برای تماس مستقیم با کارشناسان کلیک کنید (ساعات کاری 9 تا 18 همه روزه غیر از تعطیلات رسمی)

تعمیر ایرپاد پرو

تعمیر ایرپاد پرو

همانطور که می دانید ایرپاد پرو یکی از محصولاتی از قیمت زیادی دارد. به همین علت هنگامی که خراب شود، باید در کوتاه ترین زمان اقدام به تعمیر ایرپاد پرو کنید. علاوه بر این باید توجه کنید که این گونه از محصولات را باید حتماً به مراکز معتبر بسپارید. زیرا اگر تعمیرکاری که اقدام به تعمیر ایرپاد پرو شما می کند تخصص لازم را نداشته باشد، ممکن است ایرپاد شما را خوب تعمیر نکند و یا آن را خراب کند. علاوه بر این باید به مراکزی مراجعه کنید که خدمات تعمیر ایرپاد پرو و تعمیر آیفون را ارائه دهند. همان ...

رتبه دهی به این مطلب

همانطور که می دانید ایرپاد پرو یکی از محصولاتی از قیمت زیادی دارد. به همین علت هنگامی که خراب شود، باید در کوتاه ترین زمان اقدام به تعمیر ایرپاد پرو کنید. علاوه بر این باید توجه کنید که این گونه از محصولات را باید حتماً به مراکز معتبر بسپارید. زیرا اگر تعمیرکاری که اقدام به تعمیر ایرپاد پرو شما می کند تخصص لازم را نداشته باشد، ممکن است ایرپاد شما را خوب تعمیر نکند و یا آن را خراب کند. علاوه بر این باید به مراکزی مراجعه کنید که خدمات تعمیر ایرپاد پرو و تعمیر آیفون را ارائه دهند. همان طور که می دانید این گونه از مراکز دارای متخصصین و تکنسین های زبده و باتجربه هستند و علاوه بر این از تجهیزات پیشرفته در تعمیر ایرپاد پرو استفاده می کنند. به همین علت خدمات باکیفیتی را ارائه می دهند و می توانند به صورت حرفه ای اقدام به تعمیر ایرپاد پرو کنند.

تعمیر ایرپاد پرو

تعمیر ایرپاد پرو اپل

همانطور که می دانید تعمیر روش ایرپاد پرو بستگی به نوع آن دارد. البته روش تعمیر ایرپاد پرو به عوامل دیگری هم بستگی دارد. مثلاً نوع خرابی و نوع آسیبی که به ایرپاد وارد شده است، می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی روش تعمیر آن داشته باشد. برای تعمیر ایرپاد پرو اپل باید ابتدا مرحله ی عیب یابی آن با دقت انجام شود. این مرحله بسیار مهم است و جزو حساس ترین مراحل تعمیر ایرپاد پرو اپل به حساب می آید. در واقع اگر تعمیرکار و تکنسین متخصص باشد، می تواند با استفاده از تجربیات خود در کوتاه ترین زمان مشکل ایرپاد را بیابد و به این صورت می تواند به راحتی اقدام به تعمیر آن کند. همانطور که می دانید اگر تعمیرکار تجربه کافی نداشته باشد و تخصص آن به حدی نباشد که بتواند مشکال ایرپاد را به درستی پیدا کند، ممکن است با عیب یابی نادرست ایرپاد شما را خراب تر کند. در واقع استفاده از ابزار و تجهیزات مخصوص در تعمیر ایرپاد بسیار مهم است. برای گذراندن دوره های آموزش تعمیرات اپل  کلیک کنید.

هزینه تعمیر ایرپاد پرو

همانطور که می دانید برای تعیین هزینه تعمیر ایرپاد پرو در ابتدا باید به نوع خرابی و نوع آسیبی که به آن وارد شده است توجه کرد. در این صورت در اولین قدم اقدام به عیب یابی آن می کند و سپس بر اساس مشکلی که در ایرپاد شما پیش آمده است قیمت هزینه آن را به شما می گویند. علاوه بر این باید بیان کنیم که نوع خرابی در ایرپاد هم می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت آن داشته باشد. زیرا اگر اجزای ایرپاد قابل تعمیر باشند، قیمت شان کمتر از اجزای قابل تعویض است. علاوه بر این نوع اجزایی که برای تعویض ایرپاد استفاده می کنند بسیار مهم است. زیرا ممکن است برای تعویض ایرپاد پرو از قطعات فیک استفاده کنند. در این صورت هزینه آن کمتر از قطعات اصلی و اورجینال است. همانطور که می دانید تعمیر ایرپاد پرو کم هزینه تر از تعویض آن است.

