تعویض دوربین آیفون

تعویض دوربین آیفون

خیلی از افراد ترجیح می دهند تا کارهای عکاسی مربوط به خود را به صورت عادی و از طریق دوربین های گوشی خود صورت دهند. ترجیح آن ها بر این می باشد که از تلفن همراه هایی استفاده کنند دارای مشخصات بالایی در بخش دوربین باشند و به نوعی بتوانند با تصویر واقعی خود شباهت بیشتری داشته باشند. تعویض دوربین آیفون در مرکز تعمیری موبایل آیفون مشاهده می شود و می توان آن را جزو موارد رایج دانست. بهبود عملکرد دوربین در بسیاری از برندها نیز به الویت آن ها تبدیل شده است و به نوعی دقت در طراحی و آپدیت نسبت به تکنولوژی های روز می تواند آن ها در بازار و رقابت های موجود برتر نگه دارد. یکی از برندهایی که توانسته است خود را در جایگاه مناسبی در حوزه دوربین موبایل قرار دهد، برند آیفون می باشد. تعمیر آیفون در اپل آچار به صورت تخصصی انجام می گردد.

کاربران موبایل اپل از این بخش رضایت داشته و می توانند این بخش را جزو نکات مثبت گوشی های خود بیان کنند. با توجه به کوچک بودن دوربین و همچنین کیفیت بالای آن که همیشه همراه شما باشد به یکی از کاربردی ترین ابزارها تبدیل شده است. همیشه بخش های زیادی در این سیستم در حال آپدیت و بهبود می باشد. بنابراین نیاز است تا دقت کافی داشته باشیم و از آن به صورت مناسب استفاده کنیم. در صورت ضربه دیدن و یا نفوذ آب باید تعمیرات اساسی شود تا به کیفیت مطلوب خود بازگردد. اگر قصد تعویض دوربین ایفون 7 را دارید کلیک کنید. اما در هنگام تعویض دوربین آیفون چه نکاتی باید توجه شود؟ علت تفاوت قیمت دوربین های آیفون در چه چیزی می باشد؟ نصب دوربین های غیراصل می تواند کیفیت مربوط به دوربین شما بسیار پایین آورد و افت کیفیتی برای شما رقم بزند. بنابراین نیاز است تا در هنگام تعویض دقت کنیم.

تعویض دوربین آیفون

تعویض دوربین موبایل آیفون با ضمانت iphone

در صورت نیاز به تعمیر دوربین آیفون باید رفع تمامی مشکلات مربوط به عملکرد دوربین گوشی را صورت دهیم. برخی اوقات نیاز است تا تعمیر در بخشی از آن یک سری اصلاحات صورت گیرد و به حالت عادی برگردانیم.زمانی که دوربین گوشی شما آسیب جدی می بیند نیاز است تا کلاً آن را تعویض کنیم. به عنوان مثال زمانی که به صورت کلی لنز دوربین می شکند نیاز است تا کلاً آن قطعه را عوض کنیم و یک قطعه جدید جایگزین آن شود.

این لحظه نیاز است تا به یک مرکز مناسب مراجعه کنیم. اقداماتی که برای تعمیر دوربین آیفون برند اپل نیاز است باید به صورت دقیق و توسط یک فرد مورد اعتماد انجام شود. با توجه به اینکه چه خرابی صورت گرفته است تدبیرها متفاوت است و باید یک سری راهکار جداگانه تعیین شود. عمده مشکلاتی که باعث می شود تا تعمیر و یا تعویض دوربین آیفون صورت گیرد می تواند ناشی از ضربه و شکستن لنز آن بیان نمود. گوشی دچار آسیب نمی شود اما در بخش لنز شکستگی رخ می دهد که باعث می شود تا شما نیاز داشته باشید تا دقیق عملیاتی بر روی آن صورت گیرد.

ایجاد خط و خش بر روی لنز دوربین آیفون در اثر استفاده نادرست رخ می دهد و باعث می شود تا شما بتوانید کیفیت نامطلوبی در عکس های خود مشاهده کنید. این مورد ناشی از برخورد لنز دوربین شما با اشیایی مانند کلید و… باشد. در این صورت بر روی لنز دوربین شما خط هایی رخ می دهد که بر روی کیفیت تصاویر نیز اثر می گذارد. از دیگر موارد نفوذ آب داخل آن است. در این صورت باعث می شود تا عملکرد دوربین مورد آسیب قرار گیرد. البته ایرادات نرم افزاری نیز رخ می دهد که باید بدون تعمیرات و فقط تنظیماتی در بخش آن اصلاحات صورت گیرد. شما باید به نمایندگی تعمیر و تعویض دوربین آیفون مراجعه کنید تا اطمینان کامل از خدمات آن ها داشته باشید.

