برای تماس مستقیم با کارشناسان کلیک کنید (ساعات کاری از 9 صبح تا 6 بعدالظهر همه روزه غیر از روزهای تعطیل)

تعمیر آیفون 7

تعمیر آیفون 7

آیفون 7 یکی از گوشی های گران قیمت است که به صورت ظریف و دقیق ساخته شده است. برای ساخت این گوشی از قطعات بسیار باکیفیتی بهره گرفته شده است که ارزش آن ها بسیار بالا می باشد، از این رو در صورت خراب شدن می تواند هزینه بردار باشد. گوشی آیفون 7 با وجود ساخت فوق العاده آن ممکن است در اثر آب خوردگی، ضربه، خراش و غیره دچار خرابی شود، از این رو تعمیر آیفون 7 ضروری به نظر می رسد. تعمیر آیفون 7 پس از خرابی نخستین کاری است که می توان انجام داد؛ اما نباید تعمیر آن ...

رتبه دهی به این مطلب

آیفون 7 یکی از گوشی های گران قیمت است که به صورت ظریف و دقیق ساخته شده است. برای ساخت این گوشی از قطعات بسیار باکیفیتی بهره گرفته شده است که ارزش آن ها بسیار بالا می باشد، از این رو در صورت خراب شدن می تواند هزینه بردار باشد. گوشی آیفون 7 با وجود ساخت فوق العاده آن ممکن است در اثر آب خوردگی، ضربه، خراش و غیره دچار خرابی شود، از این رو تعمیر آیفون 7 ضروری به نظر می رسد. تعمیر آیفون 7 پس از خرابی نخستین کاری است که می توان انجام داد؛

اما نباید تعمیر آن را به کسی سپرد که تجربه چندانی از تعمیر آیفون 7 ندارد. افراد غیر قابل اعتماد می توانند گوشی شما را خراب کرده و هزینه بیشتری روی دست شما بگذارند. ازاین رو تعمیر آیفون 7 باید توسط کسی انجام گردد که افزون بر تجربه لازم و آشنایی با استانداردها و روش های درست تعمیر آیفون، به ابزارهای جدید و مناسب برای تعمیر گوشی و همچنین قطعات اصلی به منظور تعویض قطعات گوشی را داشته باشند. در بازار آزاد شاهد هستیم برخی افراد بدون داشتن تجربه کافی برای تعمیر گوشی های آیفون، تعمیرات این نوع گوشی ها را می پذیرند و در اغلب موارد با استفاده از شیوه های مختلف درصدد فریب افراد و اخذ هزینه های سرسام آور هستند. افزون بر این موارد، مسائل دیگری مانند استفاده از قطعات اصلی و عدم سرقت اطلاعات داخل موبایل از دیگر موضوعاتی هستند که باید به آن ها توجه نمایید و یک تعمیرکار غیر قابل اعتماد از این موارد سوء استفاده می کند؛ برای گذراندن دوره های آموزش تعمیرات اپل  کلیک کنید.

پس به یک تعمیرکار معتبر مراجعه کنید. تعمیر آیفون 7 یکی از کارهای دشوار است که هر کسی بدون تجربه و داشتن اطلاعات کافی قادر به انجام این کار نیست و تعمیر این نوع گوشی به دقت بالایی نیاز دارد. اگر قطعه ای در گوشی آیفون 7 پس از عیب یابی توسط تعمیرکار قابل تعمیر نبود، می بایست قطعه مورد نظر تعویض شود تا بتوان مجدد از آن استفاده نمود. تعویض قطعه با توجه به گران بودن گوشی های آیفون، می توان مقرون به صرفه باشد تا اینکه مجدد موبایل دست اول تهیه کنید.

