تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعویض باتری آیفون اس ای

تعویض باتری آیفون اس ای

آیفون اس ای ورژن معادل آیفون 8 است که در سال 2017 وارد بازار شد. تفاوت اصلی این گوشی موبایل با آیفون 8، رم 3 گیگی آن و ارتقای چیپ بایونیک در آیفون اس ای است. به طور ویژه، در هنگام نیاز به تعمیر یا تعویض باتری آیفون اس ای، تمام شرایط مشابه آنچه است که برای آیفون 8 نیاز است. در سال 2020 خط تولید این نوع گوشی متوقف شد و تنها قطعات آن برای خدمات پس از فروش به تعداد موجود، تولید می‌شود. از جمله قطعاتی که نیاز به تعویض و یا تعمیر آن همیشه حس می‌شود، باتری آیفون اس ای است. وجود چیپ A15 باعث بهبود در عملکرد باتری آیفون اس ای نسبت به انواع قبل از خود شده است. این باتری قابلیت 15 ساعت تماشای ویدیو یا 50 ساعت گوش دادن به فایل‌های صوتی را دارد. 

با استفاده از یک شارژر 20w در کمتر از 30 دقیقا، باتری گوشی به شارژ 50 درصدی می‌رسد. با این حال، نیاز به تعویض باتری آیفون اس ای ، مشابه انواع دیگر آیفون، بعد از چند سال استفاده و یا بعد از نوسانات برقی احساس می‌شود. تعویض باتری آیفون اس ای یک فرایند دو مرحله‌ای است، ابتدا باید قطعه‌ای با کیفیت را تهیه کنید، سپس نسبت به تعویض آن توسط یک تعمیرکار مجاز اقدام کنید. به طور ویژه تاکید می‌کنیم که، خود اقدام به تعویض باتری آیفون اس ای نکنید، چرا که با احتمال خیلی بالا به قطعات دیگر آسیب وارد می‌کنید و موجب ایجاد خسارت بیشتری در دستگاه می‌شوید.

تعویض باتری آیفون اس ای

قیمت تعویض باتری آیفون اس ای

قیمت تعویض باتری آیفون اس ای شامل خود باتری و دستمزد نصاب می‌باشد. قیمت این نوع باتری‌ها حدود 300 تا 700 هزارتومان است که بسته به نوع باتری، کشور تولید کننده و واسطه‌گری‌های انجام شده تا دریافت آن از طرف مشتری، قیمت‌ها متغیر هستند. برای اینکه قیمت تعویض باتری آیفون اس ای شما زیاد نشود، حتما و به صورت آنلاین قیمت‌ها و فروشگاه‌های مختلف را رصد کنید و بعد از دریافت اطلاعات اولیه و قیمت‌های متناظر با هر نوع، باتری را تهیه کنید.

مطمئنا با نوسان قیمت دلار، قیمت این قطعات نیز نوسان می‌کنند و در بازه‌های زمانی مختلف ممکن است قطعه کمیاب یا نایاب شود. تعویض باتری آیفون اس ای به کیت مخصوص آن نیاز دارد که معمولا در کارتن گوشی و در هنگام خرید به شما تحویل داده می‌شود. با این حال، تعمیرکاران خود چنین کیت‌هایی را در اختیار دارند و کیت همراه فقط برای استفاده‌های شخصی و اضطراری توسط کاربر است.  باز هم تاکید می‌کنیم که، قیمت‌ها می‌توانند بسیار متنوع باشند و سردرگمی هنگام خرید حتما برایتان رخ خواهد داد. برای جلوگیری از این واقعیت، حتما بررسی‌های اولیه را انجام دهید تا قطعه‌ای فیک را به شما نفروشند، و یا از تعمیرکاری مجاز برای خرید و اطمینان از اصالت محصول کمک بگیرید.

تعمیر باتری آیفون SE

تعمیر باتری آیفون SE در واقع یک مسیر میانبر برای رسیدن به هدف شما که همان افزایش کارایی گوشی همراهتان است، می‌باشد. با این حال، این مسیر میانبر همیشه وجود ندارد و تنها در مواردی خاص می‌توان از تعویض باتری آیفون اس ای اجتناب کرد و با تعمیر مطلوبیت لازم را کسب کرد. 

از جمله این مواقع زمانی است که باتری برای بازه‌ی زمانی طولانی خاموش و بدون استفاده بوده است و به اصطلاح باتری خواب رفته. در این حالت می‌توان با اعمال یک شک الکتریکی باتری را به حالت فعال اولیه بازگرداند. همچنین اگر باتری به دلایل مختلف از اتصالات خود جدا شده، و یا مدارهای موجود به هم ریخته‌اند، معمولا بر اثر ضربه، می‌توان از لحیم کاری برای ایجاد مسیرهای قبلی و اتصالات قدیمی استفاده کرد و از این طریق راندمان باتری را به حالت اولیه باز گرداند.

تعویض باتری آیفون اس ای به طور کلی یک عمل هزینه‌بر است و بهتر است قبل از هرچیزی از نیاز به آن اطمینان حاصل کنید. مشخص کنید که نیازمندی‌ها و انتظار شما از گوشیتان با تعویض باتری و یا تعمیر آن برآورده می‌شود یا شما نیاز به برندی جدید با قابلیت‌های بیشتر دارید. در آخر، یک تعمیرکار مجاز باید وظیفه تعمیر و یا تعویض باتری آیفون اس ای را به عهده بگیرد و هرگز خودسرانه گوشی را دستکاری نکنید.