تعویض دوربین آیفون

هزینه تعویض دوریبن آیفون

هزینه تعمیر دوربین آیفون با توجه به اقداماتی که با این هدف انجام می شوند، تعیین می شود. اگر نیاز به تعویض دوربین باشد، هزینه قطعه جدید هم در نظر گرفته می شود. در اکثر موارد امکان تعمیر دوربین وجود نداشته و نیاز است تا به سراغ تعویض آن برویم. بنابراین مهم است تا فرد مورد به درستی قطعه مناسب جایگزین کند. اصل بودن قطعه و همچنین نحوه نصب آن بسیار مهم است که باید به صورت حرفه ای و دقیق صورت گیرد.

به صورت کلی قیمت هر قطعه و یا کلی محصولات اپل بسیار بالا است. میزان کیفیت مربوط به این دوربین ها بالا می باشد و نیاز است تا دقت داشته باشیم تا باعث سودجویی افراد نشود. هر کدام از خرابی درمان مخصوص خود را دارد بنابراین میزان هزینه مربوط به تعمیرات نیز فرق دارد. با مراجعه به یک مرکز معتبر تعمیرات، آن ها مشکل را شناسایی و در ادامه به سراغ درمان و تعمیر می روند. این روند بسیار مهم است باید در آن دقت لازم داشت و توسط یک متخصص صورت گیرد، چون در غیر اینصورت شما هزینه می کنید و نتیجه نمی گیرید.

بنابراین با توجه به میزان خسارت و همچنین کیفیت تعمیر می توان قیمت های متنوعی را مشاهده کنید. بنابراین نیاز است تا به سراغ یک مرکز دارای گواهی مراجعه کنید جایی که استفاده از قطعات مناسب را داشته و نیاز به بررسی شما و همچنین تهیه اصل آن نباشد. در این صورت می توانید به سراغ گوشی خود را بعد از تعمیرات به حالت مناسب قبل آسیب بازگردانید.

تعویض دوربین آیفون 14 Pro Max

آیفون 14 پرومکس یکی از جدیدترین محصولات برند اپل است که با ظهور خود در بازار توانست تحولات زیادی را در بازار گوشی های تلفن همراه به وجود بیاورد. قابلیت های بسیار زیادی بر روی گوشی آیفون تعریف شده است و کاربران می توانند بدون هیچ گونه دغدغه ای از امکانات خاص آن بهره مند شود. دوربین آیفون بسیار حرفه ای است و کسانی که از دوربین آیفون 14 پرومکس استفاده کرده اند، به این موضوع اشاره می کنند که می توانند حرفه ای ترین عکس ها و فیلم ها را تهیه کنند. اما مشکلاتی مختلفی ممکن است برای دوربین آیفون به وجود بیاید که در نهایت منجر به تعویض دوربین آیفون 14 Pro Max می شود.

آب و رطوبت یکی از اصلی ترین فاکتورهایی است که می تواند بر عملکرد گوشی اثر بگذارد و در نتیجه کاربران را برای تعویض دوربین آیفون 14 Pro Max به سمت مراکز معتبر بکشاند. اگر شما عادت دارید که با دست خیس از تلفن همراه خود استفاده کنید و یا در زمان استحمام گوشی را به حمام می برید و به موزیک گوش می دهید باید بدانید که آب می تواند ساختار داخلی گوشی آیفون از جمله دوربین آن را از بین ببرند.

ضربه و فشار فاکتور دیگری است که در زمان تعویض دوربین آیفون 14 Pro Max مورد توجه قرار می گیرد. اگر به تازگی گوشی شما از یک ارتفاع به زمین پرتاب شده است و یا اینکه گوشی به سطحی برخورد سختی داشته است، باید به زودی منتظر بروز مشکلات زیادی در دوربین آیفون باشید. در همینجا به شما اعلام می کنید تعویض دوربین آیفون 14 Pro Max یک کار بسیار تخصصی است و تنها کسانی که در این زمینه تجربه دارند و دوره های مورد نیاز را گذرانده اند می توانند این کار را انجام دهند. ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 Pro Max