تعمیر آیفون 7

تعویض باتری و تعمیر آیفون 7

باتری مورد استفاده برای آیفون 7 یک باتری لیتیوم یونی می باشد. در حال حاضر این نوع باتری در همه گوشی های موبایل در کل دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و بهترین باتری برگزیده جهت تامین انرژی موبایل هستند. یک مشکل اصلی که در این باتری های لیتیوم یونی مشاهده شده این است که ظرفیت و قدرت شارژدهی این نوع باتری ها به تدریج کاهش می یابد. باتری های لیتیوم یونی با گذشت زمان و با طی نمودن دوره های شارژ گوناگون با کاستی ظرفیت روبرو خواهند شد.

به همین علت است که باتری آیفون 7 شما یا هر گوشی دیگری که دارید، پس از مدتی قدرت شارژدهی خود را از دست می دهد و کیفیت آن کاهش پیدا می کند. از این رو می توان گفت افت توان و کیفیت شارژدهی فقط در این نوع گوشی دیده نمی شود و در همه گوشی های موبایل که این نوع باتری را دارند، مشاهده می گردد و این به ضعفی ارتباط دارد که در درون باتری های لیتیوم یونی وجود دارد. برای تعمیرات تخصصی اپل به اپل آچار مراجعه نمایید.

باتری آیفون 7 از کیفیت شارژدهی مطلوبی برخوردار بوده و در حالت معمول برای 1 تا 2 سال می تواند با کیفیت خوب عمل کند و توان خوبی را از خود نشان دهد. اما پس از گذشت این مدت زمان، کیفیت آن کم کم کاهش پیدا می کند. از این رو شاید همین مدت زمان (بین یک تا دو سال) برای تعویض باتری، بهترین زمان باشد.

تعمیرات ایفون 7

در حالت کلی می توان تعمیر آیفون 7 را به چند دسته تقسیم بندی کرد: تعمیرات سخت افزاری، تعمیرات نرم افزاری، تعمیر باتری، تعمیر ال سی دی.

تعمیرات سخت‌افزاری: یکی از مشکلات اساسی در این قسمت این است که قطعات تقلبی و اورجینال به هم شباهت زیادی دارند و از لحاظ قیمت نیز بسیار تفاوت دارند و بکارگیری قطعات اصل به وجدان کاری و مهارت تعمیرکار بستگی دارد. در غیر این صورت امکان دارد علاوه بر به کار بردن قطعات کپی، هزینه قطعات اصلی را از شما دریافت کند و گوشی شما پس از مدتی دوباره خراب شود.

  • تعویض فلت وای فای

مشکل عملکرد آنت وای فای یکی از تعمیرات سخت افزاری گوشی آیفون است. هنگامی که بیسیم آیفون مختل می شود، در این حالت باید وای فای توسط تعمیرکاران تعویض و یا تعمیر گردد و این مشکل هزینه زیادی نخواهد داشت.

  • تعویض فلت شارژ

در صورتی که در زمان اتصال یا جدا کردن سیم شارژر به گوشی توجه نکنید، بعد از مرور زمان سوکت شارژر تحت فشار قرار گرفته و فلت شارژ پس از مدتی آسیب می بیند. در این صورت فلت شارژ تعویض شده و اختلال سخت افزاری آیفون 7 شما برطرف خواهد شد.

تعمیر آیفون 7

  • خرابی دکمه پاور

این مشکل کمتر اتفاق می افتد و نیازی نیست زیاد بابت آن نگران باشید و با عیب یابی اولیه در قسمت کلید تنظیم صدا می توان این عیب را پیدا کرد. برای تعمیر کلید پاور باید پنل پشت و جلو را باز کرد. یکی از مشکلاتی که در این قسمت ایجاد می شود، از بین رفتن لاستیک های آب بندی اطراف گوشی می باشد و موجب از دست رفتن ویژگی ضدآبی گوشی می شود و باید بعد از تعمیر کلید پاور لاستیک های آب بندی جدید در گوشی نصب گردد.

  • خرابی اسپیکر

از دیگر مشکلات سخت افزاری آیفون 7 کار نکردن اسپیکر است. این قطعه را می توان به راحتی تعمیر و یا تعویض نمود. برای این منظور باید یک متخصص حرفه ای و باتجربه ابتدا گوشی را عیب یابی نموده و سپس آن را تعمیر کند.

