برای تماس مستقیم با کارشناسان کلیک کنید (ساعات کاری از 9 صبح تا 6 بعدالظهر همه روزه غیر از روزهای تعطیل)

تعمیر ال سی دی آیفون

تعمیر ال سی دی آیفون

محصولات دارای کیفیت بالایی می باشند و هزینه های مربوط به آن نیز بالا است. زمانی که این محصولات دچار مشکل می شوند نیاز است تا از طریق روش مناسب رفع مشکل کنیم. یکی از قطعاتی که ارزش زیادی در موبایل آیفون دارد و باعث می شود تا قیمت زیادی از موبایل را شکل دهد، ال سی دی آیفون است. تعمیر ال سی دی آیفون توسط مراکز مختلفی صورت می گیرد اما باید شما در هنگام انجام این عملیات، کار را به یک فرد متخصص بسپارید.

اگر شما نتوانید این موضوع را توسط یک متخصص انجام دهید باعث می شود تا دچار مشکل شوید و این بحث ادامه دار باشد. یکی از موضوعات تخصصی در خدمات دهی آیفون، تعمیر ال سی دی آیفون است. این خدمات بسیار حساس بوده چون باید به حالت مناسب و استاندارد تبدیل کنید. باید به مرکز معتبر ارائه خدمات مربوط به تعمیر و تعویض محصولات آیفون کار خود را انجام دهید.

میزان خرابی که برای ال سی دی شما رخ داده است می تواند بر روی تصمیمی که نسبت به تعمیر اپل و یا تعویض آن صورت می گیرد اثرگذار باشد. زمانی که میزان خسارت و مشکل زیاد نباشد می توانید از طریق تعمیرات این موضوع را انجام دهید. اگر این میزان خسارت به صورت قابل توجهی باشد و نیاز به تعویض داشته باشد باید تعویض صورت گیرد. برای اینکه بتوانیم اطلاعات کاملی از این موضوع و فرایند تعمیر داشته باشیم نیاز است تا به انتها همراه باشید و با اطلاعات کاملی این محتوا را ترک کنید.

تعمیر ال سی دی آیفون

تعمیر ال سی دی آیفون

زمانی که میزان خسارت بسیار بالا باشد نیاز است تا شما اقدام به تعویض ال سی دی آیفون کنید. تعویض ال سی دی آیفون زمانی ضروری می شود که میزان ایراد وارده به ال سی دی بسیار زیاد باشد. به عبارتی تنها راه تعویض باشد و امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد. میزان شدت خسارت و آسیب وارده به ال سی دی آیفون بسیار زیاد است.

باید در زمان تعویض دقت نماییم تا این جابجایی با یک جنس نامعتیر و غیر اصل صورت گرفته نشود. تعویض مربوط به ال سی دی مهم می باشد، شما برای اینکه بتوانید در ادامه نیز از این گوشی به خوبس استفاده نمایید نیاز است تا در تهیه جنس و همچنین نصب آن دقت لازم را داشته باشید.

هزینه مربوط به تعویض نیز وابسته به کیفیت کار مرکز است. زمانی که شما از جنس نامرغوب و همچنین به صورت نادرستی نصب صورت گیرد باعث می شود تا در زمان استفاده دچار مشکل شوید. اگر شکستگی و یا خرابی در صفحه نمایش آیفون رخ دهد به صورتی که میزان آن زیاد باشد نیاز است تا تعویض شود و تعمیر آن نمی تواند به خوبی جوابگو استفاده شما باشد. اما قبل از اینکه دست به اقدام بزنید نیاز است تا این موضوع را با یک مرکز معتبر در جریان بگذارید.
بهترین مرکز تعویض ال سی دی جایی می باشد که از جنس اصل استفاده کرده و همچنین روند نصب مربوط به آن نیز به صورت مناسب و استاندارد صورت گیرد. عدم کیفیت در هر بخش از آن باعث می شود تا در زمان استفاده دچار مشکل شوید.