آیفون 13 پرومکس یکی از بهترین گوشی هایی است که توسط این برند تولید شده است. برند اپل تا به حال گوشی هایی با قابلیت های بسیار زیاد تولید کرده است و توانسته است به یک برند لوکس و لاکچری در میان کسانی تبدیل شود که به دنبال گوشی های خاص هستند. یکی از دلایلی که باعث شده است آیفون 13 پرومکس بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد دوربین حرفه ای آن است که حتی عکاسان و فیلمبرداران نیز می توانند از قابلیت های آن بهره مند شوند. اما دوربین آیفون مانند هر گوشی دیگری ممکن است خراب شود که در این صورت باید هر چه زودتر برای تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 Pro Max اقدام شود.
زمانی که صحبت از تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 Promax می شود باید بدانید که بخشی از قطعات داخلی دوربین آسیب دیده اند. به طور مثال، ممکن است گوشی شما ضربه دیده باشد و یا از یک ارتفاع به زمین پرتاب شده باشد. این مسئله باعث می شود شما برای تعمیر و یا تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 Promax به مراکز معتبر بیاید. فاکتور دیگری که ممکن است عملکرد گوشی را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و دوربین آن را خراب کند آب و رطوبت است.
بهتر است بدانید زمانی که شما برای تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 Pro Max اقدام می کنید اورجینال بودن قطعات تعویضی از جمله مواردی است که هرگز نباید نادیده بگیرید. اگر به مراکز نامعتبر مراجعه کنید ممکن است قطعات بی کیفیت و یا فیک بر روی گوشی آیفون 13 پرومکس شما سوار کنند و این قطعه می تواند عملکرد بخش های دیگر گوشی را نیز به شدت تحت تاثیر قرار دهد و آن را از بین ببرد. با توجه به تمامی این موارد توصیه می شود از اصل و اورجینال بودن قطعه ای که قرار است بر روی گوشی سوار شود اطمینان حاصل کنید.

تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 Pro

امروزه، آیفون 13 پرو به یک گوشی خاص و منحصر به فرد تبدیل شده است. این گوشی دارای قابلیت های بسیار زیادی است و زمانی که شما گوشی را مورد استفاده قرار می دهید می توانید تفاوت آن را با گوشی های دیگر احساس کنید. سرعت بسیار بالا و وجود برنامه های خاص از جمله مواردی هستند که در گوشی آیفون 13 پرو دیده می شود. دوربین این گوشی بسیار حرفه ای است و حتی عکاسان و فیلمبرداران می توانند برای تهیه عکس ها و فیلم های خود از این گوشی استفاده نمایند. اما گاهی ممکن است فاکتورهای مختلفی به گوشی آسیب وارد کنند و در این شرایط چاره ای جز تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 Pro باقی نمی ماند.
معمولا زمانی که صحبت از تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 Pro می شود مشکلات سخت افزاری برای گوشی به وجود آمده اند و ساختار داخلی گوشی را تحت تاثیر قرار داده اند. به طور مثال، ضربه و فشار یکی از مهمترین فاکتورهایی است که ممکن است عملکرد دوربین را تحت تاثیر قرار دهد. اگر گوشی شما به تازگی از ارتفاعی به زمین پرتاب شده است و پس از آن دوربین دچار اختلال شده است، به احتمال زیاد دچار آسیب های سخت افزاری شده است.
آب و رطوبت مسئله دیگری هستند که می توانند منجر به تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 Pro شوند. برای اینکار بهتر است گوشی خود را در موقعیتی قرار ندهید که ممکن است آب و یا رطوبت به ساختار داخلی آن نفوذ کنند. استفاده از کاور مناسب یکی از راهکارهایی است که برای جلوگیری از تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 Pro پیشنهاد می شود. همچنین، باید بدانید استفاده از قطعات اصل و اورجینال اهمیت زیادی دارد و شما نباید گوشی خود را به مرکزی ببرید که از قطعات تقلبی و یا فیک برای تعمیر دوربین گوشی شما استفاده نماید.

 

تعویض دوربین آیفون 13

اقداماتی که برای تعویض دوربین آیفون 13 انجام می گیرد، تا حد زیادی بستگی به نوع و شدت آسیب دیدگی قطعه خواهد داشت. در صورتی که گوشی شما از ایراد نرم افزاری برخوردار می باشد و باعث شده تا عملکرد دوربین را مشکل پیدا کند، به باز کردن دستگاه هیچ نیازی نخواهید داشت. در این صورت تنها با تعمیر نرم افزاری آیفون می توان ایرادهای دوربین را رفع نمایید . ولی در صورتی که  دوربین ضربه خورده و شکسته باشد، قطعات نمی توان آن را ترمیم نمود و در این شرایط راه حل تنها تعویض قطعه می باشد. گاها در مواردی  لنز خط و خش دارد که اغلب در این شرایط امکان ترمیم دوربین وجود نخواهد داشت. البته در موارد بسیار کمی تنها با سفت کردن کانکتور دوربین، مشکلات این قطعه را رفع می شود.

تعویض دوربین اورجینال آیفون 13

آیفون 13 یکی از محبوب ترین گوشی های تلفن همراه است که کاربران زیادی در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند. این گوشی می تواند پاسخگوی تمامی نیازهای شما به تلفن همراه باشد و حتی شما را دنیایی فراتر از تلفن همراه پیش می برد. دوربین آیفون 13 بسیار حرفه ای است و شما می توانید با این دوربین تصاویر و فیلم های فوق العاده ای را تهیه کنید. اما دوربین آیفون 13 ممکن است مانند هر دوربین دیگری خراب شود که در برخی از مواقع چاره ای جز تعویض دوربین اورجینال آیفون 13باقی نمی ماند.

