تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعمیر ال سی دی اپل واچ

تعمیر ال سی دی اپل واچ

موبایل ها در زندگی هی امروز به عنوان لوازم ضروری زندگی به شمار می روند. تعمیرات موبایل به عنوان یکی از دغدغه‌هایی است که گاه و بیگاه ممکن است با آن مواجه شوید.تعمیر ال سی دی اپل واچ 6 یکی از فرآیند بسیار پیچیده و دشوار می باشد که هر تعمیرا کاری نمی تواند آن را اجرا نماید.امروزه مراکز زیادی اقدام به تعمیر انوااع ال سی دی اپل واچ می نمایند اما لازم به ذکر است که در صورتی که نیازمند تعمیرات گوشی و ملزومات آیفون می باشید بهتر است به مرکز متخصص در این حوزه مراجعه نمایید. شایان ذکر است توجه داشته باشید که در زمان تعویض ال سی دی اپل واچ 6 از قطعه اورجینال و اصلی استفاده نمایند. چرا که افراد زیادی از لوازم و یدک چینی و فیک استفاده می کنند که موجب عملکرد بد روی دستگاه می شود. برای تعمیر آیفون خود در اپل آچار کلیک کنید.

تعمیر ال سی دی اپل واچ

ساختار کلی اپل واچ

به طور کلی اپل واچ ها از نظر ساختار در سه دسته قرار می گیرند.
دسته اول ساعت هایی را در بر می گیرد که در طراحی بدنه آن ها از فولاد ضد زنگ بهرهبرداری گردیده است.
در قسمت پشتی این سری از اپل واچ ها سرامیک و روکش کریستال یاقوت کبود استفاده شده ات.
دسته دوم که که به آن اپل واچ اسپرت می گویند ،از آلمینیوم ،کامپوزیت و شیشه Ion-X طراحی شده است.
دسته سوم در برگیرنده موادی چون سرامیک،یاقوت کبود و طلای ۱۸ عیار است که به اپل واچ ادیشن می گویند.

خرابی های رایج اپل واچ ها

همه می دانیم محصولات اپل در دسته باکیفیت ها قرار دارد اما خرابی و نیاز به تعمیر از این ملزومات دور نمی باشد .گاها ممکن است موارد سخت افزاری و نرم افزاری باعث مراجعه شما به تعمیرکار مخصوص آیفون کند. در این میان اپل واچ ها هم مانند سایر گجت ها ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کنند.به طور میانگین خرابی ها در اپل واچ ها بیشتر در حوزه خرابی باتری اپل واچ ، شکستگی ال سی دی و تعویض ال سی دی اپل واچ 6 و مشکلات نرم افزاری می باشد.

تعویض ال سی دی اپل واچ 6

برای تعویض ال سی دی اپل واچ 6 چنانچه که نتیجه پس از بررسی های کارشناسان شکستگی که رخ داده تنها د رگلس آن باشد ،توصیه می شود که از تعویض ال سی دی اپل واچ 6 صرف ‌نظر نمایید. در این صورت بعد از کسب اجازه از صاحب دستگاه، تنها گلس اپل واچ تعویض خواهد شد.ولی در صورتی که شکستگی اپل واچ، به تاچ و ال سی دی نیز آسیب زده باشد نیاز هست تا این دو بخش از دستگاه نیز تعویض شود. جهت تشخیص این مسئله یعنی اینکه آیا تنها نیاز به تعویض گلس هست و یا تعویض ال سی دی اپل واچ 6 ابتدا موارد ذیل را بررسی نمایید و به نتیجه برسید :

یکی از شروط لازم برای عدم نیاز به تعویض تاچ و ال سی دی اپل واچ آن است که اولاً تاچ گوشی به درستی عمل نموده و پیکسل های ال سی دی دچار سوختگی نشده باشد.

در صورتی که هر قسمتی از ال سی دی شکسته شده، نور نداشته باشد، سیاه شده باشد و یا به رنگ بنفش و یا … تغییر رنگ داده باشد، مشکل ال سی دی اپل واچ با تعویض ال سی دی رفع می شود.
اگر که تاچ اپل واچ عل ننماید، باید تاچ و ال سی دی اپل واچ تعویض گردد.
تعویض ال سی دی اپل واچ 6 این نکته توجه نموده که از قطعات سازگار با اپل واچ خود بهره برداری گردد. به عبارتی دیگر تاچ هر مدل از اپل واچ تنها سازگار با همان دستگاه می باشد و قابل استفاده در مدل دیگر نخواهد بود.
توصیه می شود پس از تعویض تاچ و ال سی دی اپل واچ، در حضور کارشناس تعمیر، صحت عملکرد دستگاه را چک نمایید.