هزینه تعمیر ال سی دی آیفون

زمانی که بخش کوچکی از ال سی دی دچار مشکل می شود نیاز است تا با تعمیرات و هزینه کمتر نسبت به درست کردن آن اقدام نماییم. البته این در صورتی است که یک مشاوره مناسب از سوی متخصص مربوطه صورت گیرد. آن فرد می تواند بهترین راهنمایی در جهت اصلاح و تعمیر ال سی دی مشکل دار داشته باشد. بنابراین نیاز است تا از کمک یک مشاور مطمئن استفاده نمایید. آموزش تعمیرات گوشی اپل آیفون در اپل آچار

شما بخش زیادی از اطلاعات و همچنین اصل و یا مرکز معتبر بودن را از طریق اینترنت می توانید استعلام بگیرید. تعمیر توسط یک فرد غیر متخصص می تواند باعث اعمال خسارات بیشتری به شما شود. در جهت استفاده از تعمیرات آیفون نیاز است تا با دقت و جستجو کامل این موضوع را پیش ببرید.
این فرد متخصص بعد از اینکه به صورت کامل و دقیق از دستگاه و شرایط ال سی دی آیفون دیدن نمود، یک دستور درمانی برای آن تهیه می کند. هزینه مربوط به تعویض بالا بوده و اگر ال سی دی شما دچار آسیب زیادی نشده باشد نیاز است با هزینه کمتر و با تعمیر ال سی دی آیفون این موضوع را برطرف کنید.

تعمیر ال سی دی شکسته آیفون

شکستن ال سی دی یکی از رایج ترین خسارتی می باشد که می تواند شما را مجبور به تعمیر و یا تعویض ال سی دی کند. شیشه مربوط گوشی آیفون دارای مقاومت مناسبی می باشد اما اگر در اثر ضربه و یا اعمال فشار بیش از حد روبرو شود باعث می شود تا با خسارت شدیدی روبرو شود.

تعمیر ال سی دی نیاز دارد تا یک متخصص کاربلد در این بخش عملیات مربوطه را انجام دهد. تعمیر یک فرد ناشی می تواند فقط هزینه بیشتری را به همراه داشته باشد و در نهایت نیز خسارات بیشتری را به گوشی شما وارد می کند. پس نیاز است تا در زمان وجود خسارت، اقدام مناسبی انجام دهید. که در اولین قدم باید از کمک یک متخصص استفاده کنید. بنابراین باید مرکز مناسبی را انتخاب و به آن مراجعه کنید تا در آن ها یک راهکار درستی پیش روی شما بگذارند.

یکی از بهترین اقدام در ابتدا کار برای اینکه بتوانیم یک مرکز مناسب را پیدا کنیم، نیاز است تا در اینترنت به صورت مناسب و با دقت کافی اطلاعات کافی از مراکز کسب کنیم. در این صورت برای اصلاح از آن ها مشاوره بگیریم.

تعمیر ال سی دی آیفون

تعویض ال سی دی آیفون

از جمله نقاطی که افراد دارای آیفون دچار خسارت می شوند، آسیب به قسمت ال سی دی آن است. به همین دلیل تعداد زیادی از افراد به دنبال تعویض ال سی دی آیفون می باشند. اگر این تعویض به درستی و مناسب صورت نگیرد باعث می شود تا عملکرد مربوط به تاچ گوشی شما دچار مشکل شود. بنابراین نیاز است تا دقت و وسواس لازم را در این بخش داشته باشیم.

اصل بودن صفحه نمایش مربوط به موبایل باعث می شود تا عملکرد تاچ آن نیز به درستی صورت گیرد. با توجه به اینکه صفحات گوشی آیفون قابلیت لمس دارند بنابراین خیلی مهم است تا در قسمت حساسیت کافی داشته باشیم تا دچار مشکل نشویم. هر روزه نیز این موضوع حساسیت بیشتری پیدا می کند و تکنولوژی های به روزتری در موبایل ها کاربرد دارد. حساسیت مناسب نسبت به لمس و همچنین کیفیت نمایش باعث شده است تا در انتخاب و تعویض ال سی دی آیفون دقت کافی داشت.