بهتر است بدانید زمانی که صحبت از تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 می شود یعنی قطعه و یا مداری داخل گوشی خراب شده است که دیگر قابل استفاده نیست. به طور مثال، ممکن است ضربه و یا فشار به دوربین آیفون آسیب وارد کرده باشد. اگر به تازگی گوشی شما از میز و یا از دستتان به زمین افتاده است و آسیب بدی دیده است، ممکن است به زودی دیگر دوربین آن کار نکند. آب و رطوبت فاکتور دیگری است که به دوربین گوشی آسیب وارد می کند. اگر آب به ساختار داخلی دوربین گوشی نفوذ کند، می تواند عملکرد آن را تحت تاثیر قرار دهد.

مسئله ای که در زمان تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 باید مد نظر قرار دهید اورجینال بودن قطعاتی است که در دوربین سوار می شود. برخی از تعمیرکاران از قطعات تقلبی و یا فیک بر روی دوربین استفاده می کنند و همین امر عملکرد کل گوشی را تحت تاثیر قرار می دهد. تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 اصلی است که تعمیرکاران ما به آن پایبند هستند و تلاش می کنند این کار را با دقت و وسواس زیادی انجام دهند و دوباره گوشی شما را مانند روز اول نو کنند. ما در کنار شما هستیم تا از تعویض دوربین خود حس خوبی داشته باشید.

هزینه تعویض دوربین آیفون 13

هزینه تعویض دوربین آیفون 13 می بایست با توجه به اقداماتی که صورت می گیرد اعلام شود. در صورتی که  نیاز به تعویض دوربین باشد، هزینه قطعه جدید می بایست جدا پرداخت شود. موردی که وجود دارد، این می باشد که امکا ترمیم دوربین وجود ندارد و تنها راه حل آن تعویض دوربین آیفون 13 خواهد بود. لذا می توان گفت  هزینه تعویض دوربین آیفون 13 نسبتا بالا خواهد بود. برا تعمیر ابتدا باید ماژول دوربین بیرون آورده شود و ماژول جدید را جایگزین آن نمود. لازم به ذکر است که قیمت ماژول اصلی آیفون خیلی بالا نخواهد بود و به راحتی می توان با پرداخت مبلغ مناسبی اقدام به  تعویض نمود. برای تعویض می بایست حتما به مراکز معتبر تعمیرات گوشی های پل مراجعه نمایید. در صورت عدم توجه به این موضوع ممکن است مجبور به پرداخت هزینه بیشتر و آسیب به سایر قطعات گوشی شوید.

هزینه تعویض دوربین اورجینال آیفون 13

یکی از سوالات پرتکراری که در این زمینه دائما پرسیده می شود این است که هزینه تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 چقدر است. پاسخ به این سوال به قطعه ای که آسیب دیده است بستگی دارد. زمانی که شما برای تعویض دوربین اورجینال آیفون 13 به ما مراجعه می کنید، تعمیر کار ابتدا موبایل را مورد برررسی قرار می دهد. برای اینکار تعمیر کار باید کاور پشتی گوشی آیفون را جدا سازد و سپس به ارامی مدارهای گوشی را جا به جا سازد. پس از آن می تواند دوربین را مشاهده کند و متوجه می شود کدام قسمت خراب شده است.

ضربه و فشار یکی از مهمترین فاکتورهایی است که به گوشی شما آسیب وارد می کند. به همین دلیل، همواره توصیه می شود برای گوشی خود از کاورهای مناسب استفاده کنید. زیرا زمانی که کاور به درستی بر روی گوشی قرار می گیرد مانند یک ضد ضربه عمل می کند و ساختار داخلی گوشی از ضربات و فشارها در امان می ماند. همچنین، آب و رطوبت فاکتور بعدی است که می تواند به ساختار داخلی گوشی از جمله دوربین آسیب وارد کند. تلاش کنید گوشی خود را از رطوبت و فشار دور نگه دارید تا بتوانید همیشه گوشی سالمی داشته باشید.

تعویض دوربین آیفون 13 پرو iphone 13 pro

دوربین آیفون ۱۳ پرو و پرو مکس تقریبا دارای مشخصات یکسانی می باشند ولی  تفاوت قابل توجهی بین آن ها دیده نمی شود. هر دو گوشی از دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی برخوردار می باشند. سه دوربین در پنل پشتی قرار دارد که دارای یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی بالای عریض و یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی تله فوتو می باشد. در مشخصات مگاپیکسلی هیچ تفاوتی وجود ندارد، ولی از نظر ویژگی هایی که کاربران اغلب نادیده می گیرند تفاوت های اساسی وجود دارد. مشخصات دوربین هر دو گوشی به این صورت است. به علل متعددی ممکن است مجبور به تعمیر دوربین آیفون 13 پرو شوید .