تعمیر ال سی دی اپل واچ اس ای

ال سی دی یا صفحه نمایش اپل واچ نیز مانند آیفون های این شرکت ممکن است به دلایل مختلفی دچار شکستگی شود و یا ترک بردارد و نیازمند به تعمیر ال سی دی اپل واچ اس ای شوید. در شرایطی تنها می توان این قطعه را تعمیر نمود و همچون روز اول آن شود. اما گاها ممکن است نیاز به تعویض ال سی دی باشد. تعویض ال سی دی اپل واچ اس ای در صورتی انجام می گیرد که تاچ ساعت کار نکند و یا نمایشگر آن شکسته باشد.
در هریک از این موارد می بایست تاچ و صفحه نمایش هر دو تعویض شوند. این دو بخش به هم متصل می باشند از این حیث در زمان تعویض هر دوی آن ها همزمان با هم تریمی یا تعویض می شوند. لازم به ذکر است که در زمان تعویض به اورجینال بودن نمایشگر و تاچ جدید توجه نمایید زیرا اپل واچ همچون دیگر تولیدات این برند به قطعات غیر اورجینال واکنش نشان می دهد و ممکن است عملکرد صحیحی نشان ندهد.

لازم به ذکر است بدانید که اپل واچ تنها یک ساعت هوشمند نیست که بتوانید روزانه کار های خود را مدیریت نمایید .در واقع شما با بهره مندی از این وسیله می توانید دسترسی سریع و راحت تری با برنامه های موبایل خود و حتی سایر گجت های هوشمند دیگر داشته باشید. این ساعت برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ همراه با آیفون ۶ رونمایی گردید.اپل واچ در حقیقت یک گجت هوشمند به شمار می رود که قابلیت اتصال به تلفن همراه شما را دارد و به راحتی بیشتر فعالیت های روزانه خود را با آن مدیریت می نمایید.

تعمیر ال سی دی اپل واچ

تعویض ال سی دی اپل واچ اس ای

تقریبا رایج ترین تعمیری که در اپل واچ ها صورت می گیرد مر بوط به تعویض ال سی دی اپل واچ اس ای می باشد. این موضوع مختص سری خاصی از اپل واچ ها نبوده و در همه مدل های آن قابل مشاهده می باشد. گاها ممکن است دلایل مختلفی همچون ضربه و آبخوردگی شما را مستلزم به تعویض تاچ ال سی دی اپل خود کند .علت این موضوع هم به طور کامل مشخص هست ، تاچ ال سی دی و یا صفحه نمایش به طور کامل در محیط بیرون و خارجی قرار دارد و تقریبا تنها بخش آسیب پذیر و شکننده خارجی ساعت را در بر می گیرد.

در صورتی که ضربه یا فشاری که به اپل واچ وارد شود ممکن است موجب اختلال در عملکرد تاچ ال سی دی آن شود و شما را مجبور به تعویض ال سی دی اپل واچ اس ای نماید. مثلا در مواردی وجود فشار باعث سیاه شدن بخشی از صفحه و یا عدم ععملکرد کلا تاچ یا ال سی دی دستگاه شود.در این صورت تنها تعویض تاچ و ال سی دی می تواند مشکل را رفع نماید و تعویض هایی همچون تعویض گلس کارساز نخواهد بود. اما موضوعی که در تعویض ال سی دی باید به آن توجه داشت، استفاده از صفحه نمایش اورجینال می باشد. چرا که عدم استفاده از آن عملکرد تاچ و صفحه نمایش را دچار اختلال خواهد کرد.

جهت اطمینان خاطر برای اورجینال بودن صفحه نمایشی که در اپل واچ شما نصب شده لازم است تا سرویس مرکز تعمیراتی به شما گارانتی یا ضمانتی را برای تعویض ال سی دی اپل واچ اس ای ارائه نماید.امروزه مراکز کمی در این خصوص به مشتری گارانتی می دهند. توصیه می شود در زمان انتخاب تعمیرگاه ، مراکز معتبر و متخصص در این حوزه را در نظز بگیرد که به خوبی در تعمیرات آیفون متخصص باشند و پس از تعمیر و یا تعویض قطعات شما را با مشکلات دیگری رو به رو نسازند.

