برای تماس مستقیم با کارشناسان کلیک کنید (ساعات کاری از 9 صبح تا 6 بعدالظهر همه روزه غیر از روزهای تعطیل)

تعویض دوربین ایفون 7

تعویض دوربین ایفون 7

تعویض دوربین آیفون 7 از جمله تعمیراتی می باشد که کمتر رخ می دهد. خوشبختانه انجام این کار سخت نبوده و زمان کوتاهی برای تعویض آن نیاز می باشد. اما این سادگی نیازمند به تخصص و مهارت تعمیرکار دارد. توجه داشته باشید که در صورتی که لاستیک آب بندی استفاده شده در لبه های آیفون 7 خراب گردد این کار موجب از بین رفتن خاصیت ضد آب دستگاه خواهد شد. لذا می بایست حتما پس از تعویض دوربین آیفون 7 لاستیک آب بندی جدیدی  روی آن نصب گردد. با نصب لاستیک آب بندی جدید خاصیت ضد آب آیفون 7 بار دیگر احیاء می گردد. 

در حال حاضر حتی باز کردن یک موبایل نیز به سختی صورت می گیرد و عدم توجه در آن می تواند صدمات زیادی برای موبایل ها به وجود آورد. از این حیث لازم است در زمان تعمیر و تعویض تعویض دوربین ایفون 7  از خدمات تعمیرکار حرفه ای استفاده نمایید و موبایل خود را به دست افراد بی تجربه نسپارید. چنانچه که به تعمیر و تعویض دوربین جلو آیفون 7 نیاز دارید می توانید به مراکز معتبر تعمیرات اپل مراجعه نمایید. 

تعویض دوربین ایفون 7

تعمیر دوربین ایفون 7

تعویض دوربین عقب آیفون 7 به عنوان یک راهکار جهت از بین بردن مشکل تاری دوربین عقب می باشد. با این توصیف اگر متوجه شوید که دوربین شما خراب شود نیاز به تعویض دوربین ایفون 7 می باشد در این صورت  نمی توانید عکس یا فیلم بگیرید چرا که برنامه دوربین شما در گوشی باز نخواهد شد یا در صورتی که  باز می شود و کار می کند با سیاهی صفحه دوربین مواجه خواهید شد که  تصاویر گرفته شده بی کیفیت و تار می شوند .

تعویض دوربین آیفون 7 اغلب با تعویض ماژول دوربین صورت می گیرد. ماژول دوربین اپل قسمت چندان گرانی نیست، لذا هزینه تعمیر دوربین آیفون 7 خیلی زیاد نمی شود. در بعضی موارد خاص دیده می گردد که باز و بسته شدن کانکتور ماژول دوربین روی برد دستگاه موجب به وجود آمدن ایراداتی می شود.در صورتی که به اندازه کافی موفق به انجام این عمل نشوید ایراد دوربین آیفون برطرف گردد ، به سختی مجبور به پرداخت هزینه های ویژه می گردید. لذا می بایست گفت که هزینه تعمیر دوربین گوشی خیلی زیاد نمی باشد لذا بهتر است نگران آن نباشید.خوشبختانه برای تعویض یا تعمیر دوربین آیفون 7  نیاز به زمان زیادی نمی باشد زیرا پیچیدگی زیادی ندارد و این در صورتی است که تعمیرکار باتجربه و سریع باشد. انجام تعمیرات آیفون 7 در اپل آچار

هزینه تعمیر دوربین ایفون  7

در صورتی که قصد دارید  دوربین آیفون 7 خود را تعمیر نمایید باید به مرکز معتبر و متخصص در این خصوص مراجعه نمایید.لازم به ذکر است که قیمت دوربین هم در کنار کیفیت قطعه از اهمیت بالایی برخوردار است . به طور معمول خرید قطعه کار شما نخواهد بود و می بایست توسط تعمیرکار صورت گیرد. اغلب علت این موضوع برخورداری از قطعه اورجینال و  کیفیت و مدل گوشی می باشد. به طور معمول هزینه تعمیر دوربین آیفون 7 با توجه به  خرابی و تعمیر آن متفاوت می باشد. قطعه روکاری، دوربینی بخشی می باشد که از روی یک آیفون دیگر باز می شود. کیفیت و وضوح تصویر این محصولات که به عنوان لوازم یدکی آیفون بهفروش می رود، بسیار بالا می باشد و هیچ تفاوتی با نمونه فابریک ندارد. لازم به ذکر این نکته می باشد این را هم می بایست بدانید که قیمت این محصول بالاتر از دوربین اصل بازار می باشد. نوع دیگر محصول کارخانه های چین می باشد که این موضوع باعث کاهش قیمت قطعه می شود .البته لازم به ذکر است که کیفیت آن بسیار مطلوب می باشد و در مقابل  قطعه روکاری قیمت مناسبی دارند.

