برای تماس مستقیم با کارشناسان کلیک کنید (ساعات کاری از 9 صبح تا 6 بعدالظهر همه روزه غیر از روزهای تعطیل)

تعمیر تاچ ال سی دی آیفون

تعمیر تاچ ال سی دی آیفون

یکی از تخصصی ترین سرویس ها تعمیر تاچ ال سی دی آیفون می باشد که در مراکز زیادی صورت می گیرد. شایان ذکر است که باید قبل از تعمیر به این موضوع توجه شود که مرکز مورد نظر در دسته مراکز تعمیرات و نمایندگی های مجاز قرار داشته باشد. چنانچه که به آیفون مورد استفاده‌تان، ضربه سنگینی وارد گردد و صفحه نمایش آن با شکستگی و ترک‌ های شدیدی مواجه گردد می بایست به مرکز تعمیرات تخصصی اپل مراجعه نمایید. به طور معمول در این مراکز  تعویض و تعمیرات LCD آیفون به صورت تخصصی انجام می گیرد. برای تعمیر ال سی دی آیفون کلیک کنید.

تعمیر تاچ ال سی دی آیفون

اپل در سری های جدید گوشی خود تاچ ال سی دی را به هم چسبانده ، از این حیث در زمان آسیب دیدگی می بایست هر دو با هم تعویض گردد. تاچ گوشی اپل گاها به دلایل  متفاوتی با خرابی مواجه می گردد که در بیشتر مواقع با تعویض تاچ ال سی دی موبایل اپل می توان مشکل را رفع نمود. تعمیر تاچ ال سی دی اپل به ابزار آلات پیشرفته و دانش و تجربه نیاز مند است ، از این حیث انجام این پروسه به وسیله کاربرد شدنی نمی باشد.

تعویض تاچ ال سی دی آیفون 6

گوشی های موبایل در برخی مواقع دچار صدمات شدیدی شده و تاچ آنها نیز دچار شکستگی می شود. در هنگام بروز این اتفاق تعمیر ال سی دی آیفون 6 صرفا با تعویض تاچ آن صورت می گیرد. هنگامی که تاچ گوشی صدمه می بیند گوشی روشن نمی شود و تاچ آن عملکرد خود را از دست می دهد. تعویض تاچ ال سی دی آیفون 6 یکی از امور هزینه بر محسوب می شود. تعمیر ال سی دی آیفون 6 و تعویض تاچ آن توسط تجهیزات و ابزارآلات ویژه ای صورت می گیرد و همه مراکز مربوطه از این امکانات برخوردار نیستند.  جهت تعویض ال سی دی گوشی آیفون 6 به مراکز معتبر تعمیر گوشی های اپل مراجعه کنید و موبایل خود را از دستکاری افراد غیر حرفه ای دور نگاه دارید. برای تعویض ال سی دی آیفون خود در اپل آچار کلیک کنید.

تعویض گلس روی تاچ ال سی دی آیفون

در صورتی که آسیب به صفحه نمایش گوشی شما خیلی شدید نباشد خوشحال باشید ، زیرا این آسیب مربوط به گلس می باشد که هزینه‌ آن کمتر از نصف تعویض تاچ ال سی دی آیفون می باشد.چنانچه که پس از افتادن گوشی روی زمین یا آسیب دیدن صفحه نمایش آن، ترک ‌ها و شکستگی ‌هایی روی صفحه ظاهر گردد اما تاچ گوشی کار کند شکستگی مربوط به  شیشه روی صفحه می باشد که با هزینه‌ای به مراتب کمتر تنها با تعویض گلس روی LCD آیفون مشکل رفع می گردد. از طرفی در این صورت دیگر نیازی به تعویض تاچ و ال سی دی فابریک آیفون نخواهید داشت.

تعمیر تاچ ال سی دی آیفون

هزینه تعویض LCD آیفون چقدر است؟

هزینه تعویض و تعمیر تاچ ال سی دی آیفون را تنها می توان با مدل گوشی مطرح نمود. به این معنی که هزینه  تعویض آن برای مدل گوشی های مختاف متفاوت می باشد.به طور کلی هر چه مدل گوشی جدید تر باشد ،هزینه‌ ای که می بایست جهت تعویض LCD پرداخت گردد بیشتر خواهد بود.مثلا هزینه تعویض ال سی دی آیفون 12 پرو مکس با  تعویض ال سی دی در مدل قدیمی ‌تر آیفونX  متفاوت می باشد.به طور کلی هزینه ‌ای که جهت تعویض کامل تاچ و LCD آیفون پرداخت می گردد به نسبت به نوع ال سی دی اورجینال یا های کپی بودن آن نیز مختلف است. برای تعویض ال سی دی اپل واچ کلیک کنید.

تعویض تاچ ال سی دی آیفون

تعویض تاچ ال سی دی ایفون از جمله در خواست های زیاد در مراکز تعمیرات گوشی می باشد.گاها به دلیل موارد مختلفی این اتفاق رخ می دهد.  شکستن ال سی دی اغلب به علت سهل انگاری کاربر و یا افتادن گوشی از دست کاربران رخ می دهد. اما چنانچه که شدت آسیب زیاد نباشد تنها با تعویض تاچ ال سی دی ایفون می توان گوشی را با هزینه کمتری درست نمود. امروزه نمایندگی تعمیرات موبایل اپل با بهره مندی از تخصص و دستگاه های پیشرفته به راحتی اقدام به تعمیر تاچ ال سی دی ایفون می نمایند. هزینه تعمیر تاچ ال سی دی ایفون  کمتر از هزینه تعویض تاچ ال سی دی آیفون می باشد لذا مقرون به صرفه تر خواهد بود. جهت تعویض تاچ ال سی دی آیفون نیاز به دستگاه های و تجهیزات خاصی که در تعمیرگاه های مخصوص تعمیرات اپل یافت می شود.لذا توصیه می شود که تعمیرات به مرکز متخصص در این خصوص سپرده شود. 

در صورتی که  ال سی دی آیفون شما طوری شکسته شده که به هیچ وجه  روشن نمی شود یا روشن می شود  ولی تاچ آن درست عمل نمی کند ، شما مجبور به تعویض کل مجموعه تاچ ال سی دی خواهید بود.متاسفانه تعویض کامل تاچ ال سی دی آیفون 5  به ویژه در مدل های جدید تر هزینه زیادی را در بر می گیرد بنابراین برای پیشگیری از این فاجعه و صرف هزینه گزاف برای تعمیر ال سی دی آیفون خود پیشنهاد می شود گوشی خود را بیمه کنید. جهت تعویض تاچ ال سی دی ایفون می بایست در اولین فرصت به مراکز معتبر و مجاز مراجعه نمایید و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کارشناسان قرار دهید. سپس بعد از تعمیرات کارشناسان با شما تماس برقرا می نمایند و گوشی شما را همچون روز اول بدون مشکل به شما باز می گردانند.