روش تعمیر ایرپاد پرو

روش تعمیر ایرپاد با یکدیگر متفاوت است. در واقع برای تعمیر آن از روش های تجربی استفاده می کنند. علاوه بر این باید توجه داشته باشید که هر تعمیرکار از یک روش خاصی برای تعمیر ایرپاد استفاده می کنند. به همین علت روش های بسیار زیادی وجود دارند که بعضی از این روش ها می توانند در کوتاه ترین زمان انجام بگیرند. در حقیقت باید بیان کنیم که هر روشی کارآمد تر و درست تر باشد برای تعمیر ایرپاد مناسب تر است. علاوه بر این باید بیان کنیم که تعمیر هر یک از قطعات ایرپاد روش خاصی دارد و روش تعمیر کیس شارژ ایرپاد با روش تعمیر اسپیکر ها و باتری آنها کاملاً با یکدیگر متفاوت است. علاوه بر هزینه تعمیر آن هم با یکدیگر متفاوت است و به همین علت می توانیم بیان کنیم که هر یک از قطعات ایرپاد پیچیدگی و کاربرد خاص خود را دارند. برای تعمیرات تخصصی اپل به اپل آچار مراجعه نمایید.

تعمیر ایرپاد پرو

مشکلات مرسوم ایرپاد

مشکلات ایرپاد پرو شامل قطع شدن صدای ایرپاد و شارژ نشدن آن و پایین آمدن کیفیت صدا است. همانطور که مشاهده کردید سه تا از رایج ترین مشکلات ایرپاد پاد را بیان کردیم. این گونه از محصولات هندزفری های بی سیم هستند که یک سیستم هوشمند دارند. ایرپاد پرو دارای سنسورهایی است که تشخیص می دهند که آیا گوشی ایرپاد در گوش شما قرار دارد و یا ندارد. به همین علت هنگامی که گوشی ایرپاد را درون گوش خود قرار می دهید و متوجه می شوید که صدای آن قطع شده است و وصل نمی شود، باید بدانید که مشکل ایرپاد شما از سنسورهای آن است. زیرا سنسور هایش خراب شده است و دیگر قابلیت تشخیص حالات را ندارد. علاوه بر این باید بیان کنیم که یکی دیگر از رایج ترین مشکلات ایرپاد کیفیت پایین صدا است

معرفی ایرپادهای اپل

ایرپاد های اپل کیفیت بسیار بالایی دارند و نسل جدید هندزفری های بیسیم می باشند. این گونه از محصولات کاربردی همانند هندزفری دارند. اما پیشرفته تر هستند. ایرپادهای اپل با کیفیت بسیار بالا به عرصه تولید رسیده اند. علاوه بر این باید بیان کنیم که مدل جدید ایرپاد ۱ و ۲ وارد بازار شده اند. همچنین دارای یک کیس شارژ هستند. این ایرپاد ها زمانی که درون جعبه قرار می گیرند، شارژ می شوند. این گونه از محصولات دارای طراحی ارگونومیک هستند و به همین علت به هیچ عنوان هنگامی که در گوش هستند، گوش ها را اذیت نمی کنند. هر گوشی ایرپاد دارای باتری جداگانه ای است و زمانی که شارژ می شود یک روز کاملا کار می کند. همچنین باید بیان کنیم که ایرپاد پرو اپل میکروفون های قوی دارد. به همین علت قدرت انتقال صوت آن بسیار بالا است و با استفاده از فناوری نویز کنسلینگ تولید شده است