تعمیر ال سی دی اپل واچ پرو

تعمیر ال سی دی اپل واچ پرو یا همان پنل صفحه نمایش ساعت اپل با تعویض گلس فرق دارد.معمولا  این دو روش های تعمیر متفاوت است.در تعمیر ال سی دی اپل واچ پرو پنل نمایشگر ساعت به طور کامل تعویض می شود. یعنی پنل قدیمی از آن می بایست جدا شود و یک پنل جدید که دارای تاچ و ال سی دی جدیدی است ، روی دستگاه نصب گردد. ولی در تعویض گلس ال سی دی اپل واچ پرو به این صورت نمی باشد و در آن تنها لایه شیشه‌ ای و محافظ روی صفحه نمایش ساعت که گلس نامیده می شود، تعویض می گردد. 

ال سی دی یا صفحه نمایش اپل واچ همچون دیگر تولیدات آیفون ممکن است به دلایل مختلفی دچار شکستگی شود و یا ترک بردارد یا به هر دلیل دیگری عملکردش مختل شود.در این شرایط می توان با تعمیر و یا  تعویض این قطعه مشکل را به راحتی رفع نموده و اپل واچ را همچون روز اول سالم تحویل بگیرید. امروزه مراکز زیادی اقدام به تعمیر ال سی دی اپل واچ پرو می نمایند اما باید توجه داشت که تعمیرات را به مراکز معتبر و متخصص در این حوزه انجام داد.در صورت عدم توجه به این نکته ممکن است اپل واچ شما را بامشکلات دیگری مواجه کند و یا در زمان تعویض ال سی دی اپل واچ پرو از قطعات اورجینال استفاده نکند و مجددا شما را با مشکلاتی مواجه کند.

تعمیر ال سی دی اپل واچ

تعویض گلس شکسته اپل واچ

گاها در مواردی ممکن است  ال سی دی اپل واچ آسیب ندیده و احتیاجی به تعویض ال سی دی اپل واچ پرو نباشد. در صورتی که ضربه شدید نباشد و تنها گلس محافظ دچار آسیب شده  باشد، نیازی به هپرداخت هزینه های بالا نمی باشد تتنها کافیست تا گلس روی صفحه نمایش را تعویض کنید . در چنین شرایطی تنها با تعویض گلس شکسته اپل واچ، مشکل ساعت رفع می گردد و مجددا از آن می توان بهره برداری کرد. امروزه مراکز متخصص زیادی اقدام به تعمیر این گجت های محبوب می نمایند.

تعمیرات اپل واچ به عنوان خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات اپل می باشد که به وسیله  متخصصین باتجربه و زبده‌ این مراکز صورت می گیرد. کارشناسان حاضر در این مراکز ضمن بهره‌مندی از دانش روز دنیا و تسلط به تمامی قطعات سخت ‌افزاری و نرم‌افزاری اپل واچ، تجهیزات پیشرفته‌ای در اختیار دارند که تعمیرات اپل واچ را برای آن‌ها بسیا حرفه‌ای ‌تر و آسان ‌تر می کند. 

تعویض ال سی دی اپل واچ پرو

تعویض ال سی دی اپل واچ پرو شایع ترین  تعمیری است که در اپل واچ ها صورت می گیرد. این موضوع مختص سری خاصی از اپل واچ ها نمی باشد و برای تمام نسخه های آن به شیوه مشابه است. علت این مشکل هم به طور کامل مشخص است. به دلیل در ارتباط بودن صفحه نمایش در محیط بیرون و خارجی ، آسیب پذیری صفحه را بیشتر می کند. 

در صورتی که ضربه یا فشاری به اپل واچ وارد شود باعث بروز مشکلاتی در صفحه نمایش می شود که شما را مجبور به مراجعه به مراکز تعمیر می نماید.گاها در مواردی ضربه وارد شده به  ساعت، بخشی از صفحه نمایش را سیاه و یا کلا تاچ یا ال سی دی دستگاه را از کار می اندازد. در این شرایط تنها با  تعویض تاچ ال سی دی باید اقدام به رفع مشکل نمود و تعویض گلس برای حل مشکل اقدامی ناشیانه خواهد بود. 