بنابراین اگر در زمان تعویض ال سی دی گوشی آیفون به صورت مناسب صورت نگیرد، خرابی آن باعث خرابی در بخش های مختلف می شود. خیلی اوقات در زمان تعویض با مراجعه به مراکز نامعتبر، با استفاده از ال سی دی های نامرغوب، کیفیت گوشی نیز دچار مشکل می شود و به نوعی اختلال در عملکرد آن روی می دهد.

برای اینکه در زمان تعویض ال سی دی آیفون دقت لازم داشته باشید و دچار مشکل نشوید نیاز است تا اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید.

خرید ال سی دی اورجینال آیفون

برخی اوقات افراد نیاز دارند تا در صورت لزوم ال سی دی مربوط به آیفون خود را تعویض نمایند. عوامل زیادی می تواند باعث آسیب به ال سی دی آیفون و همچنین الزام به تعویض شود. براساس اینکه نوع گوشی شما چه می باشد نیاز دارید تا به مرکز معتبری مراجعه از آن خرید ال سی دی خود را صورت دهید.
خرید اورجینال ال سی دی آیفون بسیار مهم است و زمانی می توانیم این فرایند را به صورت مناسب انجام دهیم که به یک مرکز معتبر مراجعه کنیم. تعداد زیادی از ارائه خدمات ال سی دی آیفون با استفاده از جنس تقلبی سعی دارند تا سودجویی های خود را انجام دهند.

علائمی برای تشخیص اصل و یا کپی بودن ال سی دی ها وجود دارد که البته متخصص مربوط به آن می تواند این موضوع را انجام دهد. از جمله وجود یک لوگوی مناسب بر روی این صفحه به صورتی است که می توان تشخیص داد تا اصل بودن آن مورد تأیید قرار گیرد.
در زمان خرابی و یا مشکل بر ال سی دی آیفون در موارد خیلی نادری امکان تعمیر وجود دارد اما در بخش زیادی از آن تعویض صورت می گیرد. خرید از مجموعه معتبر و همچنین ضمانت باعث می شود تا شما بتوانید با خیال راحت از خدمات مربوطه استفاده کنید. این بخش ممکن است بر روی قیمت مربوط به خرید شما تأثیرگذار باشد اما نقش مهمی در زمان استفاده خواهد داشت.

هزینه تعویض ال سی دی آیفون

هزینه مربوط به تعمیرات موبایل نمی تواند یک قیمت واحد بیان شود. عوامل زیادی باعث می شود تا شما در زمان تعیین قیمت با یک هزینه واحد روبرو نشوید بنابراین نیاز است تا به یک مرکز مناسب مراجعه کنید و ضمن اطمینان از محصول تعویضی نسبت به قیمت معقول آن نیز اطلاع پیدا کنید. زمانی می توانید هزینه مناسبی را برای این موضوع در نظر بگیرید که از یک مرکز مناسب خعملیات تعویض ال سی دی آیفون را صورت دهید.

اورجینال بودن قطعه مورد استفاده تعویضی موبایل اصلی ترین مورد در تعیین قیمت می باشد. با توجه به اینکه تعداد زیادی از مراکز در سطح شهر به انجام این خدمات فعال می باشند نیاز است تا در فرایند تعویض دقت لازم داشته باشید تا دچار مشکل نشوید. البته اینکه مرکز بدون واسطه و به صورت مستقیم تهیه کند نیز بر روی قیمت تمام شده آن تأثیرگذار است.