تعمیرات نرم‌افزاری: تعمیرات نرم افزاری در گوشی های آیفون 7 در مقایسه با تعمیرات سخت افزاری راحت تر است؛ اما برای انجام بهتر و صحیح بهتر است تعمیرات را به یک فرد کاربلد و ماهر بسپارید، در غیر این صورت ممکن است مشکل گوشی شما حل نشود و دوباره به تعمیر نیاز پیدا کند.

تعمیر باتری: باتری گوشی آیفون 7 بعد از مدتی توان لازم برای نگهداری شارژ را ندارد و در این صورت باید تعمیر و یا تعویض شود. این گوشی ها به دلیل استفاده از باتری لیتیوم یونی بعد از مدتی دچار این مشکل می شوند، در حال حاضر این باتری ها از باکیفیت ترین باتری های دنیا محسوب می شوند، اما همانطور که می دانید از مشکلات اساسی که این باتری ها به ان دچار می شوند، توان و ظرفیت شارژدهی با گذشت زمان کم می شود.

اما این مشکل نگران خاصی ندارد، چرا که تعمیر و تعویض این نوع باتری از تعمیرات تخصصی کم هزینه این گوشی محسوب می شود. باتری اولیه دوسال کار می کند؛ اما شما می توانید با انجام اقداماتی این زمان را افزایش دهید. تعمیر و یا تعویض باتری آیفون 7 کار سختی نیست، فقط باید چند ابزار مخصوص و کمی مهارت و تجربه داشته باشید. تعویض باتری گوشی 1 یا 2 ساعت زمان می برد و مجدد گوشی شما مانند روز اول خواهد شد. فقط باید مطمئن شوید باتری اصل و فابریک را برای گوشی خود خریداری کنید.

تعمیرات ال سی دی: همان طور که می دانید شرکت اپل گوشی های باکیفیت و استانداردی را روانه بازار می کند که گلس های بسیار مقاومی دارند، اما باز هم تعمیرگاه های گوشی همراه، خالی از آیفون 7 نیست. شکستن ال سی دی یکی از مشکلات متداول گوشی آیفون 7 است و در صورتی که گوشی شما ضربه ببیند، فشار زیادی به آن وارد شود و یا مدت زمان زیادی را در معرض آب قرار بگیرد، ال سی دی آن صدمه دیده و نیاز به تعویض دارد.

صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی آیفون 7 متشکل از چهار بخش است که لایه اول گلس رویی آن است، لایه دوم تاچ یا دیجیتایزر و لایه سوم ال سی دی و آخرین لایه فریم نگه دارنده می باشد.

تعمیر آیفون 7

تعمیر آیفون 7

تعمیر آیفون 7 همچون گوشی های دیگریک کار تخصصی و پیچیده است که به مهارت بالایی نیاز دارد و صرفا تعمیرکاران کاربلد می توانند آیفون 7 را به طور صحیح تعمیر کنند.

درحال حاضر به علت حساسیت کار تعمیر آیفون 7، این امر بسیار تخصصی شده است. برای اینکه تعمیرگاهی بتواند کار تعمیر را به درستی انجام داده و شما را متحمل هزینه اضافی نکند، باید تجهیزات جدید دنیا و همچنین متخصصانی با دانش بالا و تجربه کافی را در اختیار داشته باشد. ما در مجموعه خود می توانیم با استفاده از تجهیزات بروز و تکنسینی قوی از لحاظ دانش و تجربه، کار تعمیر گوشی آیفون 7 شما را به راحتی انجام دهیم.

تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون ۷

مشکل متداول و شایعی که در گوشی آیفون 7 دیده می شود، تعمیرات مربوط به شکسته شدن ال سی دی آن است. ال سی دی یا صفحه نمایش گوشی در اغلب موارد به دلیل افتادن از ارتفاع شکسته می شود.