نحوه تمیز کردن ایرپاد پرو

همانطور که می دانید که هنگامی که می خواهید ایرپاد خود را تمیز کنید، دقت و توجه لازم را داشته باشید. زیرا تمیز کردن آن به راحتی انجام نمی شود. همانطور که می دانید عوامل بسیار زیادی باعث کثیف شدن محفظه ایرپاد می شود، در این صورت باید محفظه ها را تمیز کنید. زیرا عواملی مانند پرز لباس ها و دیگر عوامل مانند گرد و غبار می تواند باعث به مسدود شدن همه محفظه های ایرپاد شود. به همین علت باید در کوتاه ترین زمان اقدام به تمیز کردن آن کنید. البته ممکن است عرق و یا رطوبت وارد محفظه ایرپاد شود. در واقع باید توجه داشته باشید که رطوبت و آب به هیچ عنوان نباید وارد ایرپادهای شما شود. زیرا ایرپاد اپل ضد آب نیستند و به همین علت می تواند باعث خراب شدن ایرپاد شما شود. همچنین باید توجه کنید که برای پاک کردن ایرپاد می توانید از پارچه های الکلی مرطوب استفاده کنید.

تعمیر ایرپاد پرو

خرابی های ایرپادهای اپل

ایرپاد های اپل کیفیت بسیار بالایی دارند اما عوامل زیادی می تواند باعث خراب شدن آنها شود. البته باید توجه کنید که بعضی از ایرپاد های اپل ضد آب هستند. به همین علت در برابر رطوبت و آب مقاومت بالایی دارند و هنگامی که در مجاورت رطوبت قرار بگیرند، قطعات داخلی آن زیاد خسارت نمی بیند. خرابی هایی که برای ایرپاد های اپل پیش می آید، شامل گرفتگی بلندگوی داخلی و یا انسداد خروج های کپسول گوشی و یا گرفتگی دهانه میکروفون و ضعیف شدن باتری های گوشی و مشکلات دیگری شامل خط و خش در شنیدن صدای مخاطب و آهنگ و صدای بی کیفیت و یا شارژ خالی کردن گوشی ها و یا عدم شارژ آن می باشد. اگر ایرپاد شما با این مشکل مواجه شد، باید اقدام به تعمیر ایرپاد پرو کنید. علاوه بر این برای تعمیر آن حتماً باید به مرکز تعمیرات ایرپاد پرو معتبر مراجعه کنید. علاوه بر این اگر مشکلاتی برای ایرپاد شما پیش آمد، باید اقدام به تعمیر میکروفون ایرپاد پرو کنید.

سرویس کردن ایرپاد پرو

همانطور که می دانید اگر ایرپاد شما خراب شود، باید در سریع ترین زمان اقدام به تعمیر ایرپاد پرو خود کنید. برای سرویس کردن ایرپاد حتماً باید توجه کنید که این کار باید با حساسیت بسیار بالا انجام بگیرد. زیرا اگر مشکلی در این راستا پیش بیاید باعث می شود تا ایرپاد شما خراب تر از اینی که هست شود. به همین علت سعی کنید زمانی که ایرپاد تان شما خراب شد در همان روز به مراکز خدمات رسانی ایرپاد پرو مراجعه کنید. همچنین باید توجه داشته باشد که مراجعه تان باید حضوری باشد تا بتوانید مشکلات ایرپاد خود را به صورت کامل برای متخصصین و تکنسین ها شرح دهید تا آنها بتوانند با توجه به مشکلاتی که بیان کرده اید به عیب یابی گوشی های ایرپاد شما بپردازند. نکته دیگری که باید بیان کنید این است که برای سرویس کردن ایرپاد خود عجله نکنید و سعی کنید تا گوشی های ایرپاد شما به طور کامل توسط افراد تکنسین و متخصص سرویس شود. در مراکز تعمیرات تخصصی ایرپاد پرو حتماً باید به قطعاتی که بر روی آن نصب می شود توجه کنید.

اجرت تعمیر ایرپاد پرو

برای تعمیر ایرپاد پرو باید مبلغی به عنوان هزینه و اجرت تعمیر پرداخت کنید. این اجرت بر اساس مشکلات گوشی و عیب یابی آن انجام می گیرد. هزینه عیب یابی ایرپاد به صورت رایگان انجام می گیرد. اما هزینه تعمیر و تعویض قطعات آن رایگان نیست و شما باید مبلغی را برای تعمیر آن پرداخت کنید. البته مراکزی وجود دارد که برای عیب یابی ایرپاد شما مبلغی را دریافت می کنند. به همین علت نمی توان گفت که همه مراکز این کار را به صورت رایگان انجام می دهند. علاوه بر این باید بیان کنیم که برای تعیین قیمت تعمیر ایرپاد پرو به مشکل گوشی های ایرپاد شما توجه می کنند. اگر مشکل گوشی ایرپاد شما نیاز به تعویض قطعه داشت، علاوه بر اجرتی که برای تعمیر ایرپاد پرو از شما می گیرند باید هزینه قطعه تعویضی را هم پرداخت کنید. علاوه بر این باید توجه داشته باشید که بعضی از مشکلاتی که برای ایرپاد به وجود می آیند، کاملا سطحی هستند و با تعمیر سطحی برطرف می شوند و دیگر نیاز به تعویض قطعه ایرپاد نیست. در این صورت هزینه تعمیر ایرپاد پرو کم می شود.