در مرحله بعد فاکتوری که بر روی قیمت آن تأثیرگذار است، مهارت و همچنین نحوه نصب آن می باشد. هزینه مربوط به نصب آن نیز بر روی قیمت تعویض ال سی دی موثر بوده و شما نیاز دارید تا از کمک یک متخصص استفاده کنید تا با نصب نادرست دچار مشکل نشوید. بنابراین نیاز است تا از یک مرکز با انصاف و حرفه ای کار خود را پیش ببرید تا دچار مشکل و تضرر نشوید.

عوامل زیادی می تواند باعث خرابی ال سی دی مربوط به آیفون شود در آن صورت شما باید اقدام به تعویض ال سی دی آیفون کنید. در زمانی که دارای این مدل موبایل ها می باشید باید اطلاع داشته باشید که ارزش زیادی از موبایل را این ال سی دی تشکیل می دهد و بی توجه نسبت به مراقبت از آن می تواند هزینه زیادی را برای شما ایجاد کند.

ریختن آب بر روی ال سی دی گوشی آیفون، ضربه شدید بر روی آن و همچنین استفاده نادرست و اعمال فشار زیاد حتی ممکن است باعث خرابی های زیادی و شرایط نامطلوب شود. بنابراین نیاز است تا در این زمان اقدام به تعویض ال سی دی کنید. مدل فابریک گوشی را تعویض نمایید که البته باید یک قطعه اصل جایگزین آن شود تا مشکلی به وجود نیاید.

زمانی که ال سی دی موبایل شما دچار مشکل می شود نیاز است تا با تحقیقات مناسب به سمت تعویض ال سی دی آن روید تا خسارت بیشتری را متحمل نشوید. با توجه به فاکتورهای بیان شده در بالا می توانید به راحتی یک مرکز مناسب را شناسایی کنید.

تعمیر ال سی دی آیفون

تعمیر ال سی دی آیفون پرو مکس

ال سی دی ها یکی از حساس ترین بخش های گوشی های هوشمند هستند. این صفحه های مهم نمایش در اثر ضربه، فشار و سقوط دچار شکستگی و آسیب می شوند. هنگامی که ال سی دی تلفن همراه آسیب می بیند امکان استفاده از گوشی نیز از بین می رود. به همین جهت باید هر چه سریع تر در جهت تعمیر آن اقدام کرد. در مقاله حاضر می خواهیم درباره تعمیر ال سی دی آیفون پرو مکس و موضوعاتی پیرامون آن صحبت کنیم.  

مطالبی در مورد شکستن ال سی دی و پیشگیری از آن

گوشی های هوشمند جزء جدا ناشدنی زندگی ما هستند. این دستگاه ها در اثر بروز عواملی دچار آسیب و شکستگی می شوند. یکی از بخش های مهم و حساس آنها LCD است. ال سی دی ها به راحتی در اثر سقوط، فشار و ضربه می شکنند و در اثر شکستگی عملکرد گوشی مختل می شود. از طرف دیگر اغلب افراد در هنگام خرید آیفون، دستگاه خود را بیمه نمی کنند. به همین دلیل در هنگام شکستن ال سی دی چاره ای جز پرداخت هزینه زیاد و تعمیر آن ندارند. 

اما با به کار بردن تمهیداتی می توان از بروز شکستن ال سی دی جلوگیری کرد. به عنوان مثال استفاده از گلس باکیفیت و مناسب و احتیاط در هنگام استفاده از گوشی جزو مراقبت ها و پیشگیری هایی است که باید صورت گیرد. محافظ یا گارد گوشی نیز جهت محافظت بیشتر LCD نیز یک روش مناسب به شمار می رود. به این ترتیب می توان تا حد ممکن از آسیب و شکستگی ال سی دی ممانعت کرد تا دیگر نیازی به تعمیر ال سی دی آیفون پرو مکس نداشته باشیم.

تعمیر ال سی دی آیفون PRO MAX یکی از امور حرفه ای محسوب می شود و افراد مطلع و آگاه باید در جهت انجام آن اقدام کنند. 