اما در صورتی که قرار بر تعویض ال سی دی اپل واچ پروباشد می بایست قبل از آن به نکاتی توجه شود. در این خصوص باید توجه داشت که حتما در زمان نصب از صفحه نمایش اورجینال و اصلی استفاده شدشه باشد ، زیرا عدم استفاده از قطعات اورجینال موجب عدم عملکرد صحیح می شود و گاها نیز به ساده ترین ضربه ها مجدد باعث شکستگی و ترک صفحه می شود.بنابراین برای  اطمینان خاطر جهت اورجینال بودن صفحه نمایشی که در اپل واچ شما نصب می گردد می بایست به مراکز معتبر و تعمیرات متخصص مراجعه نمایید. گاها این مراکز پس از نصب صفحه نمایش اورجینال به شما گارانتی لازم در خصوص صفحه نمایش جدید را ارئه می دهند.توصیه می شود در زمان انتخاب تعمیرگاه ، مراکز معتبر و متخصص در این  حوزه  را در نظر بگیرد که به خوبی در تعمیرات آیفون متخصص باشند و پس از تعمیر و یا تعویض قطعات شما را با مشکلات دیگری رو به رو نسازند.

ال سی دی یا صفحه نمایش اپل واچ پرو  نیز همچون مدل های دیگر  مثل آیفون های این شرکت گاها با شکستگی و ترک یا بنا به هر دلیل در عملکردش مشکلاتی رخ می دهد. خبر خوب در این خصوص این می باشد که در صورتی که با مشکلاتی از این قبیل مواجه شدید می توانید با  تعویض ال سی دی اپل واچ پرو اقدام به رفع مشکل نمایید.امروزه مراکز زیادی این مشکلات را رفع می کنند اما توصیه می شود برای اینکه تعمیر ال سی دی اپل واچ پرو به درصستی صورت گیرد حتما به مراکز معتبر مراجعه نمایید تا ضمن بهره مندی از گارانتی تعمیر از قطعات اورجینال در تعویض بهره مند شوید.

کار نکردن تاچ ال سی دی اپل واچ پرو

 کار نکردن تاچ علتی رایج در اپل واچ یا ساعت های هوشمند می باشد که معمولا کاربران زیادی را با ان مواجه می سازد. فکر کنید روی صفحه نمایش ساعت اپل واچ شما  تصویر کشیده شده و دکمه های فیزیکی لبه های ساعت هم به درستی عمل می کند ولی درست رمانی که روی صفحه ساعت را لمس می نمایید، تاچ آن عمل نمی کند در این شرایط تاچ ساعت دچار مشکل شده و پنل ال سی دی و تاچ نیاز به تعویض دارد. این مشکل اغلب در اثر ضربه یا وارد شدن فشار به ساعت رخ می دهد.

مشکلات در عملکرد تاچ ال سی دی معمولا از رایج ترین حالت ها و عوامل خراب شدن صفحه نمایش ساعت اپل به شمار می رود. دلایل زیادی ممکن است به شکل مشابه از خراب شدن صفحه ساعت خبر دهند. به طور کلی در زمان مواجه شدن با این دسته از مشکلات می بایست از تعمیرکاران متخصص در این خصوص بهره برداری نمود. 

تعویض گلس اپل واچ پرو

برای تعویض تاچ و ال سی دی اپل واچ پرو چنانچه که بررسی های لازم کارشناسان صورت گرفت و خرابی مربوط به گل آن بود بهتر است از تعویض تاچ صرف ‌نظر شود. در این وضعیت بعد  از کسب اجازه از صاحب دستگاه، تنها گلس اپل واچ می بایست تعویض شود. ولی در  شرایطی که شکستگی اپل واچ،موجب آسیب به تاچ و ال سی دی باشد، لازم است تا این دو بخش از دستگاه نیز تعویض شوند. جهت بررسی وتشخیص این مسئله  موارد ذیل را خوانده وطبق آن اقدام نمایید:

 • در صورتی که تاچ گوشی به درستی عمل کند و پیکسل ال سی دی سوخته نباشد.
 • اگر ال سی دی شکسته باشد، نور نداشته باشد، سیاه شده باشد و یا به رنگ بنفش و یا تغییر رنگ داده باشد، مشکل ال سی دی اپل واچ با تعویض گلس حل نمی شود.
 • چنانچه که تاچ اپل واچ عمل ننماید، باید تاچ و ال سی دی اپل واچ تعویض گردد.
 • برای تعویض تاچ و ال سی دی اپل واچ توجه کنید که از قطعات سازگار با اپل واچ خود بهره برداری شود.این بدین معنا می باشد که تاچ هر مدل از اپل واچ تنها سازگار با همان دستگاه می باشد.
 • بهتر است بعد از تعویض تاچ و ال سی دی اپل واچ پرو صحت عملکرد دستگاه را بررسی نمایید.

تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 4

تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 4 از خدماتی است که متقاضیان زیادی دارد.اپل واچ به عنوان یکی از جدید ترین محصولات اپل می باشد که به عنوان گجت های محبوب این برند به شمار می رود. اپل واچ یا همان ساعت هوشمند، محصولی حیرت انگیز و خاص می باشد که جهت اجرای تعمیرات آن می بایست به خوبی هوشمندانه اقدام نمود. امروزه با توجه به زیاد شدن محبوبیت این گجت ها تعمیر تاچ و ال سی د ی اپل واچ خدماتی متمایز در این خصوص نیز افزایش پیدا کرده است. تعویض ال سی دی اپل واچ سری 4 همچون مدل های دیگر آن به برخورداری از مهارت و تخصص ویژه ای در این زمینه احتیاج دارد. اپل واچ عنوانی است که این کمپانی محبوب برای ساعت های هوشمند خود انتخاب نموده است.

ساختار منحصر به فرد این محصول، باعث شده تا هر تعمیرکاری توانایی تعمیر آن نداشته باشد. ال سی دی یا صفحه نمایش به عنوان یکی از مهم ترین قطعات ساعت هوشمند معرفی می گردد که به دلیل بودن آن در محیط خارجی آن ها را با مشکلات زیادی مواجه می کند که در این صورت می بایست به تعویض ال سی دی اپل واچ سری 4 خود اقدام نمایید.

تعویض ال سی دی اپل واچ سری 4

تقریبا می توان گفت که شایع ترین دلیل که کاربران را به تعویض تاچ ال سی دی وا می دارد عامل شکستگی و یا ترک برداشتن صفحه نمایش می باشد که در بیشتر موارد سهل نگاری کاربر و مشکلات نرم افزاری موجب مواجه شدن ا این مشکلات می گردد. مثلا در مواردی ساعت اپل از دست کاربر می افتد  و صفحه ساعت با سرامیک یا جسم سختی برخورد می کند و موجب شکسته شدن آن می شود .به طور کلی وارد شدن فشار و یا  ضربه به صفحه ساعت ممکن است موجب به شکستن ال سی دی شود و شما را مجبور به  تعویض ال سی دی اپل واچ نماید.

روشن نشدن صفحه و سیاه شدن آن

از جمله مشکلاتی که در  صفحه نمایش اپل واچ اتفاق می افتد  روشن نشدن صفحه یا سیاه شدن ال سی دی آن می باشد. این ایراد معمولا به دلایل مختلفی رخ می دهد که مربوط به مشکلات خارجی می باشد .عوامل خارجی همچون  ضربه، فشار یا حتی آب خوردگی  می تواند در این خصوص دخیل باشد. درست است که ساعت هوشمند اپل دارای مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب می باشد ولی  با این اوصاف در صورتی که به هر دلیل با آب و یا سایر مایعات مواجه شود می تواند موجب سوختگی و … در صفحه نمایش شود. 

کار نکردن تاچ و ال سی دی اپل واچ سری 4

 کار نکردن تاچ گوشی ویا اپل واچ مشکلی شایع می باشد که افراد را مجبور به مراجعه تعمیرات و تعویض ال سی دی اپل واچ به می کند.ممکن است در مواردی صفحه نمایش ساعت اپل واچ شما تصویر داشته باشد و دکمه های فیزیکی لبه های ساعت هم به درستی عمل کند ولی  وقتی روی صفحه ساعت را لمس می نمایید، تاچ آن به درستی کار نکند و عکس العملی نشان ندهد . در این شرایط تاچ ساعت با مشکل رو به رو شده که می بایست آن را تعویض نمایید .علت های این مشکل نیز مربوط به فشار و ضربه به صفحه نمایش می باشد .

این گجت هوشمند پوشیدنی نیز همچون دیگر  گجت ها و محصولات الکترونیکی ممکن است به دلایل مختلفی با مشکل رو به رو شوند  که تاچ و ال سی دی یکی از این ایرادات می تواند باشد. اجرای درست و دقیق تعمیر تاچ و ال سی دی اپل واچ به تخصص و تجربه بالایی نیاز دارد که در مقابل آن نیز می بایست تعمیرکار از لوازم تخصص برای تعمیر برخوردار باشد. 

تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 3

تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 3 یا همان صفحه نمایش اپل واچ  همچون  آیفون های این شرکت گاه به دلایل مختلفی با ترک خوردگی ،شکستگی و شوختگی مواجه می شود. این موضوع باعث می شود تا دستگاه عملکرد مناسبی نداشته باشد .اما در این خصوص خبر خوبی که وجود دارد تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 3 می باشد .گاها در مواردی می توان آن را تعمیر نمود ولی معمولا راه حل عملکرد صحیح آن تعویض ال سی دی اپل واچ سری 3 می باشد. امروزه مراکز زیادی اقدام به تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 3 می کنند . لازم به ذکر می باشد در صورت خرابی ساعت هوشمند خود را به مراکز معتبر و متخصص در زمینه تعمیر  ارائه دهید. چرا که تعمیر ال سی دی کار ساده ای نمی باشد. شایان ذکر است که تعمرکار باید از لوازم  مخصوص جهت تعمیر برخوردار باشد.

تعویض ال سی دی اپل واچ سری 3

ساعت هوشمند اپل که به آن اپل واچ نیز می گویند در نسخه های مختلفی در بازار عرضه می شود که همواره انواع مختلف آن با دریافت ویژگی هایی روانه بازار می شود.ساختار ساعت هوشمند اپل همچون آیفون های آن می باشد. این ساعت ها همواره از محبوب ترین گجت ها به شمار می روند از این حیث دارای کیفیت بالایی می باشند. ولی برخورداری از کیفیت بالا دلیل برای خراب نشدن این گجت ها نمی باشد .گاها ممکن است موارد مختلفی همچون فشار ، ضربه و آبخوردگی باعث خرابی ال سی دی اپل واچ سری 3 شما شود که در این خصوص مجبور به تعمیرال سی دی اپل واچ سری 3 خواهید بود.

ال سی دی اپل واچ قطعه حساسی می باشد که در محدوده خارجی قرار دارد و  در صورتی که کوچکترین ضربه ای به آن وارد شود ممکن است  شکسته شود. کمپانی اپل جهت نگهداری بهتر از این ال سی دی از شیشه منحصر به فردی استفاده کرده است تا در برابر فشار و ضربه مقاومت بالاتری داشته باشد. اپل واچ محصولی جذاب از شرکت اپل است که به عنوان نمادی از تکنولوژی در دنیا به شمار می رود. این محصول محبوب از ظاهری شیک و زیبا برخوردار می باشد و با بهره مندی از آن می توان فعالیت های روز مره خود را بهتر زیر نظر گرفت.در صورتی که تاچ و ال سی دی اپل واچ شما به طور اتفاقی آسیب ببیند می بایست آن را تعویض نمایید.

تعمیر اپل واچ و استفاده از قطعات اورجینال اپل واچ 

در صورتی که به هر علتی لازم است تا اپل واچ خود را تعمیر نمایید می بایست درانتخاب تعمیرکار و مرجع تعمیر دقت بالایی داشته باشید. تعمیراتی همچون تعویض ال سی دی اپل واچ 3 به هیچ عنوان کار ساده ای نمی باشد بنابراین باید به هر فرد یا تعمیرکاری سپرده شود که ضمن تخصص از ابزار کار آن بهره مند باشد. اپل واچ ها از نظر طراحی ظرافت بالایی دارند و در صورتی که هنگام تعمیر کوچک ترین اشتباه و سهل انگاری در آن رخ دهد ممکن است با صدمات جبران ناپذیری مواجه شود.

نحوه نگه داری تاچ و ال سی دی اپل واچ

 • در زمان بهره مندی شارژر از اپل واچ خود استفاده نکنید.
 • از شارژر های اورجینال و با کیفیت استفاده نمایید.
 • حفظ ال سی دی اپل واچ در محیط خنک و خشک و دور از آفتاب و گرما 
 • جهت پیشگیری از خراب شدن ال سی دی اپل واچ حتما از گلس و محافظ صفحه بهره مند شوید.
 • جهت تعویض ال سی دی اپل واچ به ابزار جدا کننده،پیچ گوشتی مخصوص و پاک کننده چسب صفحه نمایش احتیاج می باشد.
 • حتما از ال سی دی های معتبر در زمان تعویض بهره برداری شود.