روش های تعمیر ایرپاد اپل 

روش های تعمیر ایرپاد اپل بسیار زیاد است. زیرا ایرپاد اپل امکانات بسیار زیادی دارد و همین امر باعث پیچیدگی آن شده است. علاوه بر این باید بدانید که در بعضی از مواقع پیچیدگی اجزا و قطعات ایرپاد اپل باعث شد تا تعمیرکاران نتوانند راه حل خاصی برای تعمیر آن پیدا کنند. اگر برای تعمیر ایرپاد پرو اطلاعات زیادی کسب کرده اید و یا در این کار متخصص هستید باید توجه کنید که برای باز کردن ایرپاد پرو حتماً باید دقت خاصی این کار را انجام دهید تا بتوانید چسب های ایرپاد پرو به خوبی از یکدیگر جدا کنید. برای انجام این کار بهتر است از الکل و گرما استفاده کنید. زیرا گرما باعث می شود تا چسب های ایرپاد از دیگر باز شود. همچنین می توانید برای برداشتن پوشش لاستیکی ایرپاد از چاقو استفاده کنید.

تعمیر ایرپاد پرو

مشکل متصل نشدن به کامپیوتر

بسیاری از افراد هنگام استفاده از ایرپاد متوجه می شوند که ایرپاد به کامپیوتر متصل نمی شود. در این صورت باید اقدام به تعمیر ایرپاد پرو کنید. البته در بعضی از مواقع نیاز به تعمیر آن نیست. مثلاً در ابتدا بهتر است که ایرپاد خود را به کیس شارژ برگردانید و ۱۰ ثانیه صبر کنید و دوباره مجدد این کار را تکرار کند. اما اگر نتیجه نگرفتید می توانید ایرپاد خود را خاموش روشن کنید. در بعضی از مواقع این کار ثمربخش خواهد بود. علاوه بر این شما می توانید از چند روش دیگر استفاده کنید. اگر روش هایی که بیان کردیم کارساز نبود، بهتر است بلوتوث ایرپاد خود را فعال و یا غیر فعال کنید و در نهایت باید اقدام به همگام سازی مجدد با کامپیوتر کنید.

مشکل صدا و تماس در ایرپاد

رایج ترین مشکلاتی که برای ایرپاد پیش می آید، در قسمت صدا و تماس است. اگر مشکل ایرپاد شما با روش هایی که بیان می کنیم حل نشد حتماً باید اقدام به تعمیر ایرپاد پرو کنید. در واقع اگر زمانی که قصد تماس گرفتن دارید و متوجه می شوید که تماس ناموفق است، در این صورت باید وارد تنظیمات بلوتوث شوید و زمانی که نماد i را مشاهده کردید آن را انتخاب کنید و بعد از آن میکروفون چپ و راست تنظیم کنید. اما اگر مشکل ایرپاد شما از صدا بود در این صورت باید به محیط اطراف توجه داشته باشید. زیرا اگر شما در کنار وای فای باشید ممکن است نویز ناشی از آن باشد و باعث شود تا ایرپاد شما صدا را به خوبی به شما انتقال ندهد. علاوه بر این باید برای شما می توانیدAutomatic Ear Detection را غیر فعال کنید. البته برای مشکلات تماس را هم می توانید با غیرفعال کردن این مورد مشکلات خود را به راحتی حل کنید.