در صورتی که دوربین گوشی‌ های آیفون  به درستی عمل نکنند و با خرابی مواجه شود، در اولین قدم می بایست  تعمیرات و تغیرات نرم افزاری را اعمال نمود آورد و چنانچه که مشکلات حل نشود می بایست به صورت تخصصی و سخت افزاری مورد عیب یابی و تعمیر قرار داده شوند. برآمدگی دوربین به عنوان یکی از بزرگترین چالش‌های کاربران بوده که به راحتی شیشه محافظ دوربین با شکستگی و یا خط و خش مواجه می گردد.

هزینه تعویض دوربین آیفون 13 پرو

به طور کلی تعمیرات گوشی های آیفون  در نمایندگی تعمیرات اپل در دو بخش صورت می گیرد که شامل تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. گفتنی است مراکز زیادی تحت عنوان مراکز تعمیرات آیفون معرفی می شوند ولی باید توججه داشت که این مراکز به عنوان نمایندگی ایفون فعالیت داشته باشند و همچنین می بایست تعمیر دوربین آیفون 13 پرو را با تخصص بالایی و هزینه مناسب انجام نمایند. لازم به ذکر است در زمان تعمیر دوربین استفاده از قطعه اورجینال اهمیت زیادی دارد که در صورت عدم توجه به آن هزینه بالایی را متقبل خواهید شد.

تعمیر دوربین آیفون 11 Pro

گوشی آیفون یکی از گوشی های پرطرفداری است که استفاده از آن این روزها مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند دوربین های گوشی های آیفون دقیقا با دوربین های حرفه ای همخوانی دارند و شما می توانید از این دوربین ها برای درست کردن تصاویر و ویدیوهای حرفه ای استفاده کنید. یکی از مشکلاتی که ممکن است در این زمینه مطرح گردد تعمیر دوربین آیفون 11 Proاست. برای اینکه بتوانید مشکلات دوربین را رفع کنید، در مرحله اول باید به این موضوع توجه داشته باشید که مشکلات دوربین نرم افزاری است و یا سخت افزاری.

توصیه می شود برای تعمیر دوربین آیفون 11 Pro اولین کاری که انجام می دهید به مشکلات نرم افزاری توجه داشته باشید. آیا شما از برنامه های جانبی برای دوربین آیفون خود استفاده می کنید؟! بهتر است این برنامه را حذف کنید و سپس دوربین خود را مورد استفاده قرار دهید. ممکن است با اینکار مشکل دوربین شما رفع شود. یکی دیگر از کارهایی که برای تعمیر دوربین آیفون 11 Pro پیشنهاد می شود آپدیت سازی نسخه اصلی برنامه گوشی است. گوشی های آیفون بسیار حساس هستند و اگر سیستم عامل آنها آپدیت نشود، ممکن است مشکلات زیادی برای قسمت های مختلف آنها از جمله دوربین به وجود بیاید.

مسئله دیگری که در تعمیر دوربین آیفون 11 Pro باید به آن توجه کنید مشکلات سخت افزاری است. آب و رطوبت از جمله مواردی هستند که می توانند عملکرد دوربین را به شدت تحت تاثیر قرار دهند. همچنین، ضربه و فشار ممکن است به دوربین آیفون آسیب وارد کنند و قطعات داخلی آن را از بین ببرند. با توجه به تمامی این موارد شما باید تمامی فاکتورها را در نظر داشته باشید تا بتوانید به بهترین راهکار برای رفع مشکل دوربین آیفون برسید و از آن استفاده نمایید.

تعویض دوربین آیفون 11 Pro

در سپتامبر سال 2019 برند اپل با تولید آیفون 11 Pro تمامی کاربران خود را شگفت زده کرد. این گوشی یکی از بهترین گوشی هایی است که قابلیت های زیادی بر روی آن تعریف شده است و می تواند پاسخگوی تمامی نیازهای کاربران باشد. امروزه، تمامی کسانی که به دنبال گوشی های خاص و لاکچری هستند و می خواهند از بهترین تلفن های همراه استفاده نمایند، خرید گوشی های اپل را مد نظر قرار می دهند. آیفون 11 پرو دارای دوربین بسیار حرفه ای است و دوربین آن می تواند به دلایل مختلفی دچار مشکل شود. در این شرایط، باید برای تعویض دوربین آیفون 11 Pro اقدام شود.