تعویض ال سی دی اپل واچ سری 2

تاچ ال سی دی اپل واچ  سری 2 از قطعات اصلی این گجت پوشیدنی هوشمند می باشد که جهت تعویض ال سی دی اپل واچ سری 2 که اغلب به دلیل وارد شدن ضربه و یا سقوط از ارتفاع و یا برخورد با اشیاء سخت و یا نوک تیز رخ داده است کاربرد دارد. تاچ ال سی دی اپل واچ سری 2 سایز 42 میلی متر ارائه م یگردد که معمولا در  فروشگاه مرکز تعمیرات موبایل به شکل سرویس پک، شرکتی و همچنین اورجینال و… به قیمت های مناسب و به صرفه قابل فروش می باشد.تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2 یکی از تخصصی ترین و مهم ترین تعمیرات مربوط به ساعت های هوشمند می باشد.اما در این خصوص اپل واچ سری 2 هم از این قاعده مستثنا نمی باشد و معمولا  آمار درخواست تعمیر ال سی دی آن به نسبت بالا می باشد چرا که صفحه نمایش آن در محدوده خارجی می باشد.

 دلایل زیادی در ایجاد اختلال عملکرد صفحه نمایش اپل واچ موثر هستند .از جمله این مشکلات نفوذ آب به داخل ساعت، وارد شدن ضربه به ساعت، وارد شدن فشار به ساعت، شکستن صفحه نمایش و … از شایع ترین این عوامل به شمار می رود که اغلب کاربران با آن مواجه می شوند.معمولا تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2  با توجه به خرابی آن به دو صورت  انجام می شود. در مورد اول می بایست صفحه نمایش اپل واچ کاملا تعویض شود. این روش تعمیر وقتی کاربرد دارد که ال سی دی یا تاچ ساعت سوخته باشد یا به هر دلیل روشن نشود یا بخشی از آن سیاه شود.روش دوم مربوط به زمانی است که خرابی به گونه ای است که نیازی به تعویض نمی باشد و می توان با تعمیر صفحه به روش هایی عملکردآن را درست نمود.

نحوه نگه داری تاچ و ال سی دی اپل واچ

 • زمان مصرف شارژر از اپل واچ خود استفاده ننمایید.
 • از شارژر های اورجینال و با کیفیت بهره مند شوید.
 • ال سی دی اپل واچ در محیط خنک و خشک و دور از آفتاب و گرما حفظ شود.
 • برای پیشگیری از خراب شدن ال سی دی اپل واچ حتما از گلس و محافظ صفحه بهره برداری گردد.

تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2

یکی از رایج ترین روش های تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2  تعویض گلس آن می باشد. تعویض گلس اپل واچ در واقع مراحلی می باشد که در آن گلس روی ال سی دی این ساعت تعویض می گردد و در آن هیچ حرکت اضافه‌ ای بر روی دستگاه صورت نمی گیرد.به این معنا که تاچ و ال سی دی ساعت به صورت اولیه خود باقی می‌ مانند و تعویض نخواهند شد.در این صورت تنها گلس روی صفحه نمایش ساعت تعویض می گردد. این روش تعمیر در شرایطی مناسب و کاربردی خواهد بود که با توجه به هر دلیل مانند وارد شدن ضربه به ساعت شیشه روی صفحه نمایش آن با شکستگی مواجه شود و یا ترک هایی روی آن به وجود آید اما در عملکرد تاچ و ال سی دی ساعت هیچ اختلالی رخ ندهد.

جهت تعویض ال سی دی اپل واچ لازم است تا از ابزار جدا کننده،پیچ گوشتی مخصوص و پاک کننده چسب صفحه نمایش استفاده نمایید.توجه داشته باشید که حتما از ال سی دی های اورجینال و معتبر به عنوان ال سی دی جایگزین استفاده شود. برای تعویض ال سی دی اپل واچ سری 2 ابتدا باید تعمیرکار با تجربه صفحه نمایش یا همان تاچ ال سی دی اپل واچ را از بدنه آن جدا نماید. رد مرحله بعدی با بهره مندی از دستگاه خاصی، گلس شکسته از روی صفحه نمایش اپل واچ جدا گردد و یک گلس جدید توسط تعمیرکار بر روی آن نصب گردد.