تخفیف 10% تا 25 % در صورت ثبت تعمیرات

تعویض ال سی دی آیفون 8 پلاس iphone 8 plus

آیفون 8 محصولی بود که در سال 2017 وارد بازار شد، گوشی 5.5 اینچی با رزولوشن 1080 در 1920 پیکسل. نمایشگر آیفون 8 قابلیت پخش تصاویر در طیف متنوعی از رنگ‌ها را دارد. تاچ آن قابلیت سه بعدی دارد و بسیار حساس و واکنش پذیر است. تراکم پیکسل‌های ال سی دی این گوشی موبایل 401 پیکسل در اینچ است. فوق العاده است مگر نه؟ کسی دلش نمی‌خواهد گوشی آیفون 8 پلاس او از دستش بیافتد و نیازمند تعویض ال سی دی آیفون  8 پلاس خود شود.

از هر زاویه‌ای که به صفحه نمایشگر این گوشی نگاه می‌کنید، تصویر وضوح مطلوبی دارد و تغییر قابل لمسی در رنگ‌ها و نور نمی‌بینید. روشنایی این ال سی دی آنقدر بالاست که در هر میزان از نور محیطی، قابلیت خوانایی مطالب روی صفحه نمایش، با کیفیت بالا موجود است. گلس فوق‌العاده این گوشی از چنین ال سی دی‌ای محافظت می‌کند و نیاز به تعویض ال سی دی آیفون 8 پلاس را به حداقل ممکن می‌رساند. با تمام این تفاسیر، همچنان لبه تیز پله‌ی خانه شما می‌تواند نقطه عطفی باشد بر عملکرد ال سی دی گوشیتان، جایی که یک ضربه سخت به تاچ و ال سی دی، هزینه تعویض ال سی دی آیفون 8 پلاس را برایتان می‌تراشد.

تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس

مطمئنا شما هم تعصب خاصی روی گوشی آیفون خود دارید، خاطرات زیادی را با آن ثبت کرده‌اید و البته هزینه بالایی هم برایش پرداخت کرده‌اید. نیاز به تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس در واقع یادآور لحظات تلخی است که گوشیتان یا از دست شما رها شده و یا نوسانات شدید برق باعث آسیب دیدگی صفحه نمایش آن شده است. تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس خود را به هیچ وجه به یک تعمیرکار غیرمتخصص در امور گوشی‌های آیفون نسپارید. مدارهای این گوشی‌ها متفاوت از انواع دیگر است و کوچکترین اختلال در یک اتصال، عملکرد کلی گوشی را زیر سوال می‌برد.

برای تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون 8 پلاس می‌توانید به صورت اینترنتی هم اقدام کنید. ثبت درخواست تعمیر کمتر از 5 دقیقه طول می‌کشد و شما بعد از 2 ساعت می‌توانید گوشی سالم و تعمیر شده خود را تحویل بگیرید. 

هزینه تعویض ال سی دی آیفون 8 پلاس

برای تعویض ال سی دی آیفون 8 پلاس به دو عنصر اساسی نیاز دارید، یکی قطعه با اصالت و اورجینال، دوم یک تکنسین متخصص برای نصب آن روی گوشیتان. هزینه تعویض ال سی دی آیفون 8 پلاس بنابراین، شامل دو پرداختی است؛ هر کدام از این دو را باید به صورت بسیار هوشمندانه‌ای انجام داد تا از یک طرف گوشی سالمی را تحویل بگیرید، و از طرف دیگر کمترین هزینه را پرداخت کرده باشید. 

قیمت ال سی دی آیفون 8 پلاس بین 500 هزار تا 1600 هزار تومان متغیر است و پارامترهای زیادی روی این تفاوت قیمت تاثیر گذار هستند. از آن‌جمله می‌توان به نوسانات قیمت ارز وکشور سازنده قطعه را نام برد. به طور میانگین، و با مراجعه حضوری، تعمیرکار رقم حدودی 400 هزار تومان را از شما بابت تعویض ال سی دی آیفون 8 پلاس می‌گیرد. بنابراین، در مجموع، و با دریافت قطعه‌ای اورجینال، نزدیک به 2 میلیون باید هزینه کنید.

کوچکترین صدمه به ال سی دی آیفون 8 پلاس مساوی است با از دست دادن آن کیفیت فوق العاده در هنگام تماشای یک ویدیو. به هم ریختن پیکس‌ها، رنگ افشانی گوشه‌ای بر روی صفحه نمایش، اختلال در نحوه نمایش تصاویر، قطع و وصل شدن تصویر، اینها همه انواعی از صدمه دیدن هستند که شانس بالایی برای تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس شما متناطر با آنها وجود دارد.

قطعات با کیفیت بخرید و از خدمات با کیفیت برای نصب یا تعمیر گوشی‌های خود استفاده کنید.