بررسی و اقدامات قبل از تعمیر ال سی دی آیفون پرو مکس

 هنگامی گوشی آیفون پرو مکس شما در اثر سقوط، ضربه یا فشار دچار شکستگی ال سی دی شد در ابتدا با آرامش دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. وضعیت گوشی را چک کنید. دستگاه با وجود شکستگی ها باز هم کارکرد خود را از دست نداده است یا اینکه به کلی خاموش شده است. عمق شکستگی و میزان آسیب وارد شده را نیز ارزیابی کنید. اگر دستگاه روشن شده و به کار خود ادامه می دهد، نشانگر سالم بودن تاچ و ال سی دی است. در این صورت فقط گلس آسیب دیده و باید تعویض شود. 

(لازم به ذکر است که منظور از گلس در این بخش قسمتی از LCD است که توسط شرکت اپل به ال سی دی گوشی پرس می شود. این گلس شیشه ای و ضخیم بوده و با گلس هایی که به عنوان لوازم جانبی توسط فروشگاه ها عرضه می شود تفاوت می کند.) اما اگر دستگاه روشن نمی شود و به کلی از کار افتاده نیاز به تعمیر ال سی دی آیفون پرو مکس است. در این صورت باید ال سی دی گوشی شما تعویض شود تا دستگاه به کارآیی خود ادامه دهد. 

نحوه تعمیر LCD گوشی iphone پرو مکس

تعمیر ال سی دی آیفون پرو مکس به دو شکل تعویض کامل تاچ و ال سی دی و تعویض گلس آن صورت می گیرد. اگر تاچ و LCD به طور کامل خراب شده باشند و گوشی کارکرد خود را از دست بدهد تعویض کامل ال سی و دی و تاچ لازم است. چرا که اگر تاچ را عوض کرده و ال سی دی را به جهت کارایی در جای خود نگه دارید، مشکل دستگاه برطرف نمی شود. اما چنانچه صفحه نمایش و گوشی به خوبی کار کنند و با وجود شکستگی ها اختلالی در برنامه های دستگاه ایجاد نشده باشد صرفا تعویض گلس مشکل را رفع خواهد کرد. 

تعمیر ال سی دی آیفون 5

شکستن ال سی دی آیفون 5 از مشکلات معمولی است که در گوشی های هوشمند اتفاق می افتد. تقریبا می توان گفت 60 درصد از سفارش های تعمیر ال سی دی جهت تعمیر ال سی دی آیفون 5 ثبت شده است که اغلب به علت شکستن ال سی دی رخ می دهد و معمولا هم شکستن ال سی دی آن ها به دلایل سهل انگاری کاربر و افتادن گوشی از دست او اتفاق می افتد. متاسفانه ال سی دی آیفون 5 به شدت در برابر ضربه حساس خواهد بود که افتادن آن روی زمین اصلی ترین علت شکستن ال سی دی آیفون ها محسوب می شود.چنانچه که ال سی دی اپل شما با ضربه یا هر دلیل با شکستن مواجه شد، با توجه به نوع شکستگی که رخ داد به دو روش تعمیر می گردد. که در ادامه به آن اشاره می نماییم.

تعویض گلس روی ال سی دی

در این حالت برای تعمیر ال سی دی آیفون5 تنها در شرایطی صورت می گیرد که در اثر ضربه وارد بر گوشی فقط گلس یا شیشه روی آن شکسته شده باشد و آسیبی به تاچ یا فریم گوشی وارد نشده باشد .در این صورت می توان تعمیر ال سی دی شکسته آیفون را با تعویض گلس به اتمام رساند و با این وجود هزینه تعمیر به طرز چشمگیری کاهش خواهد داشت.