صفحه نمایش گوشی در مقابل ضربه بسیار حساس بوده و به راحتی می شکند. در بیشتر موارد گوشی از دست کاربر افتاده و منجر به شکستن ال سی دی آن می شود. در این حالت دیگر امکان کار کردن با گوشی وجود ندارد و باید ال سی دی آن عوض شود. از تعمیرات شایع آیفون 7، تعویض ال سی دی آن است.

البته لازم به ذکر است که گاهی شکستن LCD در حدی است که می توان آن را تعمیر کرد. بدین منظور باید به مراکزی که دارای دستگاه های مخصوص هستند، مراجعه نمود. این مراکز قادرند ال سی دی گوشی را هزینه کمتر تعمیر کنند.

تعمیر آیفون 7 در اپل آچار

آیفون 7 یکی از گوشی های مجهز و باکیفیت شرکت اپل است. از آنجا که این مدل گوشی ها گران قیمت هستند، کاربران نگران خراب شدن آنها هستند. دلیل این نگرانی طراحی پیچیده این موبایل هوشمند می باشد که بدون شک تعمیر آن به تخصص و تجهیزات لازم نیاز دارد. در حال حاضر همه ما برای انجام کارهای خود به گوشی همراه نیاز داریم؛ پس در هنگام خرابی باید به مرکزی مراجعه کنید که بتواند گوشی شما را در زمان کوتاهی با استفاده از ابزارهای مجهز و متخصص مجرب تعمیر نموده و با کیفیت بالا به شما ارائه دهد.

مجموعه ما این توانایی را دارد که به وسیله قطعات اصلی و با تجربه بسیار بالا، گوش های آیفون 7 شما را تعمیر نماید. در صورتی که آیفون 7 شما به تعمیر نیاز داشته باشد و یا قطعه ای نیاز به تعویض داشت باشد، برای شما در کوتاه ترین زمان انجام خواهد داد و برای تعمیرات تخصصی گوشی مانند تعمیر مادر برد و غیره کمی بیشتر زمان لازم خواهد بود.

تعمیر آیفون 7

تعمیر یا تعویض دوربین آیفون 7

کارهایی که به منظور تعمیر دوربین آیفون 7 انجام می شود، تا حد زیادی به نوع و شدت صدمه دیدگی دوربین بستگی دارد. در صورتی که گوشی شما یک مشکل نرم افزاری دارد که موجب اختلال در عملکرد دوربین شده است، نیازی نیست این دستگاه را باز کرد. در این حالت با تعمیر نرم افزاری گوشی می توان خرابی های دوربین را تعمیر کرد.

در صورتی که دوربین ضربه خورده باشد و یا از ارتفاع سقوط کرده باشد، امکان ترمیم قطعات آن وجود نخواهد داشت. تعمیر دوربین آیفون در این حالت به تعویض لنز وابسته خواهد بود. برخی مواقع نیز لنز خط و خش دارد که عموما در این وضعیت نیز امکان بازسازی دوربین وجود ندارد. لازم به ذکر است در موارد نادر می توان با سفت نمودن کانکتور دوربین، ایرادهای این قطعه را رفع کرد.

پس از ضربه دیدن گوش آیفون 7 معمولا فیکوس آن دچار خرابی و لرزش می شود که در این صورت باید تعویض شود. همچنین اگر دوربین در اثر آبخوردگی، مایعات و نفوذ آن ها دچار تاری شود، نمی توان آن را تعمیر نمود و بایستی تعویض شود. در صورتی که دوربین اصلی را از روی گوشی نو باز نشده نصب کنید، دیگر کیفیت قبل را نخواهید داشت. ما برای شما دوربین اصلی را از روی گوشی نو باز نشده با گارانتی برای گوشی نصب می کنیم.

تعویض گلس یا شیشه شکسته ال سی دی آیفون 7

تعویض گلس یا شیشه شکسته گوشی یکی از اقداماتی است که در صورت انجام آن، می توان از هزینه های تعمیر بعدی کاست و روشی جایگزین جهت تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی می باشد.

