برای تماس مستقیم با کارشناسان کلیک کنید (ساعات کاری 9 تا 18 همه روزه غیر از تعطیلات رسمی)

تعمیر ایرپاد پرو

تعمیر ایرپاد پرو

ایرپاد پرو یکی از محصولات جانبی اپل است که قیمت نسبتا بالایی در بازار ایران دارد. با این حال این وسایل الکترونیکی ممکن است دچار مشکلاتی شوند که برای حل آن ها توصیه می کنیم مطلب زیر را مطالعه کنید. ما رایج ترین مشکلات ایرپاد پرو را جمع آوری کرده و یک راه حل جامع برای تعمیر آن ها در آموزش تعمیرات اپل آچار ارائه داده ایم.

تعمیر ایرپاد پرو

مشکلات رایج و تعمیر ایرپاد پرو

  • مشکل در اتصال به تلفن یا تبلت

برای تعمیر ایرپاد پرو و حل مشکل اتصال به اینترنت، راه حل های زیر را امتحان کنید:

مرحله 1: AirPods را دوباره در جعبه شارژ قرار دهید، حدود 30 ثانیه صبر کنید، سپس آنها را بیرون بیاورید و دوباره در گوش خود فرو کنید.

مرحله 2: سعی کنید بلوتوث را در تلفن خود روشن و خاموش کنید. سپس مرحله اول را تکرار کنید. در همه موارد به جز غیرعادی ترین موارد، این باید مشکل را حل کند.

مرحله 3: محتمل نیست، اما ممکن است با شرایطی روبرو شوید که هیچ یک از راه حل ها کارساز نباشد. اگر این مورد است، سعی کنید AirPods را به طور کامل بازنشانی کنید. این یک راه حل همه جانبه برای بسیاری از مشکلات است و ما در انتهای این مقاله به جزئیات آن خواهیم پرداخت. تعمیر آیفون در اپل آچار به صورت تخصصی انجام می گردد.

  • آموزش تعمیر ایرپاد پرو هنگامی که یک ایرپاد وصل نمی شود.

یکی دیگر از مشکلات رایج که دارندگان ایرپاد با آن مواجه می شوند این است که یک ایرپاد صوت خروجی ندارد و متصل نمی شود. برای تعمیر ایرپاد پرو راه حل های زیر را امتحان کنید:

مرحله 1: درست مانند زمانی که با هر دو ایرپاد سروکار دارید، هر دو را در جعبه شارژ قرار دهید، حدود 10 ثانیه صبر کنید، سپس آنها را بردارید و در گوش خود قرار دهید.

مرحله 2: مرحله 1 کار نکرد؟ مرحله 1 را تکرار کنید، اما این بار بلوتوث را روی تلفن یا تبلت خود روشن و خاموش کنید، قبل از اینکه پادها را از جعبه شارژ آن ها خارج کنید

  • آموزش تعمیر ایرپاد پرو هنگامی که تماس قطع می شود.

قطع تماس متناوب ایرپادها را از زمانی که در سال 2017 معرفی شدند آزار داده است. خوشبختانه، یک راه حل ساده وجود دارد که اغلب کار می کند.

مرحله 1: سعی کنید فقط با یک AirPod در گوش خود تماس بگیرید، نه هر دو.

مرحله 2: اگر مرحله 1 کار نمی کند، مطمئن شوید که AirPods شما نیازی به شارژ ندارد. همچنین می توانید بلوتوث را خاموش و دوباره روشن کنید.

مرحله 3: اگر مرحله 2 کار نمی کند، برنامه تنظیمات را باز کنید و به بخش بلوتوث بروید.

مرحله 4: در کنار ورودی AirPods در لیست دستگاه ها، باید نماد “i” را در داخل یک دایره ببینید. روی این ضربه بزنید، سپس میکروفون را انتخاب کنید و آن را به سمت چپ یا راست تنظیم کنید. برای تعمیرات تخصصی اپل با اپل آچار تماس بگیرید.

مرحله 5: در موارد شدید، می توانید تشخیص خودکار گوش را نیز در همان بخش خاموش کنید، اگرچه این کار یکی از راحت ترین ویژگی های هدفون را غیرفعال می کند و همچنین باتری را سریع تر تمام می کند.

مرحله 6: مانند سایر راه حل های ما، اگر همچنان مشکل دارید، می توانید بازنشانی کامل که در انتهای این مقاله توضیح داده شده است را امتحان کنید.

تعمیر ایرپاد پرو

  • مشکلات صوتی یا استاتیک در تعمیر ایرپاد پرو

کیفیت صدای استاتیک و/یا پایین تر می تواند به دلایل زیادی ایجاد شود، بنابراین تشخیص آن بسیار سخت تر است. اتصالات بلوتوث ممکن است تحت تأثیر تداخل قرار گیرند، که می تواند همه چیز را از ایستا گرفته تا کیفیت صدا کاهش دهد و حتی قطع شود. اگر این همیشه در یک مکان اتفاق می افتد، تداخل می تواند مشکل باشد.

مرحله 1: اگر این اتفاق در خانه شما رخ می دهد، ممکن است بتوانید دستگاهی را که باعث تداخل می شود ردیابی کنید و آن را جابجا کنید یا از AirPods خود در منطقه دیگری استفاده کنید. اگر در دفتر هستید، ممکن است بد شانس باشید.

مرحله 2: Wi-Fi می تواند باعث تداخل با AirPods شود، به خصوص در حین تماس، بنابراین ممکن است بخواهید هنگام برقراری تماس، Wi-Fi را خاموش کنید. وقتی کارتان تمام شد دوباره آن را روشن کنید.

مرحله 3: اگر به جای استاتیک یا نویز دچار لکنت می شوید، می توانید همانطور که در بالا توضیح داده شد، تشخیص خودکار گوش را نیز خاموش کنید. آموزش تعمیر ایرپاد اپل در اپل آچار

پیدا کردن ایرپادهای گمشده خود

با توجه به اندازه و ماهیت بی سیم AirPods، از دست دادن آنها یک مشکل نسبتاً رایج است. خوشبختانه، با استفاده از نرم افزار ردیابی Find My Apple به راحتی رفع می شود.

مرحله 1: برنامه Find My iPhone را در دستگاه iOS خود راه اندازی کنید یا به وب سایت iCloud بروید، سپس با Apple ID خود وارد شوید و Find My iPhone را انتخاب کنید.

مرحله 2: از لیست ارائه شده، AirPods خود را انتخاب کنید، و نقشه ای را مشاهده خواهید کرد که مکان آنها یا آخرین مکان آنها را قبل از خاموش شدن نشان می دهد.

مرحله 3: اگر یک نقطه سبز در کنار نماد ایرپادهای خود مشاهده کردید، به این معنی است که آنها روشن هستند و می توانید صدایی پخش کنید تا به راحتی آنها را پیدا کنید.

هیچ کس دوست ندارد که مشکلات و دردسر های مربوط به تعمیر لوازم الکترونیکی را تحمل کند، اما اگر با AirPods خود مشکلی دارید که در فهرست بالا ذکر نشده است، یا اگر آنها اصلاً کار نمی کنند، توصیه میکنیم که حتما از خدمات حرفه ای تعمیر ایرپاد پرو اپل آچار بهره بگیرید.

خدمات اپل آچار