تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعویض باتری آیفون

تعویض باتری آیفون

یکی از موارد و مهم ترین اعضای مورد استفاده در موبایل  های اپل باتری مربوط به آن می باشد. زمانی شما می توانید از آن استفاده مناسبی داشته باشید که میزان شارژدهی مربوط به باتری موبایل آیفون مناسب باشد. در حالت هایی نیز باتری مربوط به موبایل شما ممکن است دچار مشکل شود که این باز نیاز است تا تعمیر آیفون و یا تعویض باتری آیفون انجام شود. به طور کلی زمانی که باتری تلفن شما توان و قدرت کافی شارژدهی نداشته باشد نیازمند به تعمیر باتری آیفون یا تعویض باتری آیفون خواهید داشت. معمولا طراحی باتری های لیتیوم یونی به صورتی می باشد که پس از تقریبا 2 سال حدود 20 درصد از ظرفیت اولیه خود دیگر نخواهد داشت.لذا در صورتی که باتری گوشی شما 3000 میلی آمپر خواهد بود ، پس از 2 سال ظرفیت واقعی آن به میزانی همچون 2400 میلی آمپر دست خواهد یافت .در اینن صورت کاربر متوجه افت کیفیت شارژدهی باتری و یا  فاسد شدن باتری خود می شود. در این صورت حتما به تعویض باتری خواهید داشت. 

عملکرد نامناسب مربوط به باتری موبایل شما می تواند به صورت ویژه اختلالی در کارکرد شما نسبت به موبایل داشته باشد. زمانی که باتری موبایل شما کارکرد مناسبی ندارد نیاز است تا به سراغ تعویض آن برویم. به نوعی باتری نامناسب باعث مشکلات متعددی می شود.  در دنیای امروز استفاده از اینترنت و کارهایی که باعث مصرف شارژ بسیار می شود می تواند بر روی عملکرد باتری تأثیرگذار باشد و ایجاد شرایط نامطلوبی به وجود آید. کند عمل کردن باتری یکی از مهم ترین موضوعات و همچنین خالی کردن شارژ در زمان کم یکی دیگر موارد است. در این زمان شما نیاز دارید تا به سرعت باتری مربوطه را تعویض نموده و مانع از ایجاد خسارت و یا آسیب به گوشی خود شوید. اگر شما نیز دارای گوشی آیفون می باشید، تا انتها همراه ما باشید تا بتوانیم به صورت مناسب در مورد تعویض باتری آیفون اطلاعات مناسب دریافت نمایید. این موضوع باعث می شود تا شما مانع از پیشروی خسارت و همچنین آسیب بیشتر به موبایل خود شوید. 

تعویض باتری آیفون

مزایای تعویض باتری آیفون

شما باید زمانی که نشانه های عملکرد نامناسب در شارژدهی مشاهده نمودید سریع اقدام به عملیات اصلاحی نمایید. معمولاً موبایل های آیفون در بخش شارژ و همچنین دشارژ شدن عملکردی ضعیفی نشان داده و در صورت استفاده بیش از حد آن باعث می شود تا خرابی بیشتری باتری را فرا بگیرد. 

خیلی اوقات باورهای غلط می تواند باعث آسیب های بسیار زیادی شود که یکی از آن ها تعویض باتری و آسیب به موبایل می باشد. باید بگوییم تعویض باتری اگر در زمان مورد نیاز و به موقع صورت گیرد می تواند بهترین عملکرد نیز باشد. اگر در زمان مناسب باتری مربوط به گوشی آیفون تعویض نکنیم ممکن است به آی سی شارژ و برد دستگاه خود آسیب وارد کنید. 

اگر در زمان تعویض باتری از مرکز مناسب و معتبری این موضوع صورت گیرد، می تواند به صورت مطلوب کار پیش رود و بهترین عملکرد را برای موبایل خود داشته باشیم. زمانی که از باتری های با کیفیت پایین تر استفاده می کنیم بر روی عملکرد مربوط به آن نیز تأثیرگذار است که می تواند بر دیدگاه وعملکرد شما نیز اثر بگذارد. 

بنابراین مهم ترین نکه قبل از اقدام به انجام تعویض باتری، مراجعه به مرکز معتبر است و اقدام به تعویض باتری از سوی این مجموعه می باشد. 

