض دوربین جلو آیفون 7 نیاز دارید می توانید به مراکز معتبر تعمیرات اپل مراجعه نمایید.

تعویض دوربین ایفون 7

تعویض دوربین اورجینال آیفون 7

در سپتامبر سال 2016، اپل با ارائه گوشی جدیدی به نام آیفون 7 پلاس هیجان خاصی را در بازار موبایل به وجود آورد. این گوشی قابلیت های بسیار زیادی دارد و می تواند به کاربران کمک کند از یک گوشی خاص و ویژه بهره مند شوند. زمانی که شما از گوشی آیفون 7 پلاس استفاده می کنید، می توانید به دنیای متفاوتی وارد شوید. یکی از مهمترین مواردی که باعث شده است گوشی آیفون 7 پلاس به یک گوشی ویژه تبدیل شود، دوربین آن است. اما دوربین این گوشی مانند تمامی گوشی های دیگر ممکن است خراب شود و شما مجبور به تعویض دوربین اورجینال آیفون 7 PLUS شوید.

تعمیر دوربین ایفون 7

تعویض دوربین عقب آیفون 7 به عنوان یک راهکار جهت از بین بردن مشکل تاری دوربین عقب می باشد. با این توصیف اگر متوجه شوید که دوربین شما خراب شود نیاز به تعویض دوربین ایفون 7 می باشد در این صورت  نمی توانید عکس یا فیلم بگیرید چرا که برنامه دوربین شما در گوشی باز نخواهد شد یا در صورتی که  باز می شود و کار می کند با سیاهی صفحه دوربین مواجه خواهید شد که  تصاویر گرفته شده بی کیفیت و تار می شوند .

تعویض دوربین آیفون 7 اغلب با تعویض ماژول دوربین صورت می گیرد. ماژول دوربین اپل قسمت چندان گرانی نیست، لذا هزینه تعمیر دوربین آیفون 7 خیلی زیاد نمی شود. در بعضی موارد خاص دیده می گردد که باز و بسته شدن کانکتور ماژول دوربین روی برد دستگاه موجب به وجود آمدن ایراداتی می شود.در صورتی که به اندازه کافی موفق به انجام این عمل نشوید ایراد دوربین آیفون برطرف گردد ، به سختی مجبور به پرداخت هزینه های ویژه می گردید. لذا می بایست گفت که هزینه تعمیر دوربین گوشی خیلی زیاد نمی باشد لذا بهتر است نگران آن نباشید.خوشبختانه برای تعویض یا تعمیر دوربین آیفون 7  نیاز به زمان زیادی نمی باشد زیرا پیچیدگی زیادی ندارد و این در صورتی است که تعمیرکار باتجربه و سریع باشد. انجام تعمیرات آیفون 7 در اپل آچار

هزینه تعمیر دوربین ایفون  7

در صورتی که قصد دارید  دوربین آیفون 7 خود را تعمیر نمایید باید به مرکز معتبر و متخصص در این خصوص مراجعه نمایید.لازم به ذکر است که قیمت دوربین هم در کنار کیفیت قطعه از اهمیت بالایی برخوردار است . به طور معمول خرید قطعه کار شما نخواهد بود و می بایست توسط تعمیرکار صورت گیرد. اغلب علت این موضوع برخورداری از قطعه اورجینال و  کیفیت و مدل گوشی می باشد. به طور معمول هزینه تعمیر دوربین آیفون 7 با توجه به  خرابی و تعمیر آن متفاوت می باشد. قطعه روکاری، دوربینی بخشی می باشد که از روی یک آیفون دیگر باز می شود. کیفیت و وضوح تصویر این محصولات که به عنوان لوازم یدکی آیفون بهفروش می رود، بسیار بالا می باشد و هیچ تفاوتی با نمونه فابریک ندارد. لازم به ذکر این نکته می باشد این را هم می بایست بدانید که قیمت این محصول بالاتر از دوربین اصل بازار می باشد. نوع دیگر محصول کارخانه های چین می باشد که این موضوع باعث کاهش قیمت قطعه می شود .البته لازم به ذکر است که کیفیت آن بسیار مطلوب می باشد و در مقابل  قطعه روکاری قیمت مناسبی دارند.

تعویض دوربین آیفون 7

ممکن است دوربین آیفون 7 شما به هر دلیل کار نکند. مشکل آن می تواند مرتبط به مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری باشد. گاهی با آپدیت سازی نرم افزاری مشکل دوربین حل می شود و گاهی نیز باید برای تعویض دوربین آیفون 7  اقدام شود. با توجه به این موضوع که تعویض دوربین یک کار تخصصی است، شما باید به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید.

مشکلات دوربین آیفون 7

یکی از مشکلات دوربین آیفون 7 سیاه شدن تصویر است. این مسئله می تواند نگران کننده باشد. نگران نباشید! قبل از اینکه به مرکزی برای تعویض دوربین آیفون 7 مراجعه کنید، راهکارهای زیر را امتحان نمایید. با این راهکارها ممکن است مشکل دوربین شما حل شود.