قیمت تعویض دوربین آیفون 11 Pro

یکی از سوالاتی که همواره پرسیده می شود در مورد قیمت تعویض دوربین آیفون 11 Pro است. بهتر است بدانید قیمت تعویض دوربین به قطعاتی بستگی دارد که در این کار عوض می شوند. به طور مثال، تصور کنید ضربه و یا فشار به ساختار دوربین آسیب وارد کرده اند و باعث شده اند بسیاری از مدارهای داخلی دوربین دچار آسیب شوند. در این شرایط، تعمیر کار باید وقت زیادی را به تعمیر و تعویض دوربین آیفون 11 Pro اختصاص دهد و همین امر باعث می شود که هزینه بالا رود.
بهتر است بدانید که تنها ضربه و فشار باعث آسیب به دوربین نمی شوند. موارد دیگری مانند آب و رطوبت نیز ممکن است به دوربین آیفون آسیب های جدی وارد کنند. گوشی آیفون در برابر رطوبت بسیار حساس است و اگر آب و یا رطوبت به داخل آن برود دوربین و بخش های دیگر آن دچار مشکلات شدیدی می شوند. اگر عادت دارید که با دست خیس از گوشی خود استفاده کنید و یا گوشی خود را برای گوش دادن به موزیک به استخر ببرید، باید منتظر باشید که دوربین خراب شود و دیگر به خوبی کار نکند.

تعویض دوربین آیفون 11

تعمیر دوربین آیفون 11 توسط مراکز معتبر و مجاز انجام می شود. شما می توانید هر گونه مشکل یا ایرادی در گوشی آیفون شما به وجود آمد به این مراکز مراجعه کنید. با مراجعه به سایت تعمیرگاه های مجاز گوشی های آیفون نیز می توانید با کارشناسان و متخصصان آنها در مورد مشکل به وجود آمده مشورت کرده و سپس به تعمیر آن اقدام کنید. معمولا دوربین های آیفون دچار اختلال نمی شوند ولی ایجاد مشکل در ال سی دی های آنها بسیار زیاد است به طوری که اغلب مشکلات گوشی مربوط به بخش ال سی دی آن است.

تعویض دوربین اورجینال آیفون ایکس اس مکس

آیفون ایکس اس مکس یکی از پرطرفدارترین گوشی های آیفون است که در چند سال اخیر مورد توجه قرار گرفته است. این گوشی قابلیت های بیشماری دارد و می تواند پاسخگوی نیازهای کاربران به یک گوشی ایده آل و تمام عیار باشد. بهتر است بدانید دوربین آیفون ایکس اس بسیار حرفه ای است و افرادی که می خواهند تصاویر وفیلم های بسیار خاصی داشته باشند می توانند از این گوشی استفاده نمایند. اما فاکتورهای مختلفی ممکن است به دوربین آسیب وارد کنند که در این صورت چاره ای جز تعویض دوربین اورجینال آیفون ایکس اس مکس باقی نمی ماند.
زمانی که صحبت از تعویض دوربین اورجینال آیفون ایکس اس مکس می شود باید بدانید که قطعات داخلی گوشی دچار مشکلات سخت افزاری شده اند. اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید چه فاکتورهایی به قطعات داخلی گوشی آسیب می رسانند که شما مجبور می شوید برای تعویض دوربین اورجینال آیفون ایکس اس مکس اقدام کنید. در پاسخ به این سوال باید بگوییم ضربه و فشار مهمترین فاکتور اسیب رسان به گوشی است. به طور مثال، اگر گوشی شما از یک ارتفاع به زمین پرتاب شود، ممکن است ساختار داخلی آن آسیب ببیند و از بین برود.
آب و رطوبت مسئله دیگری است که می تواند به گوشی آسیب وارد کند و در نتیجه شما باید برای تعویض دوربین اورجینال آیفون ایکس اس مکس اقدام نمایید. اگر عادت دارید با دست خیس از گوشی خود استفاده کنید، بهتر است هم اکنون این عادت را ترک کنید. زیرا این کار به شدت آسیب رسان است و می تواند مشکلات زیادی را برای گوشی شما به وجود بیاورد. زمانی که می خواهید قطعات داخلی آیفون را تعویض کنید، استفاده از قطعات اورجینال یک امر ضروری است. در غیر اینصورت، ممکن است عملکرد گوشی به شدت تحت تاثیر قرار گیرد و دیگر مثل قبل کار نکند.