برای تعویض گلس ال سی دی آیفون 7 و سایر گوشی های موبایل می بایست از تجهیزات جدید و گران قیمتی بهره جست که فرایند جداسازی گلس از روی فریم و پرس گلس جدید را انجام می دهند. برای این کار بهتر است از چند ابزار گوناگون استفاده کرد که هر کدام دارای وظایف مشخص و روشنی هستند. پس تعویض شیشه بیرونی ال سی دی آیفون 7 به وسیله تعمیرکاران انجام نمی گیرد و در عمل توسط دستگاه های پیشرفته با نظارت تعمیرکاران این روند طی می شود.

برای تعویض گلس یا شیشه شکسته موبایل آیفون 7 بدون آنکه به تعویض کامل تاچ و ال سی دی نیاز داشته باشید و ایراد دستگاه را رفع کنید، می بایست شرایط خاصی وجود داشته باشد. این شرایط به این صورت می باشد که در اثر ضربه یا فشار وارد کردن به دستگاه تنها منجر به شکستن شیشه روی ال سی دی شود و خود ال سی دی و تاچ گوشی کاملا سالم بماند.

در این حالت با اینکه آثار شکستگی روی صفحه نمایش گوشی وجود دارد، اما تاچ و ال سی دی بدون هیچ مشکلی کار می کنند. پس در صورتی که شکستگی گوشی شما از این نوع بود، می توانید مشکل صفحه نمایش خود را با تعویض گلس حل کنید. لازم است بدانید اگر یکی از دو قطعه تاچ یا ال سی دی گوشی دچار صدمه شوند، دیگر نمی توان مشکل دستگاه را با تعویض گلس حل کرد و مجبور هستید تاچ ال سی دی را به طور کامل تعویض نمایید.

تعمیر آیفون 7

تعمیر یا تعویض دکمه اثر انگشت یا تاچ آیدی آیفون 7

یکی از مهمترین عللی که باعث خراب شدن دکمه اثر انگشت آیفون 7 می شود، ضربه دیدن گوشی می باشد. در صورتی که آیفون 7 از ارتفاع بیفتد و بدنه آن ضربه ببیند، احتمال دارد دکمه اثر انگشت گوشی نیز کار نکند. علت دیگری که منجر به خراب شدن دکمه اثر انگشت می شود این است که کاربر فشار زیادی را با انگشت خود به آن وارد می کند. دکمه اثر انگشت آیفون 7 دکمه ظریفی می باشد که در استفاده از آن باید ملایمت به خرج داد.

از دیگر دلایلی که باعث خرابی دکمه اثرانگشت می شود، آبخوردگی آن است. در صورتی که آیفون 7 دارای استاندارد ضد آب IP67 است، با این وجود پیشنهاد می کنیم هرگز با دست خیس به دکمه اثر انگشت آیفون خود دست نزنید.

شرکت اپل در طراحی آیفون 7 و سایر آیفون های خود یک بستر امنیتی ایجاد نموده که بر اثر آن دکمه اثر انگشت به صورت خاصی با برد گوشی در ارتباط می باشد و از این ارتباط به منظور رمزنگاری مشخصات کاربر و آنلاک صفحه نمایش بهره می گیرد. به همین علت چنانچه دکمه اثرانگشت آیفون 7 تعویض گردد، دکمه اثر انگشت جدید قابلیت اسکن اثر انگشت کاربر را نخواهد دات. از این رو با تعویض دکمه اثر انگشت دیگر قادر به استفاده از دکمه اسکن انگشت نیستید. مگر اینکه مادربرد گوشی را نیز تعویض نمایید و قطعات اصلی برد و اسکنر انگشت را بر روی آیفون 7 خود نصب کنید تا بتوانید مانند سابق از دکمه اثر انگشت تعویضی برای باز کردن گوشی استفاده کنید.