قیمت ال سی دی آیفون 5

لیست قیمت ال سی دی آیفون 5 و تاچ LCD گوشی موبایل آیفون اپل به همراه گارانتی تعویض می توانید از طریق تماس با همکاران ما به دست آورید. معمولا گوشی های آیفون از صفحه نمایش ضد ضربه برخوردار نمی باشند بنابراین صفحات آن ها در برابر خطرات زیادی خواهند بود .لذابه دلیل اینکه هزینه تعمیر و تعویض صفحه نمایش مبلغ بالایی را در بر می گیرد، نیاز می باشد تا نهایت مراقبت از آن صورت گیرد.

تعمیر ال سی دی آیفون 6

یکی از رایج ترین اتفاقاتی که برای گوشی های موبایل پیش می آید شکسته شدن ال سی دی دستگاه است. به طوری که بیشترین سفارش ها در خصوص تعمیر تلفن های همراه مربوط به LCD آنها است. این اتفاق به دلیل سهل انگاری کاربر پیش می آید که اغلب به دلیل سقوط گوشی است. ال سی دی گوشی آیفون حساسیت بالایی دارد و در اثر ضربه می شکند. به همین جهت در مطلب حاضر قصد داریم درباره تعمیر ال سی دی آیفون 6 و موضوعاتی پیرامون آن صحبت کنیم.

چگونه باید LCD گوشی آیفون 6 را تعمیر کنیم؟

همانطور که گفتیم گوشی های اپل دارای ال سی دی های حساسی هستند و در اثر ضربه و سقوط به راحتی صدمه می بینند. در هنگام شکسته شدن ال سی دی آیفون باید به دنبال تعمیر آن باشیم. تعمیر ال سی دی آیفون 6 به دو صورت تعویض تاچ ال سی دی آیفون 6 و دیگری تعویض گلس روی LCD امکان پذیر است. در بخش های بعدی به دو روش تعمیر ذکر شده می پردازیم.

در چه مواردی تعویض گلس روی ال سی دی لازم است؟

گاهی اوقات گوشی های موبایل در اثر ضربه یا سقوط دچار شکستگی گلس می شوند. در این مواقع باید صرفا گلس گوشی تعویض شود و تاچ و فریم دستگاه صدمه ای ندیده است. هنگامی که فقط گلس دچار آسیب شده است شما فقط ترک ها و شکستگی هایی راروی صفحه مشاهده می کنید و دستگاه به کار خود ادامه می دهد. کلیه کارکرد دستگاه به خوبی انجام می شود و صرفا گوشی شما از نظر ظاهری صدمه دیده است. در این هنگام تعمیر ال سی دی آیفون 6 فقط با تعویض گلس آن صورت می گیرد.

قیمت تعویض گلس گوشی آیفون 6 بسیار کمتر از تعویض LCD آن تمام می شود. جهت تعویض گلس موبایل اپل 6 خود می توانید به مراکز معتبر مراجعه کرده و آن را تعویض نمایید و چنانچه با نحوه تعویض گلس گوشی آشنایی دارید خودتان نسبت به این امر اقدام کنید.

قیمت تعمیر LCD گوشی آیفون 6

تعمیر ال سی دی آیفون 6 یکی از امور تخصصی است که باید توسط افراد حرفه ای انجام شود. تعمیر شکستگی هایی که فقط گلس گوشی را دچار آسیب می کند هزینه زیادی به همراه نمی آورد ولی تعویض تاچ گوشی آیفون 6 هزینه بالایی را بر دوش کاربر می گذارد. جهت جلوگیری از بروز این اتفاقات در هنگام خرید آیفون 6 حتما از یک گلس خوب و باکیفیت برای ال سی دی آن استفاده کنید. گلس را توسط فرد ماهر روی گوشی بچسبانید و همواره مراقب موبایل خود باشید.
ال سی دی گوشی های اپل جزو گران ترین قطعات آن به شمار می رود و در صورت هر گونه آسیب هزینه بالایی را به دنبال دارد. ال سی دی های آیفون با توجه به مدل های گوشی قیمت های متفاوتی دارند و گوشی های جدیدتر دارای ال سی دی های گران تری هستند.