تعویض دوربین آیفون ایکس اس مکس

آیفون ایکس اس مکس در سپتامبر سال 2018 به بازار عرضه گردید و توانست هیجان زیادی را در بازار به وجود بیاورد. قابلیت های بسیار زیادی در این گوشی وجود دارند که آن را به یک محصول ارزشمند تبدیل کرده اند. یکی از مواردی که باعث شده است آیفون ایکس اس مکس مد نظر قرار گیرد دوربین بسیار حرفه ای آن است. همانطور که می دانید امروزه افراد زیادی دلیل اصلی خود را برای خرید دوربین تهیه تصاویر و فیلم های حرفه ای می دانند. اما دوربین گوشی ایکس اس مکس مانند هر گوشی دیگری ممکن است خراب شود و آسیب ببیند که در این صورت باید برای تعویض دوربین آیفون ایکس اس مکس اقدام شود.

هزینه تعویض دوربین iPhone XS Max

تمامی کسانی که می خواهند برای تعمیر دوربین خود اقدام کنند همواره در این زمینه سوال می پرسند که هزینه تعویض دوربین آیفون ایکس اس مکس چقدر است. پاسخ به این سوال به شدت آسیب به قطعه میزان تعمیر و قطعاتی که تعویض می شوند بستگی دارد. به طور مثال، تصور کنید گوشی شما از یک ارتفاع به زمین افتاده است و دوربین آن به شدت آسیب دیده است. شما برای تعویض دوربین آیفون ایکس اس مکس به ما مراجعه می کنید. تعمیرکار در اولین مرحله ساختار داخلی گوشی را به دقت بررسی می کنید تا ببیند کدام قسمت دوربین آسیب دیده است و کدام قطعه باید عوض شود.
مسئله دیگری که در تعویض دوربین آیفون ایکس اس مکس باید به آن توجه داشته باشید، استفاده از قطعات اصل بر روی گوشی است. اگر از قطعات فیک و یا تقلبی بر روی گوشی استفاده شود، ممکن است عملکرد دوربین به شدت تحت تاثیر قرار گیرد و حتی خطر آسیب به بخش های دیگر دوربین نیز وجود دارد. با توجه به این مسئله شما هرگز نباید گوشی خود را به مراکز نامعتبر بسپارید.

تعویض دوربین آیفون XS

اگر بخواهیم به یکی از بهترین گوشی های برند اپل اشاره کنیم، بی شک باید از گوشی آیفون ایکس اس نام ببریم. این گوشی دارای قابلیت های بسیار زیادی است که در سپتامبر سال 2018 به بازار آمد. ویژگی های این گوشی به حدی زیاد است که توانسته است تمامی خریداران را تحت تاثیر قرار دهد و حتی بسیاری از کارشناسان بر این باور هستند گوشی های آیفون بهترین سری های تولید شده در کمپانی اپل هستند. دوربین آیفون بسیار حرفه ای است و از آن می توان برای عکاسی و فیلمبرداری استفاده کرد. اما بهتر است بدانید که این دوربین ها مانند تمامی دوربین های دیگر ممکن است دچار مشکل شوند و گاهی نیاز است که برای تعویض دوربین آیفون XS اقدام شود.

تعویض دوربین اورجینال آیفون ایکس اس

آیفون ایکس اس از جمله گوشی هایی است که با ویژگی ها و شگفتی هایی که دارد توانسته است هیجان زیادی را در کاربران به وجود بیاورد. به طور کلی، برند اپل یکی از برندهای متمایز گوشی همراه است و تمامی کسانی که به دنبال گوشی های خاص و لوکس هستند خرید محصولات این برند را مد نظر قرار می دهند. دوربینی که در آیفون ایکس اس وجود دارد بسیار حرفه ای است و به شما کمک می کند تصاویر و ویدیوهای زیبایی را خلق کنید. اما باید بدانید دوربین آیفون ایکس اس ممکن است تحت تاثیر عوامل مختلف آسیب ببینید و در این شرایط شما باید برای تعویض دوربین اورجینال آیفون ایکس اس اقدام نمایید.
زمانی که صحبت از تعویض دوربین اورجینال آیفون ایکس اس می شود معمولا مشکل سخت افزاری بر روی گوشی به وجود آمده است و یک تعمیرکار حرفه ای باید ساختار داخلی گوشی را بررسی کنید. بهتر است بدانید تعویض دوربین اورجینال آیفون ایکس اس یک کار بسیار حرفه ای است و شما نمی توانید به سادگی این کار را به هر کس بسپارید. ابتدا تعمیرکار باید مدارها و قطعات داخلی دوربین را با حفظ نظم جدا کند، به گونه ای که ساختار آنها حفظ شود و آسیب نبیند. پس از آن باید قطعه آسیب دیده را جدا کند و قطعه اورجینال و جدید را بگذارد و سپس دوباره مدارها و قطعات گوشی را سر جای خود بگذارد. به همین دلیل، اگر تعمیرکار حرفه ای نباشد نمی تواند کار تعویض دوربین اورجینال آیفون ایکس اس را به درستی انجام دهد.
موارد متعددی باعث می شوند که شما برای تعویض دوربین اورجینال آیفون ایکس اس اقدام کنید. یکی از این فاکتورها ضربه و فشار است که به گوشی آسیب های جدی وارد می کند و آن را از بین می برد. رطوبت و آب فاکتورهای دیگری هستند که باعث می شوند دیگر دوربین گوشی به خوبی کار نکند.

