تعویض باتری آیفون 12 پرومکس

تعویض باتری آیفون 12 پرومکس

یکی از جدیدترین انواع گوشی‌های آیفون، آیفون 12 پرومکس است. یک گوشی موبایل قدرتمند  و با ویژگی‌هایی مثل سی پی یو هگزا قوی، 256 گیگ حافظه داخلی، رم 6 گیگ و البته خاصیتی که در اکثر گوشی‌های آیفون وجود ندارد و تنها در انواع بسیار محدودی این قابلیت اعمال شده است، 2 سیم کارت بودن آیفون 12 پرومکس. این گوشی فوق‌العاده، برای کاربردهای حرفه‌ای مختلف و اپلیکیشن‌ها با نیاز بالا به گرافیک زیاد، تولید شده است. منبع تغذیه گوشی یک باتری لیتیوم یونی با توان 3687 میلی آمپر ساعت است. از ویژگی‌های جالب این نوع از آیفون، مقاومت بالای آن زیر آب و ضربه پذیری آن است. تعویض باتری آیفون 12 پرومکس، با توجه به نیاز گوشی به توان حداکثری، امری قابل توجه و حیاتی برای نگه ‌داشتن کیفیت گوشی در سطح مطلوب است.

تعویض باتری آیفون 12 پرومکس، در یک کلام، هزینه‌بر است. این نوع گوشی از نسل جدید آیفون است و متناظر با قیمت بالای گوشی، تعویض باتری آیفون 12 پرومکس نیز گران‌تر از انواع قبلی است. رقم دقیقی برای قیمت باتری آیفون 12 پرومکس وجود ندارد. این قطعه در کشورهای مختلف و با کیفیت‌های متنوع تولید می‌شود. اما می‌توان بازه‌ی قیمتی 500 تا 6500 هزار تومان را به عنوان بازه قیمتی باتری‌های موجود در بازار معرفی کرد. بسته به اینکه شما می‌خواهید چقدر هزینه کنید، انواع مختلف در کیفیت‌های متنوع عرضه می‌شوند. توجه کنید که تشخیص باتری اورجینال از انواع کپی و فیک آن نقطه عطف تعویض باتری است. 

تعویض باتری آیفون 12 پرومکس

تعمیر باتری آیفون 12 پرومکس

در صورتی که باتری شما با خسارت شدیدی به فیزیک و مواد شیمیایی آن مواجه نشده، و عدد کیفیت باتری به زیر 80 نرسیده است، می‌توانید به گزینه تعمیر باتری آیفون 12 پرومکس به عنوان جایگزینی برای تعویض باتری آیفون 12 پرومکس، فکر کنید. تعمیر اما، باید توسط تعمیرکاری متخصص و دوره دیده در حوزه گوشی‌های آیفون، انجام شود؛ در غیر اینصورت خسارت‌های محتمل حین تعمیر به مراتب بدتر از کارایی ناقص باتری گوشی خواهد بود. برای تعویض باتری آیفون 12 به اپل آچار مراجعه کنید.

تعمیر باتری آیفون 12 پرومکس می‌تواند شامل، وارد کردن شوک الکتریکی و لحیم‌کاری‌های ریز و درشت مدار گوشی باشد. بسته به اینکه منشاء اصلی بهره وری پائین باتری چه باشد، تعمیر یا تعویض باتری آیفون 12 پرومکس باید به صورت تخصصی بررسی شود. توجه داشته باشید که باتری گوشی آیفون 12 پرومکس، یکی از ارزانترین قطعات آن است و سایر قطعات به مراتب گران‌تر و حساس‌تر هستند؛ بنابراین به‌صرف تعویض یک عضو نباید صدمات شدیدتری به قطعات دیگر وارد کرد. برای اجتناب از این نوع حوادث، به هیچ وجه خود اقدام به تعمیر یا تعویض باتری آیفون 12 پرومکس نکنید و این کار را به اهل فن آن بسپارید.

قیمت تعویض باتری آیفون 12 پرومکس

قیمت  تعویض باتری آیفون 12 پرومکس شامل دو بخش است، هزینه خرید باتری و دستمزد تعمیرکار. چنانکه گفته شد، قیمت خود باتری عددی بین 500 تا 6500 هزار تومان است که بستگی زیادی به کیفیت باتری و کشور تولید کننده آن دارد. سعی کنید از اصالت باتری اطمینان حاصل کنید و به صرف ارزان بودن، باتری فیک روی گوشی گران قیمت خود سوار نکنید؛ به نکات ایمنی متناظر با گوشی‌‌ها به شدت توجه داشته باشید. اینترنت یک بستر فوق‌العاده برای تحقیق قیمت تعویض باتری آیفون 12 پرومکس است. قیمت‌ها را آنلاین ببینید و به صورت حضوری و یا آنلاین بهترین قیمت را از معتبرترین فروشنده دریافت کنید. 

گارانتی نکته مهم بعدی است؛ محصولات الکتریکی حتما باید گارانتی معتبری به همراه داشته باشند تا در صورت بروز مشکل نسبت به تعویض یا تعمیر قطعه خریداری شده اقدام کنید. تعویض باتری آیفون 12 پرومکس، به دلیل قیمت بالای قطعه و گوشی آن، حتما نیازمند دریافت گارانتی محصول است. تعمیرکار مجرب مورد بعدی است که در هنگام تعویض باتری آیفون 12 پرومکس از اهمیت بالایی برخوردار است. حتما با نمایندگی‌ها و تعمیرکاران مجاز آیفون در ارتباط باشید و گوشی خود را به نیرویی غیرمتخصص نسپارید. 

خدمات اپل آچار