طول عمر باتری آیفون

عمر باتری آیفون وابسته به مدل و نوع استفاده از آن می باشد. شما با توجه به اینکه چه مدلی از آیفون را دارید و اینکه چگونه از آن استفاده می کنید بر روی طول عمر باتری آیفون تأثیرگذار می باشد. اگر شما نتوانید از موبایل خود مراقبت کنید و به درستی از آن استفاده نمایید، باید به سراغ تعویض باتری برویم.

یکی از بدترین کارهایی که مصرف کنندگان در هنگام استفاده باعث آسیب به باتری می شوند، استفاده در زمان شارژ شدن است. تا زمانی که گوشی شما داخل شارژ قرار دارد نمی توانید استفاده کنید این موضوع می تواند آسیب جدی به باتری آیفون شما وارد نماید. در نتیجه نیاز باشید تا تعویض باتری آیفون را انجام دهید. 

نکته بعدی اینکه در زمان شارژ بیش از حد آن را نگه ندارید و بعد از این که شارژ کامل شد نیاز است تا از پریز کشیده شود. 

شما از روش های مختلفی می توانید به زمان تعویض باتری آیفون پی ببرید. روش اول تعداد مورد شارژ شدن گوشی است. اتصال شارژ گوشی به پاروبانک و یا خودرو باعث می شود تا طول عمر باتری شما کاهش یابد. روش دیگر استفاده از نرم افزارهایی که مختص این موضوع بوده و به شما کمک می کند تا عملکرد باتری و همچنین زمان رسیدن به تعویض باتری را به شما اطلاع دهد. یکی دیگر از واضح ترین موارد نیاز به شارژ مداوم است، زمانی که موبایل شما در مدت زمان استفاده کم نیاز به شارژ داشته باشد زمان آن رسیده است تا تعویض باتری داشته باشید. 

تعویض باتری آیفون

قیمت تعویض باتری آیفون

قیمت مربوط به خرید و همچنین تعویض باتری در مجموعه های مختلف تفاوت دارد. با توجه به اینکه هر یک از آن ها دارای کیفیت متفاوتی می باشد و همچنین با توجه به وجود جنس های تقلبی باعث شده است تفاوت قیمت بسیاری مشاهده کنیم. هزینه مربوط به تعویض جنس های تقلبی نسبت به اصل تفاوت زیادی داشته و می تواند بر روی قیمت تمام شده تعویض نیز اثرگذار باشد. 

بنابراین بهتر است در زمان تعویض باتری به مرکز معتبر و اصلی آن مراجعه کنید تا کار تعویض توسط آن ها صورت گیرد. با هزینه مناسب می توانید خیال خود از کاربرد یک باتری مناسب و اورجینال راحت کنید. 

تعمیر باتری آیفون

در زمانی که عملکرد نرمال مربوط به باتری های آیفون به صورت مناسب صورت نمی گیرد نیاز است تا تعمیر و یا تعویض باتری آیفون انجام شود. تعمیر باتری می تواند باعث شود تا مشکلات مربوط به آن رفع شود و همچنین عملکرد موبایل به حالت عادی برگردد. از نظر قیمتی برخی اوقات نیاز است تا به سراغ تعمیر برویم تا تعویض مربوط به موبایل ها که صورت می گیرد. 

تعمیر مربوط به باتری آیفون نیز باید در مراکز معتبر صورت گیرد تا بتوانید از عملکرد و هزینه صورت گرفته خیالتان راحت باشد. 

چه زمانی باید باتری خود را تعویض کنم؟

بهترین زمان برای تعویض باتری آیفئون زمانی است که شارژ باتری گوشی شما زود به زود خالی گردد و احساس کنید باتری گوشی ظرفیت و توان لازم برای شارژدهی اولیه خود را دیگر ندارد .بنابراین تعویض باتری اولین کاری است که می بایست صورت گیرد. توجه داشته باشید که تنظیمات گوشی شما و طریقه استفاده ی آن تاثیر مستقیمی به مقدار مصرف شارژ باتری شما دارد. مثلا در صورتی که باتری گوشی شما با یک بار شارژ 12 ساعت انرژی لازم برای کار کردن با گوشی شما را داشته باشد، طبیعی است که در صورتی که استفاده شما برای کارهای سنگینی همچون بازی با گوشی  یا قابلیت های بلوتوث، موبایل دیتا، هات اسپات، لوکیشن و … را فعال داشته باشید سرعت خالی شدن شارژ باتری شما بیشتر می شود.