تعویض دوربین جلو آیفون XS

یکی از مشکلاتی که باعث می شود افراد برای تعمیر و یا تعویض دوربین آیفون XS اقدام کنند مشکلات نرم افزاری است که بر روی گوشی اپل به وجود می آید. به طور مثال، اگر شما از یک برنامه جانبی برای باز کردن دوربین اپل استفاده می کنید، ممکن است به زودی با مشکل سیاه شدن دوربین رو به رو شوید. گاهی نیز عدم آپدیت سازی برنامه های گوشی آیفون باعث می شود که دوربین کارآیی خود را از دست بدهد.

تعویض دوربین پشت آیفون XS

وقتی صحبت از تعویض دوربین آیفون XS می شود یعنی یک مشکل سخت افزاری بر روی دوربین به وجود آمده است. ضربه و فشار بزرگترین عاملی هستند که شما را مجبور می کنند برای تعویض دوربین آیفون XS اقدام کنید. آب و رطوبت نیز می توانند به مدارهای داخلی گوشی آسیب وارد کنند و عملکرد دوربین آن را تحت تاثیر قرار دهند. در این صورت، باید تعمیر کار ابتدا ساختار داخلی گوشی را مورد بررسی قرار دهد. این کار بسیار تخصصی است و باید زیر نظر یک فرد حرفه ای انجام شود.

تعویض دوربین آیفون ایکس iphone x

گاهی تعمیر دوربین آیفون ایکس امکان پذیر نیست و باید دوربین تعویض شود. تعویض دوربین گوشی به دلیل حساس بودن قطعات دستگاه توسط متخصصان تعمیر موبایل انجام می شود. شما می توانید جهت تعویض دوربین آیفون ایکس به سایت های معتبر مراجعه کرده و با کارشناسان آنها مشورت کنید. تعویض دوربین آیفون X توسط کارشناسان و متخصصان سایت های مربوطه صورت می گیرد. تعویض و تعمیر دوربین های گوشی اپل ایکس یکی از اقدامات تخصصی است که نباید به دست افراد بدون تجربه و عادی سپرده شود. سفارش تعمیر موبایل به صورت آنلاین در برخی از سایت های معتبر انجام می گیرد.

بعضی اوقات خرابی دوربین موبایل صرفا با تعویض آن برطرف می شود. به این معنی که هر روشی را عمل می کنیم باز هم مشکل بر جای خود باقی می ماند. در هنگام بروز این مشکل باید به مراکز معتبر و مخصوص تعمیر گوشی های آیفون مراجعه کرد. این مراکز با بهره گیری از دانش کارشناسان و متخصصان این حوزه در صدد تعمیر و تعویض دوربین آیفون X اقدام می کنند.

تعویض دوربین آیفون 6 پلاس iphone 6plus

چنانچه گفتیم در برخی موارد مشکلات نرم افزاری گوشی موجب اختلال در قسمت های مختلف مانند دوربین می شود. اما اگر با انجام سه روش آپدیت، دانگرید و فورس ری استارت باز هم مشکل حل نشده باشد باید برای تعمیر آن به مراکز معتبر مراجعه کنید. کارشناسان و متخصصان تعمیر گوشی های آیفون با استفاده از علم و دانش خود نسبت به تعویض دوربین آیفون 6 پلاس اقدام می کنند. البته در بسیاری از موارد تعویض لنز دوربین نیز مشکل را رفع می کند ولی تشخیص با کارشناس این حوزه است. در هر صورت جهت تعمیر تلفن همراه خود به مراکز غیر مجاز مراجعه نکنید و از دستکاری افراد ناآگاه و بدون تجربه دور نگاه دارید.

تعویض دوربین آیفون 5 اس iphone 5s

به طور کلی خرابی دوربین آیفون تنها نیاز مند تعویض گوشی نمی باشد. شما می توانید با مراجعه به مراکز معتبر و متخصص اقدام به تعمیر دوربین آیفون 5 اس خود نمایید و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. در ادامه نحوه ی تعویض دوربین آیفون 5 اس را در اختیارتان قرار داده ایم که می بایست مرحله به مرحله اجرا نمایید.

برای تعیین قیمت دقیق تعویض دوربین آیفون به مرکز مناسب مراجعه کنید. آن ها می توانند به شما کمک دقیقی انجام دهند.

خدمات اپل آچار