مشکل کیفیت صدا در ایرپادها

علاوه بر این باید بیان کنیم که مشکلاتی که از بلوتوث ناشی می شود، مانند اختلالات بلوتوث می تواند باعث مشکل در صدای ایرپاد شود. در این صورت باید اقدام به تعمیر ایرپاد پرو کنید. همچنین باید توجه داشته باشید که نداشتن دانش کافی در حین استفاده از ایرپاد می تواند باعث شود تا ایرپاد شما در کوتاهترین زمان خراب شود. به همین علت هنگامی که ایرپاد تهیه می کنید و یا آن را هدیه می گیرید، همواره از روش صحیح استفاده از آن اطلاعات کسب کنید تا بتواند عمر ایرپاد خود را افزایش دهید. همچنین باید بیان کنیم که در بعضی مواقع کیفیت پایین صدا در ایرپاد ها ناشی از کثیف شدن محفظه آن است که در آن صورت باید اقدام به تمیز کردن ایرپاد تان کنید. البته باید توجه داشته باشید که در هنگام تمیز کردن حتماً باید به یک سری از نکات توجه داشته باشید مثلا به هیچ عنوان بر روی محفظه آن الکل نزنید. زیرا اگر الکل وارد محفظه شود باعث می شود تا ایرپاد تان را خراب شود. در این صورت باید حتماً در بهترین زمان اقدام به تعمیر ایرپاد پرو کنید.

مشکل ولوم در اندروید

در بعضی از مواقع ممکن است متوجه شوید که ولوم آیا حجم صدا ایرپاد شما بسیار کم است. در واقع هنگامی که خود را به دستگاه اندروید متصل کنید دستگاه اندروید می تواند بر روی حجم صدا ایرپاد شما تاثیر بسیار زیادی بگذارد. علاوه بر این باید بیان کنیم که هنگامی که با یک دستگاه اندرویدی از ایرپاد استفاده می کنید، حجم صدا کنترل نمی شود. به همین علت مشکلات زیادی پیش می آید. در این صورت یک راه حل برای دستگاه های سامسونگ وجود دارد و آن این است که شما باید به تنظیمات گوشی مراجعه کنید و وارد اتصالات بلوتوث شوید. در آن قسمت ۳ نقطه در گوشه بالای سمت راست گوشی شما وجود دارد در واقع باید به اینجا مراجعه کنید و گزینه را فعال کنید Media Volume Sync اگر این مراحل را در گوشی های سامسونگ به خوبی انجام دهید، می توانید صدا را در دستگاه اندروید کنترل کنید و مشکل ولوم ایرپاد خود را به خوبی حل کنید.

تعمیر ایرپاد پرو

عمر باتری پایین

باید بدانید که مشکلات زیادی برای گوشی های ایرپاد پرو شما پیش می آید. یکی از آنها ممکن است عمر پایین باتری باشد که در آنها استفاده می شود. در این صورت ایرپاد شما به زودی شارژ خالی می کند و یا در مدت طولانی شارژ می شود. اگر قابلیت تشخیص خودکار ایرپاد شما روشن باشد، در این صورت ایرپاد شما در حالت کم مصرف می رود. علاوه بر این باید بیان کنیم که اگر این مشکل هنوز هم ادامه داشت، در این صورت بهتر است گوشی خود را ریستارت کنید. اگر مشکل گوشی شما از شارژ نشدن ایرپاد باشد بهتر است اقدام به تعمیر کیس ایرپاد پرو کنید. علاوه بر این باید بگوییم که برای تعمیر باتری ایرپاد پرو و یا تعمیر شارژر ایرپاد پرو همواره سعی کنید که بهترین مراکز را مد نظر قرار دهید.

برای تعمیر ایرپاد پرو همواره سعی کنید که باید به مراکز معتبر مراجعه کنید. علاوه بر این باید توجه داشته باشید مرکزی که به آن مراجعه می کنید، حتماً باید دارای تکنسین های کار بلد باشد. علاوه بر این باید از لوازم و تجهیزات و دستگاه های خاص در تعمیر ایرپاد پرو استفاده کنند. همچنین توجه داشته باشید که هنگامی که ایرپاد خود را به تعمیر می برید حتما باید در تعمیر و تعویض آن از بهترین تجهیزات و قطعات استفاده شود. در واقع تعمیر قطعات ایرپاد هزینه کمتری نسبت به تعویض آن دارد. زیرا در بعضی از مواقع برای تعویض قطعات، از قطعات اورجینال و اصل استفاده می کنند، در این صورت هزینه تعمیر آن گران می شود.

خدمات اپل آچار