آپدیت سازی برنامه ها

در صورت کار نکردن دوربین آیفون اولین کاری که باید انجام دهید آپدیت سازی برنامه هاست. برای اینکار نسخه iOS گوشی خود را آپدیت سازید. گاهی باگ در نسخه برنامه باعث می شود عملکرد دوربین تحت تاثیر قرار گیرد و دیگر به خوبی کار نکند.

پاک کردن برنامه های جانبی

یکی دیگر از مواردی که باعث می شود افراد تصور کنند نوبت تعویض دوربین آیفون 7 رسیده است و آنها را نگران می کند پاک کردن برنامه های جانبی است. برخی از افراد از برنامه های جانبی استفاده می کنند تا عکاسی کنند. این برنامه ها می توانند عملکرد دوربین را تحت تاثیر قرار دهند و این مسئله می تواند مشکلات زیادی را به وجود بیاورد. زمانیکه متوجه شدید دوربین آیفون شما کار نمی کند، ابتدا تمامی برنامه هایی را که مرتبط به عکاسی هستند و با استفاده از آنها عکاسی می کنید، پاک نمایید. این کار تا حد زیادی مشکل دوربین را رفع می نماید.

ریستارت کردن گوشی

از جمله روش های ساده ای که پیشنهاد می شود قبل از تعویض دوربین آیفون 7 انجام دهید ریستارت کردن گوشی است. گاهی ممکن است گوشی شما هنگ کند و نتواند برنامه ها را به خوبی اجرا نماید. در این شرایط بهتر است یکبار گوشی خود را خاموش و روشن نمایید. بسیاری از کسانی که با مشکل دوربین آیفون روبه رو شده بودند به این موضوع اشاره می کنند که با اینکار توانسته اند به حل مشکل دوربین گوشی خود کمک نمایند.

ریست فکتوری

آخرین روشی که پیشنهاد می شود قبل از تعویض دوربین آیفون 7  انجام دهید ریست فکتوری است. ممکن است این کار برای شما سخت باشد. زیرا با انجام ریست فکتوری بخش بسیار زیادی از اطلاعاتی که در گوشی وجود دارند از بین می روند و همین امر چالش های زیادی را برای شما به وجود می آورد. قبل ازا نجام ریست فکتوری تمامی اطلاعات و داده هایی را که بر روی گوشی خود دارید بردارید و آنها را در جای دیگر ذخیره کنید. پس از آن، ریست فکتوری را انجام دهید. بسیاری از افراد توانسته اند با انجام این کار مشکل دوربین خود را رفع نمایند.

تعویض لنز دوربین آیفون 7

اگر با روش هایی که در بالا به آنها اشاره شد نتوانستید مشکل دوربین خود را رفع کنید، باید بدانید سخت افزار دوربین آسیب دیده است و باید برای تعویض دوربین آیفون 7  اقدام نمایید. برای اینکار باید به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید و تعمیر کار باید بتواند دوربین گوشی را با دقت فراوان باز کند. بهتر است بدانید در صورتی که تعویض دوربین آیفون 7 به درستی انجام نشود و تعمیرکار تخصص لازم را در این زمینه نداشته باشد، ممکن است به بخش ها و مدارهای دیگر گوشی آسیب وارد شود. به همین دلیل برای انجام این کار باید به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید.

تعمیر دوربین جلو آیفون 7

گاهی برخی از افراد متوجه می شوند دوربین جلو آنها به درستی کار نمی کند و نمی توانند سلفی بگیرند. قبل از آنکه برای تعویض دوربین آیفون 7  اقدام کنید ابتدا روش هایی را که در بالا به آنها اشاره کردیم امتحان کنید. اگر با هیچ یک از آن روش ها مشکل دوربین رفع نشد سخت افزار دوربین شما دچار مشکل شده است و باید سریعا آن را تعمیر کنید.

تعمیر دوربین پشت آیفون 7

در ادامه صحبت بالا، باید بگوییم گاهی دوربین پشت آیفون 7 به خوبی کار نمی کند. در اینجا باید به مطلب مهمی اشاره کنیم. گاهی دیده شده است وجود قابلیت voiceover باعث می شود که دوربین آیفون تحت تاثیر قرار گیرد و دیگر به خوبی کار نمی کند. برای رفع این مشکل باید به قسمت تنظیمات آیفون بروید و این قابلیت را غیرفعال سازید. این مسئله می تواند نقش موثری در حل مشکل دوربین داشته باشد.

خدمات تعمیر دوربین آیفون 7

برای اینکه بتوانید خدمات تعویض دوربین آیفون 7 دریافت کنید باید به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید. قبل از مراجعه به آن مرکز مطمئن شوید که آن مرکز معتبر است و تمامی مجوزهای قانونی را کسب کرده است.

