سوالات متداول

بله این مشکل رایج در گوشی ایفون ۷ و ۷ پلاس است و   قابل تعمییر می باشد .  در صورتی که چیپست اصلی مدار انتن به نام ای سی بیس باند اتصال نشده باشد و یا به اصطلاح نسوخته باشد.  چرا که این ای سی در گوشی های ایفون غیر قابل تعویض است . دقت داشته باشد با توجه به حساسیت بالای این چیپست و مدار مربوطه هر گونه دست کاری ناشیانه و غیر تخصصی میتواند دستگاه را کلا غیر قابل تعمیر کند.

بله .در این موارد اکثرا دوربین بر اثر استحلاک بالا و یا ضربه به این شکل لرزش پیدا می کنند که با تعویض دوربین قابل حل است. دقت داشته باشید حتما باید از لنز اورجینال ایفون ۶ اس پلاس استفاده شود تا کیفیت دوربین اوفت نکند .

بله قطعا .این مشکل رایج گوشی های آیفون  با مدل x به بالا هستش که کاملا قابل تعمیر هستش و بعد از تعمیر به حالت اول بر می گردد . به شرط اینکه  دستکاری غیر تخصصی و ناشیانه  نشده باشد  و یا  المان های منحصر به فرد مدار فیس ایدی تعویض نشده باشد  ( المان های فیس ایدی غیر قابل تعویض می باشد ) که در این دو صورت  فیس ایدی شما  به هیچ عنوان تعمیر نمی شود و یا هزینه ی تعمیرات فیس ایدی افزایش می یابد .

شیشه پشت گوشی شما قابل تعویض است و استفاده از ابزار دقیق و به روز و دقت بالای کارشناس می تواند گوشی شما را بعد از تعویض شیشه پشت مثل روز اول کند . و در صورت کم دقتی علاوه بر ظاهر نا مناسب دستگاه بعد از تعویض حتی می تواند اسیب هایی به قسمت های مختلف گوشیه اپل شما وارد شود پس در انتخاب مرکز تعمیراتی که گوشی ایفون خود را بهشون میسپارید بسیار دقت کنید .

این مورد بیشتر در یکسری از گوشی های  آیفون سری ۱۲ و ۱۲ پرو  پیش می آید که با تعویض قطعه مربوطه به طور کامل مشکل شما حل می شود . فقط توجه داشته باشید قطعه باید اورجینال باشد و با دقت تعویض گردد تا به فیس ایدی شما آسیبی وارد نشود .

بله . ایراد رایج ایفون ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس ایراد انتن است و معمولا دستگاه بدون سیم کارت no sim است و زمانی که سیم کارت وارد می شود دستگاه  no servis و یا serching می شود . ایراد از مدار بیس باند مادر برد می باشد و با توجه به دو طبقه بودن مادر برد این دستگاه ها روند عیب یابی و تعمیر باید با دقت و مهارت بالا انجام گردد .

لطف بفرمایید در اولین فرصت سریعا به اولین مرکز تعمیرات معتبر گوشی های اپل مراجعه کنید  و تا قبل از تعمییر به شارژر متصل نکنید . داخل برنج قرار ندهید . اگر دستگاه رونش است سریعا خاموش کنید.

در موارد اب خوردگی گوشی های آیفون  اگر شدت ابخوردگی  و زمان آن زیاد نباشد و دستگاه آیفون شما دستکاری نشده باشد با مراجعه به یک مرکز تخصصی اپل دستگاه با هزینه ی منطقی تعمیر می گردد .