برد و تعمیر آیفون 7

تعمیر برد آیفون از جمله تعمیرات رایج مربوط به این مدل گوشی ها می باشد. خرابی برد می تواند به دلایل گوناگون رخ دهد مانند ضربه یا فشار شدید به گوشی که ممکن است باعث آسیب به قسمتی از برد شود. همچنین آب خوردگی گوشی نیز می تواند باعث سوختن برد گوشی شود که در این شرایط باید برد گوشی را تعویض نمود که هزینه زیادی را برای کاربر دربر می گیرد.

در تعمیرگاه های مربوط به تعمیر گوشی آیفون، همه قطعات بر روی برد با دستگاه های مخصوص تست می شوند و آنگاه در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض می شوند. با عیب یابی تخصصی دستگاه توسط متخصص مربوطه می توان هزینه های تعمیر برد آیفون 7 را تا حد زیادی کاهش داد.

تعمیر آیفون ۷ آب خورده

اگر گوشی آیفون 7 دچار آب خوردگی شود، مشکلات مختلفی برای دستگاه ایجاد خواهد شد. در اکثر موارد آب خوردگی می تواند باعث مختل شدن عملکرد اسپیکر گوشی شود که در این حالت باید اسپیکر گوشی را تعویض نمود. در بسیاری از موارد آب خوردگی آیفون 7 باعث سوختن برد یا ال سی دی دستگاه شده که در این حالت باید این قطعات تعویض شوند. در مجموع می توان گفت آب خوردگی گوشی می تواند مشکلات گوناگونی را برای آیفون 7 به وجود آورد که اغلب این مشکلات را نمی توان پیش بینی نمود.

هنگامی که گوشی آیفون 7 با آب خوردگی مواجه می شود، این به معنای از بین رفتن گوشی نیست، بلکه باید گوشی را به دست تعمیرکار ماهر بسپارید تا آن را بررسی نموده و در صورت نیاز تعمیر کند.

معمولا برخی از قطعات سخت افزاری معین در آیفون 7 به موجب آب خوردگی با اختلال و سوختگی مواجه می شوند. در بیشتر موارد تاچ و ال سی دی گوشی آیفون 7 آسیبی نمی بیند، اما در طرف مقابل مادربرد دستگاه به شدت آسیب دیده و در معرض سوختگی قرار می گیرد. چون مدارهای روی برد بسیار زیاد بوده و قطعات الکترونیکی حساس و مختلفی روی آن نصب شده اند، آب می تواند خیلی راحت برد را دچار اختلال کند . قطعات دیگری مانند فلت شارژ، فلت پاور، موتور ویبره، اسپیکر و غیره نیز می ‌توانند در اثر آب خوردگی آسیب ببینند.

تعمیر آیفون 7

تعمیر یا تعویض دکمه پاور آیفون ۷

دکمه پاور آیفون 7 ممکن است به دلایل مختلفی خراب شود. خرابی دکمه پاور امکان دارد ناشی از قسمت فیزیکی آن یا فلت پاور باشد.

دکمه پاور آیفون 7 از جمله قطعاتی است که برخی اوقات می تواند دچار مشکل شود که بروز خرابی در آن آزاردهنده است. این خرابی معمولا در دو صورت اتفاق می افتد. در حالت نخست قسمت فیزیکی این دکمه خراب می شود و در حالت دوم فلت سیم های ارتباطی پشت دکمه پاور با مشکل مواجه می شوند و علت های مختلفی می توانند منجر به بروز مشکل در عملکرد دکمه پاور آیفون 7 شوند. به عنوان مثال وارد شدن ضربه به گوشی از مهمترین و اصلی ترین فاکتورهای خرابی دکمه پاور می باشد.

ضربه دیدن آیفون 7 می ‌تواند باعث شکستن قسمت فیزیکی دکمه پاور یا خرابی فلت آن شود. از دیگر فاکتورهایی که معمولا باعث اتصالی فلت دکمه پاور آیفون 7 می ‌شود، مربوط به آب خوردگی می باشد. از این روفاکتورهای مختلفی می‌توانند در بروز اختلال در عملکرد دکمه پاور آیفون 7 اپل موثر باشند.