تعویض دوربین اورجینال آیفون 7

از جمله مواردی که در زمان تعویض دوربین آیفون مطرح می گردد اورجینال بودن آن است. اگر دوربین اورجینال نباشد باعث می شود که عملکرد گوشی تحت تاثیر قرار گیرد. تمامی مراکز معتبر موظف به استفاده از محصولات اورجینال بر روی گوشی ها هستند.

تعویض دوربین ایفون 7

قیمت تعویض دوربین آیفون 7

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد تعویض دوربین اورجینال آیفون 7 در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید مشکلات دوربین می تواند سخت افزاری و نرم افزاری باشد و توصیه می شود قبل از مراجعه برای تعویض دوربین ابتدا مشکلات نرم افزاری را رفع کنید. برای استعلام قیمت دوربین آیفون با کارشناسان در تماس باشید.

تعویض دوربین ایفون 7 پلاس

تعویض دوربین ایفون 7 پلاس یکی از مواردی است که امروزه کاربران زیادی اقدام به انجام آن می نمایند. گاها ممکن است به دلایل مختلفی با این مشکل مواجه شوید . در این خصوص می توانید به مراکز معتبر برای تعمیر ان مراجعه کنید. امروزه یکی از دردسر های بزرگ  برای کاربران آیفون عدم وجود نمایندگی های معتبر می باشد .بنابراین  این موضوع باعث شده تا  قطعات و لوازم جانبی این برند بسیار گران قیمت شود. توجه داشته باشید که به مراکز معتبر مراجعه نمایید چرا که در بازار آزاد قطعات گوشی موبایل آیفون تعداد زیادی گوشی تقلبی و قطعات آن وجود دارند.

موضوعی که بسیار مهم است تشخیص  بین قطعه تقلبی و قطعه اصلی می باشد که  تعمیر کار می بایست دقت داشته باشد که  از قطعه تقلبی به جای قطعه اصلی استفاده نکند تا شما متضرر نشوید. زیرا عدم توجه به این موضوع باعث کاهش عمر مفید گوشی شما خواهد بود. اگر چه برند آیفون یک برند بسیار لوکس و با کیفیت بسیار بالا است و به این سادگی ها نیاز به تعمیر نخواهد داشت ولی برخورداری از  داشتن هر گوشی موبایل با خود یک سری مشکلات نیز به همراه خواهد داشت.

هزینه تعویض دوربین اورجینال آیفون 7 PLUS

یکی از مهمترین سوالاتی که در این زمینه پرسیده می شود در مورد هزینه تعویض دوربین اورجینال آیفون 7 PLUS است. بهتر است بدانید هزینه تعویض این دوربین به موارد متعددی بستگی دارد. ممکن است قطعات مختلفی در دوربین آسیب دیده باشند و تعمیر کار مجبور به تعویض آنها شود. گاهی نیز تنها یک قطعه خراب شده است و تعمیرکار با تعویض یک قطعه می تواند دوربین شما را دوباره به کار اندازد. به همین دلیل، شما ابتدا باید دوربین را به یک تعمیرکار متخصص بسپارید و پس از آن هزینه تعویض دوربین اورجینال آیفون 7 PLUS مشخص می گردد.

مسئله دیگری که باید به آن توجه داشته باشید استفاده از قطعات اصل بر روی گوشی است. اگر شما گوشی خود را به یک مرکز نامعتبر بسپارید، ممکن است از قطعات فیک و تقلبی بر روی گوشی شما استفاده کنند و در این صورت عملکرد تمامی قسمت های گوشی تحت تاثیر قرار می گیرد. به همین دلیل، شما باید با مراجعه به یک مرکز معتبر از خدمات عالی و ایده آل برای گوشی آیفون خود بهره مند شوید و مطمئنا باشید که تمامی کارها به صورت اصولی و استاندارد پیش می رود.

هزینه تعمیر دوربین ایفون 7 پلاس

هزینه تعمیر دوربین آیفون 7 پلاس  با توجه به اقداماتی که با این هدف صورت می گیرد معین خواهد شد. در صورتی که احتیاجی به  تعویض دوربین دوربین آیفون 7 پلاس باشد ،هزینه قطعه جدید در نظر می گیرند. موضوعی که باید به آن توجه کرد این می باشد،در بیشتر موارد قابل ترمیم نمی باشد. لذا هزینه  تعمیر دوربین آیفون 7 پلاس تقریبا بالا می باشد . در این فرایند، ماژول دوربین بیرون آمده و با یک ماژول جدید جایگزین می گردد.لازم به ذکر است که قیمت ماژول اصلی آیفون خیلی بالا نمی باشد و برای عملیات تعویض هزینه ای در نظر گرفته می شود. کارشناسان تعمیرات آیفون در نمایندگی اپل، هزینه تعمیر دوربین موبایل اپل را برآورد می کند و به شکل تقریبی اعلام می گردد. در صورت رضایت شما، عملیات تعمیر و تعویض دوربین آغاز خواهد شد.

خدمات اپل آچار