تعویض دوربین ایفون 7 پلاس

تعویض دوربین ایفون 7 پلاس یکی از مواردی است که امروزه کاربران زیادی اقدام به انجام آن می نمایند. گاها ممکن است به دلایل مختلفی با این مشکل مواجه شوید . در این خصوص می توانید به مراکز معتبر برای تعمیر ان مراجعه کنید. امروزه یکی از دردسر های بزرگ  برای کاربران آیفون عدم وجود نمایندگی های معتبر می باشد .بنابراین  این موضوع باعث شده تا  قطعات و لوازم جانبی این برند بسیار گران قیمت شود. توجه داشته باشید که به مراکز معتبر مراجعه نمایید چرا که در بازار آزاد قطعات گوشی موبایل آیفون تعداد زیادی گوشی تقلبی و قطعات آن وجود دارند.

موضوعی که بسیار مهم است تشخیص  بین قطعه تقلبی و قطعه اصلی می باشد که  تعمیر کار می بایست دقت داشته باشد که  از قطعه تقلبی به جای قطعه اصلی استفاده نکند تا شما متضرر نشوید. زیرا عدم توجه به این موضوع باعث کاهش عمر مفید گوشی شما خواهد بود. اگر چه برند آیفون یک برند بسیار لوکس و با کیفیت بسیار بالا است و به این سادگی ها نیاز به تعمیر نخواهد داشت ولی برخورداری از  داشتن هر گوشی موبایل با خود یک سری مشکلات نیز به همراه خواهد داشت.

تعویض دوربین ایفون 7

هزینه تعمیر دوربین ایفون 7 پلاس

هزینه تعمیر دوربین آیفون 7 پلاس  با توجه به اقداماتی که با این هدف صورت می گیرد معین خواهد شد. در صورتی که احتیاجی به  تعویض دوربین دوربین آیفون 7 پلاس باشد ،هزینه قطعه جدید در نظر می گیرند. موضوعی که باید به آن توجه کرد این می باشد،در بیشتر موارد قابل ترمیم نمی باشد. لذا هزینه  تعمیر دوربین آیفون 7 پلاس تقریبا بالا می باشد . در این فرایند، ماژول دوربین بیرون آمده و با یک ماژول جدید جایگزین می گردد.لازم به ذکر است که قیمت ماژول اصلی آیفون خیلی بالا نمی باشد و برای عملیات تعویض هزینه ای در نظر گرفته می شود. کارشناسان تعمیرات آیفون در نمایندگی اپل، هزینه تعمیر دوربین موبایل اپل را برآورد می کند و به شکل تقریبی اعلام می گردد. در صورت رضایت شما، عملیات تعمیر و تعویض دوربین آغاز خواهد شد.

تعمیر نرم افزاری گوشی آیفون 7 پلاس

یکی از بخش های مهم در تعمیرات آیفون 7 پلاس و سایر مدل های آن ترمیم نرم افزاری می باشد. این مرحله می بایست به وسیله تعمیرکاری صورت گیرد که با سیستم عامل گوشی های اپل و متفاوت که با گوشی ها آشنایی داشته باشند.در غیر این صورت امکان دارد که به اشتباه انجام گیرد و حتی موجب از کار افتادن موبایل می گردد. تعمیر نرم افزاری آیفون 7 پلاس صورت گیرد که این گوشی ویروسی گردیده باشد، به علت نرم افزاری روشن نشود، برنامه ها اجرا نشوند، آنتن دهی سیم کارت با ایراداتی مواجه گردد. 

تعمیر دوربین آیفون 7 اغلب با تعویض ماژول دوربین صورت می گیرد معمولا ماژول های دوربین قیمت بالایی ندارند. لذا هزینه تعمیر آن خیلی بالا نخواهد بود. در بعضی موارد دیده شده که  باز و بسته شدن کانکتور ماژول دوربین روی برد دستگاه موجب ایجاد ایراداتی در گوشی شود.بنابراین در صورتی که به اندازه کافی موفق به انجام این کار شوید و مشکل دوربین آیفون رفع گردد ، به سختی مجبور به پرداخت هزینه های ویژه خواهید بود. خوشبختانه تعویض یا تعمیر دوربین آیفون 7 پلاس کار یختی نمی باشد و در صورت متخصص بودن تعمیر کار در مدت زمان کوتاهی صورت می گیرد. 

تعویض دوربین سلفی آیفون 7 پلاس

ضربه خوردن، تاری عکس،از جمله موارد ی است که موجب ایجاد ایراد در فوکوس عکس برداری و فیلم برداری یا قرمز یا مشکی شدن تصویر گرفته شده می شود معمولا این مشکلات به دلیل وارد شدن ضربه و فشار، رطوبت داخل لنز یا ایجاد حباب داخل لنز دوربین است که منجر به افتادن لکه روی عکس می گردد.این موارد پر تکراریست که که بیشتر کاربران با آن مواجه می شوند و آن ها را مجبور به  تعویض دوربین آیفون خود می نماید.