تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعویض ال سی دی آیفون 13

تعویض ال سی دی آیفون 13

صحنه بسیار بدی است، وقتی به سراغ گوشی آیفون 13 خود می‌روید و هیچ واکنشی از جانب صفحه نمایش دریافت نمی‌کنید. اولین ذهنیت این است که گوشی به دلیل عدم شارژ کافی خاموش شده، با این حال، و پس از اتصال به شارژر، صفحه نمایش چیزی را نشان نمی‌دهد. صفحه نمایش آیفون 13، 6.1 اینچ است؛ کیفیت عالی با تراکم پیکسلی فوق‌العاده بالا. این مدل از گوشی‌های آیفون در کشورهایی چون آمریکا، کانادا، هنگ کنگ، روسیه و چین تولید می‌شوند. تعویض ال سی دی آیفون 13 همراه است با پرداخت هزینه‌ای گزاف و البته صرف وقت شما.

در سپتامبر سال 2021 میلادی، اپل از گوشی آیفون 13 خود رونمایی کرد. بعد از تجربه موفق آیفون 12، در ورژن 13 آیفون نیز از یک صفحه نمایش Super Retina XDR OLED  به عنوان نسل جدید ال سی دی‌ها استفاده شد. این صفحه نمایش درون پنل آیفون 13 به همراه تاچ و گلس گوشی قرار گرفته است. وضوح تصویر در این ورژن از خصوصیات چشم نواز آیفون 13 است. با این حال، این گوشی بسیار در برابر ضربه آسیب‌پذیر است و به طور ویژه، و پس از افتادن گوشی بر روی جسمی سخت یا تحت فشار قرار گرفتن در صورتی که تصوییر ال سی دی شما  آسیب دیده باشد، تعویض ال سی دی آیفون 13 اجتناب ناپذیر است. هزینه تعویض ال سی دی آیفون مدل های  سری 13 را می توان از مرکز تخصصی تعمیرات اپل آچار یا مراکز معتبر تعمیرات تخصصی اپل  مطلع شوید.

تعویض ال سی دی آیفون 13

تعمیر ال سی دی آیفون 13

آیفون 13 از جدیدترین محصولات شرکت اپل است که به روزترین تکنولوژی‌ها در آن اعمال شده است. برای تعمیر ال سی دی آیفون 13 شما نیاز به تجربه کافی در این حوزه دارید. یکی از اصلی‌ترین مشکلات پس از تعویض ال سی دی آیفون 13، عمل نکردن روشنایی خودکار گوشی است. دلیل اصلی این امر، عدم دقت در باز کردن گوشی است که در هنگام جدا کردن باتری از بدنه انجام شده است. حس‌گرهای گوشی بسیار حساس هستند و با جزئی‌ترین فشاری ممکن است اتصالی قطع شود و حس‌گری از کار بیافتد.

همچنین، تعمیر ال سی دی آیفون 13 باعث می‌شود خصوصیات ورژن پلمپ آن از بین برود، خصوصیاتی مانند عایق‌بندی و ضد آب بودن گوشی. هرچقدر تعمیرکار مجرب‌تر باشد، در هنگام تعویض ال سی دی آیفون 13 خسارت کمتری به گوشی آیفون وارد می‌کند. یک حرکت جزئی، مثل گرم کردن لبه پائینی گوشی، باعث می‌شود از خسارت‌هایی مانند صدمه زدن به حس‌گرهای حرارتی گوشی جلوگیری گردد. به طور ویژه، عمل جدا کردن پنل از بدنه توسط دستگاه مکنده انجام می‌گیرد تا گوشی در حالت ثابت قرار گیرد و از لرزش‌ها و صدمات متناطر با کندن تاچ و ال سی دی از بدنه جلوگیری به عمل آید.

تعویض ال سی دی آیفون 13

هزینه تعویض ال سی دی آیفون 13

به طور کلی خدمات مختص آیفون 13 گران هستند. از این بین، هزینه مورد نیاز برای تعویض آل سی دی آیفون 13 از همه خدمات دیگر گران‌تر است. هزینه تعویض ال سی دی آیفون 13 را باید همراه با ویژگی‌های دیگر گوشی بسنجید و متناظر با آنها تصمیم به تعویض یا عدم تعویض گوشی صدمه دیده خود بگیرید. به عنوان مثال، اگر بدنه و قطعات داخلی هم صدمه دیده‌اند و در آینده نیاز به تعمیر خواهند داشت، شاید پرداختن چنین هزینه‌ای چندان معقول نباشد.

هزینه تعویض ال سی دی آیفون مدل های  سری 13 را می توان از مرکز تخصصی تعمیرات اپل آچار یا مراکز معتبر تعمیرات تخصصی اپل  مطلع شوید. به طور خاص، از اینترنت برای تحقیق قیمت و نمایندگی‌های و تعمیرکاران مجاز و معتبر آیفون 13 استفاده کنید. تعویض ال سی دی آیفون 13 خود یک پروژه فنی و مالی است. بنابراین نیاز است که زمان بیشتری روی آن بگذارید و با وسواس بیشتری آن را به انجام برسانید.