در صورتی که دکمه پاور قابل تعمیر نباشد باید آن را تعویض نمود و برای تعویض این دکمه بایستی چند مرحله را با دقت زیاد طی نمود که به مراتب دشوار می باشند. تعویض دکمه پاور گوشی هنگامی انجام می شود که فقط این دکمه در آیفون به خوبی کار نکند. در صورتی که افزون بر دکمه پاور، دکمه های تنظیم صدا و سایلنت آیفون نیز کار نکنند، نشان دهنده ایراد کابل دکمه پاور و تنظیم صدا می باشد.

لازم به ذکر است برای باز کردن آیفون 7 و جداسازی پنل جلو و عقب آن باید ابتدا لاستیک های آب بندی که در اطراف بدنه گوشی وجود دارد را از بین ببرید. این امر باعث از بین رفتن ویژگی ضد آب آیفون 7 می شود. از این رو پس از اتمام کار و تعویض دکمه پاور گوشی لازم است لاستیک های آب بندی جدیدی را در آن نصب نمایید تا دواره این ویژگی اصلاح شود.

هزینه تعمیر آیفون 7

گوشی های آیفون از جمله گوشی های پرطرفدار و محبوب در بین مردم جهان هستند که محصول کشور دیگری هستند و گران قیمت هستند. این گوشی ها از  دوام بالایی برخوردار بوده و نسبت به برندهای دیگر دیرتر خراب می شوند. اما در عین حال در صورتی که گوشی آیفون خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد، هزینه تعمیر آن نیز زیاد است و تعمیر آن به سختی انجام می شود.

آیفون 7 از گوشی های پرطرفدار شرکت اپل محسوب می شود و حتی بعد از عرضه آیفون 8 و ایکس نیز همچنان بسیار محبوب است و بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند. این مدل گوشی دارای کیفیت بسیار بالا از نظر سخت افزاری و نرم افزاری است، اما ممکن است در اثر عوامل مختلف خراب شده و نیاز به تعمیر تخصصی داشته باشد. امکان دارد دوربین از کار بیفتد، ال سی دی دچار شکستگی شود، برنامه ها باز نشوند و بسیاری موارد دیگر . اما آنچه که مهم است این است که تعمیر آیفون 7 توسط متخصص حرفه ای و مجرب انجام شود.

تعمیر آیفون 7 باید توسط تعمیرکارانی انجام شود که دوره تعمیر تخصصی آیفون 7 را گذرانده باشند و با شاخصه ها و تفاوت های محصولات شرکت اپل آشنا باشند. در صورتی که تعمیرات گوشی توسط افراد نابلد انجام شود، خرابی آن بیشتر شده و ممکن است هزینه های زیادی را به کاربران تحمیل کند.

در هزینه تعمیر آیفون 7 چند عامل مهم موثر هستند، با توجه به اینکه مدل این گوشی بالا بوده و قطعات آن نیز پیشرفته تر هستند، قطعا تعمیر آن ها سخت تر بوده و زمان بیشتری می برد که باعث بالا رفتن هزینه ها می شود.

نوع قطعه ای که در آیفون7 خراب شده می تواند در هزینه تعمیر آیفون تاثیر بگذارد. برخی از قطعه ها ارزش بیشتری دارند از این رو هزینه تعمیر آنها نیز بیشتر است.

  تعمیرکاری که تعمیر این گوشی را بر عهده می گیرد، در تعیین قیمت تعمیر آیفون نقش دارد. بعضی افراد هزینه بیشتری دریافت می کنند و بعضی افراد هزینه منصانه تری را در نظر می گیرند، بهتر است به تعمیرکاری مراجعه کنید که مطمئن باشد.

اینکه خرابی قطعه مورد نظر تا چه حد باشد، می تواند در هزینه تعمیر آن اثر بگذارد. برخی از قطعات صرفا با تمیز کردن درست می شوند و برخی نیز به دلیل داشتن تعمیرات تخصصی هزینه بیشتری برای کاربران دارند.